Skocz do zawartości

Pozdro BrraDarkSiders Warez DS

Witam wszystkich, zachęcam do dodawania artykułów na forum LGBT. Mam tyle pracy z opcjami i ustawieniem wszystkich skurek, że nie starczami samemu czasu na szybkie wykonanie prac redakcyjnych. Mozecie bez problemu zanurzyć się w sieci. TUTAJ Mała pomoc dla początkujących w sieci DARK - duża lista zebranych przeze mnie linków do stron sieci DARK z całego świata https://darksiders.pl/index.php?/topic/463251-pomocnik-uploadera/
Buy now

MordeczkoDarkSiders Warez

Masz talent, który pozwala Ci napisać piękny i ciekawy artykuł, pokazać się i napisać w dziale LGBT, czekamy na Ciebie... Kopie z innych stron też są dozwolone, staniesz się jedynym z nas. Poczuj wiatr LGBT i zacznij wznosić się w naszej społeczności na tak poszukiwaną wysokość. zdolności. Pozdrawiam

Bądź z siebie dumnyDotarles do Szarej sieciWarez

Chcesz jeszcze lepiej? Zatem wybierz DarkSiders.pl jako swoją stronę główną, a ja nacisnę Twój przycisk i Twój Status ulegnie zmianie. Podamy Ci nie tylko Pobieranie, ale także linki do Startupu w sieci DarkWebbDepp. Idź gdzieś Zwycięzcy jadą HTTPS://DarkSiders.pl Ja zrobiłem to samo... Chcesz więcej, zostań redaktorem, dobra znajomość języka polskiego, niemieckiego, angielskiego, francuskiego i oczywiście Talent, którego musisz poszukać sam ...poniżaj się, nie wstydź się Szarej Twarzy, czekam na Ciebie! Ja kolor Twojej Rangi, który Cię wyróżni i ukarze w Świetle naszego Cienia.
News Ticker
  • News ticker sample
kostenlose Linkliste
Paulox

Polska 2:1 Czechy

Rekomendowane odpowiedzi

Reprezentacja Polski wygra??a wczoraj b. wazny mecz w kontekscie walki o MS 2010 z duzo wyzej notowanÄ? reprezentacjÄ? Czech. Nie tylko wynik jest dla nas dobry ale cieszy sama gra naszej kadry, ktora naprawde mog??a sie podobaÄ?.

 

Jak Wam podobal sie meczyk i jak typujecie na srode na mecz z S??owacjÄ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mozemy wpadac w euforie, bo to byl tylko jeden pojedynek, a w drodze do MS jest ich troche wiecej. Nie mniej jednak cieszy ladna gra, oczywiscie pewien optymizm musi byc, ale pamietajmy, ze nie mozemy byc za pewni siebie. Mecz ze Slowacja, mam nadzieje ulozy sie po naszej mysli i wygramy 3:1. Przynajmniej fajnie by bylo.


27wzhp1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze nie mozna popadac w samouwielbienie, ale patrzac na atmosfere wokol kadry i w ogole polskiej pilki to takie zwyciestwo dobrze zrobilo.

Cieszy przedewszystkim gra, teraz mozna powiedziec ze byla to gra, bo to co sie dzialo podczas meczow z SloweniÄ? i San Marino to bylo straszne.

Ja zawsze wierze w nasz zespol, eleminacje majÄ? to do siebie ze grajÄ? mocne i s??absze druzyny dlatego udaje nam sie je przejsc. Na wielkich turniejach zawodzimy poniewaz tam juz nie ma slabych, a nasza forma podczas kazdych finalow MS/ME pozostawiala duzo do zyczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero zaluje, ze nie pojechalam na to spotkanie, a juz mialam wejsciowke w rece, wystarczylo sie zdecydowac.....Widowisko bylo fantastyczne, a widzac dzis znajomych, ktorzy wrocili, to tam musialo sie dziac. Nie dziwie sie zreszta, taka atmosfera, idealny wynik, mocny rywal. Oczywiscie jestem z Polakami w nastepnym meczu, ale niestety bilet z przejazdem prawie 500zl. Cieszy forma Kuby Blaszczykowskiego,dlatego, ze w koncu pokaze na co go stac, jest dobrym pilkarzem, ale niestety nie docenianym. Co do Pawla Brozka, to powiem, ze to jeden z lepszych snajperow w tej chwili w Polsce. Jest skuteczny,a to procentuje :)/>/>


27wzhp1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Bro??ek to przez ca??e lata by??a klÄ?ska przyr??wnywali go do Piotra NÄ?dzy W??odarczyka, bo jak okre??liÄ? innaczej napastnika co potrzebuje 10 okazji by wykorzystaÄ? jednÄ? zazwyczaj dobijajÄ?c pi??ke z 5m do pustej bramki. BARDZO d??ugo zmienia?? siÄ? Bro??ek ale ostatnie dwa sezony widaÄ? idzie do przodu. Zobaczymy co z niego bÄ?dzie.

Kadra nie wszystkich przenosi na wy??szy poziom, szczegolnie jak idzie sie tam na du??y kredyt wystarczy dzi?? wziÄ???Ä? dwa pierwsze nazwiska z brzegu Zahorski i Pazdan. Ten pierwszy gra teraz s??abo, a drugi bardzo s??abo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 1 Posts
    • 3 Views
    • 1 Posts
    • 20 Views
    • 1 Posts
    • 22 Views
    • 1 Posts
    • 26 Views
    • 31 Posts
    • 961 Views

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. Regulamin