Skocz do zawartości
magro

Najlepszy Polski Siatkarz

Rekomendowane odpowiedzi

Wypisujcie najlepszych polskich siatkarzy!, dla mnie najlepszym jest P. Zagumny poniewa?? potrafi zgraÄ? siÄ? z zespo??em wystawic pilke z kazdej pozycji oraz swietnie kiwa na siatce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazam, iz moze nie najlepszy, ale kandydujacy na najlepszego w przyszlosci jest Bartek Kurek, niegdys siatkarz mojego kochanego MOSTO ! :)/>/>

Widzialam, go wiele razy na zywo w akcji, gosc jest swietny :)/>/> Co do Zagumnego to naprawde imponuje swoimi umiejetnosciami ;]


27wzhp1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w zasadzie jest to ciÄ???kie pytanie postawione w tej formie - my??lÄ? ??e je??li ju?? chcemy siÄ? bawiÄ? w takie rankingi lepiej je zrobiÄ? pozycjami - atakujÄ?cy / skrzyd??owy(przyjmujÄ?cy) / libero / rozgrywajÄ?cy / srodkowy . Te pozycjÄ? majÄ? r????ne zadania i np. naj??atwiej zab??yszczeÄ? atakujÄ?cym choÄ? nie muszÄ? byÄ? najlepsi na boisku . Wtedy mogÄ? daÄ? swoje typy je??li pojdziemy tÄ? drogÄ? :)/>/>

 

pozdrawiam

 

piterrr


usebar3finalsi6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za prostÄ? odpowiedziÄ? by??oby wskazanie Wlaz??ego, ale on jest jednak najwiÄ?kszÄ? i najskuteczniejszÄ? gwiazdÄ? w polskiej lidze...Ale dla mnie i tak zawsze wielki bÄ?dzie Go??a??...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za prostÄ? odpowiedziÄ? by??oby wskazanie Wlaz??ego, ale on jest jednak najwiÄ?kszÄ? i najskuteczniejszÄ? gwiazdÄ? w polskiej lidze...Ale dla mnie i tak zawsze wielki bÄ?dzie Go??a??...

Wlaz??y? ??p.Go??a??? Dobrzy siatkarze ale co oni zdobyli? Ja stawiam na T. W??JTOWICZA-MISTRZA ?šWIATA I MISTRZA OLIMPIJSKIEGO w kadrze ??p. Wagnera. To by?? zawodnik choÄ? widzia??em tylko powt??rki z jego wystep??w. A z obecnie grajÄ?cych Dawid Murek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 1 Posts
    • 28 Views
    • 10 Posts
    • 432 Views
    • 2 Posts
    • 82 Views
    • 2 Posts
    • 265 Views
    • 1 Posts
    • 153 Views

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. Regulamin