Skocz do zawartości
Polska3

Nadal: Federer jest ode mnie lepszy

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

- My??lÄ?, ??e rozmawianie o tym, kto jest lepszy jest po prostu g??upie. Tytu??y m??wiÄ? same za siebie - Roger jest ode mnie lepszy. W tym momencie taka jest prawda. Wydaje mi siÄ?, ??e tak ju?? bÄ?dzie do ko??ca ??ycia - otwarcie przyzna?? hiszpa??ski tenisista, kt??ry w nocy z poniedzia??ku na wtorek zdoby?? sw??j dziewiÄ?ty wielkoszlemowy tytu??.

 

ZwyciÄ?stwo 6-4, 5-7, 6-4, 6-2 nad Novakiem Djokoviciem da??o Hiszpanowi dziewiÄ?ty tytu?? mistrza turnieju wielkoszlemowego. 24-letni Nadal ma ich jednak nadal o 7 mniej ni?? 5 lat starszy Federer.

 

Hiszpan ciÄ?gle odcina siÄ? od por??wna?? ze Szwajcarem, skromnie odpowiadajÄ?c: On jest lepszy. Dra??niÄ? go tak??e pytania dziennikarzy. CiÄ???ko jednak nie por??wnywaÄ? wyczyn??w obu zawodnik??w, zdecydowanie dw??ch najwiÄ?kszych heros??w tenisa ostatnich lat. Przez zwyciÄ?stwo na Flushing Meadows Nadal zosta?? si??dmym tenisistÄ? w historii, kt??ry ma koncie zwyciÄ?stwo w ka??dym z czterech turniej??w Wielkiego Szlema.

 

 

 

My??lÄ?, ??e US Open jest najtrudniejszym turniejem dla mnie. Tu sÄ? warunki, do kt??rych najciÄ???ej mi siÄ? zaadoptowaÄ?. Musia??em dostosowaÄ? mojÄ? grÄ? do kortu, pi??ek, do wszystkiego - powiedzia?? Nadal.

 

" ??ycie jest zmienne. DziesiÄ?Ä? miesiÄ?cy temu wydawa??o siÄ?, ??e nigdy ju?? nie bÄ?dzie tak samo. Teraz znowu chcÄ? byÄ? najlepszy. Kiedy powracasz, zdajesz sobie sprawÄ? jak trudno jest zdobywaÄ? tytu??y, jak trudno jest utrzymywaÄ? siÄ? na szczycie ca??y czas - zako??czy?? numer jeden ??wiatowego tenisa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 1 Posts
    • 159 Views

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. Regulamin