Skocz do zawartości

Pozdro BrraDarkSiders Warez DS

Witam wszystkich, zachęcam do dodawania artykułów na forum LGBT. Mam tyle pracy z opcjami i ustawieniem wszystkich skurek, że nie starczami samemu czasu na szybkie wykonanie prac redakcyjnych. Mozecie bez problemu zanurzyć się w sieci. TUTAJ Mała pomoc dla początkujących w sieci DARK - duża lista zebranych przeze mnie linków do stron sieci DARK z całego świata https://darksiders.pl/index.php?/topic/463251-pomocnik-uploadera/
Buy now

MordeczkoDarkSiders Warez

Masz talent, który pozwala Ci napisać piękny i ciekawy artykuł, pokazać się i napisać w dziale LGBT, czekamy na Ciebie... Kopie z innych stron też są dozwolone, staniesz się jedynym z nas. Poczuj wiatr LGBT i zacznij wznosić się w naszej społeczności na tak poszukiwaną wysokość. zdolności. Pozdrawiam

Bądź z siebie dumnyDotarles do Szarej sieciWarez

Chcesz jeszcze lepiej? Zatem wybierz DarkSiders.pl jako swoją stronę główną, a ja nacisnę Twój przycisk i Twój Status ulegnie zmianie. Podamy Ci nie tylko Pobieranie, ale także linki do Startupu w sieci DarkWebbDepp. Idź gdzieś Zwycięzcy jadą HTTPS://DarkSiders.pl Ja zrobiłem to samo... Chcesz więcej, zostań redaktorem, dobra znajomość języka polskiego, niemieckiego, angielskiego, francuskiego i oczywiście Talent, którego musisz poszukać sam ...poniżaj się, nie wstydź się Szarej Twarzy, czekam na Ciebie! Ja kolor Twojej Rangi, który Cię wyróżni i ukarze w Świetle naszego Cienia.
News Ticker
  • News ticker sample
kostenlose Linkliste
forest

Cham v.s Dżentelmen

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

Po wielu latach braku sukces??w z kobietami i byciu mi??ym ch??opcem trafiasz do spo??eczno??ci uwodzicieli. Czytasz moje

materia??y, posty na forum, czy cokolwiek innego. Karmisz siÄ? wiedzÄ? i zaczynasz z niej korzystaÄ?. Wtedy przychodzi moment

w kt??rym z mi??ego ch??opca stajesz siÄ? DRANIEM. Tylko wielu z was myli pojÄ?cie Dra??, a Cham. To 2 r????ne bramki.

 

To, ??e jestem draniem, a zarazem staram siÄ? byÄ? d??entelmenem powoduje, ??e nie mo??na mnie zaszufladkowaÄ? jako mi??ego, czy

z??ego ch??opca. DochodzÄ? do wniosku, ??e w g??Ä?bi jestem dobrym cz??owiekiem i mam nadziejÄ?, ??e siÄ? nie mylÄ? :)/>

 

WiÄ?c oto kilka zasad "bycia d??entelmenem", kt??re sam praktykujÄ? i kt??re podobajÄ? siÄ? kobietom.

 

1.Nie podawaj pierwszy kobiecie rÄ?ki na przywitanie.

Zaskoczony? Je??eli kobieta siedzi w gronie twoich znajomych, a Ty przychodzisz przytul jÄ?, daj jej buzi w policzek, ale
nie podawaj d??oni. Zasady m??wiÄ?, ??e mÄ???czyzna mo??e podaÄ? kobiecie d??o??, wtedy gdy ona sama jÄ? wyciÄ?gnie. Jeszcze
jeden wa??ny aspekt "je??eli jej nie znasz, przywitaj siÄ? najpierw, ze znajomymi".

Je??eli chodzi o uwodzenie kobiet jest jedna sytuacja, gdy ta metoda siÄ? nie sprawdza. Podczas poznania kobiety, gdy
chcesz wymusiÄ? "dotyk", lub gdy chcesz siÄ? przedstawiÄ?. Wtedy m??wisz "cze??Ä? jestem Maciek" i robisz ruch rÄ?ki jakby??
chcia?? jÄ? podaÄ? i czekasz czy ona wystawi rÄ?kÄ?. Powinna, to zrobiÄ?.

2.Otw??rz jej drzwi, gdy wchodzicie do pomieszczenia i przepuszczaj jÄ? w drzwiach.

Kobiety zawsze zauwa??Ä? taki mi??y akcent, nawet gdy o tym nie powiedzÄ?. Ta zasada nie ma zastosowania, gdy wchodzicie do
"niebezpiecznego miejsca" np. puby, dyskoteki. Najpierw powiniene?? wej??Ä? Ty.

3.Chro?? jej opinii!

Gdy kto?? jÄ? oczernia powiniene?? podej??Ä? i zmusiÄ? osobnika do przeprosin. W innym wypadku mo??na u??yÄ? si??y fizycznej.

4.Nie b??j siÄ? s??owa "dziÄ?kuje".

Staraj siÄ? unikaÄ? s??owa przepraszam. Oczywi??cie, gdy spieprzy??e?? warto siÄ? przyznaÄ? do winy, ale unikaj tego
s??owa jak ognia. Oczywi??cie d??entelmeni przepraszajÄ?, ale arty??ci podrywu nie lubiÄ? tego s??owa. Nie b??j siÄ? stosowaÄ?
s??owa "dziÄ?kuje". Szczeg??lnie je??eli chodzi o obs??ugÄ? lokalu (ochrona, barmanki itd.). Zawsze taki osobnik, patrzy na
Ciebie z szacunkiem i w czasie sprzeczki z innym osobnikiem np. pijany facet ochrona Ci pomo??e. Unikaj
takich sytuacji, ale miej na uwadze, ??e w klubie dziejÄ? siÄ? czasem cuda.

5.Szacunek dla starszych.

Nie k????Ä? siÄ?, ze starszymi. Czasem lepiej w takiej sytuacji zamilknÄ?Ä?, albo zbiÄ? jego ramÄ? "Tak, wszystko co Pan
powiedzia?? jest prawdÄ? w Pana mniemaniu, ja siÄ? z tym nie zgadzam i dalsza rozmowa nie ma sensu", a p????niej z nim nie
rozmawiaj.  Warto w autobusie ustÄ?piÄ? miejsca starszej osobie, nie wa??ne jaka jest arogancka.

6.Pomagaj innym.

Ja ju?? mam takie zawodowe skrzywienie, ??e czasem, gdy jadÄ? autem zdarza mi siÄ?, ??e kto?? siÄ? przewr??ci. Wtedy zatrzymuje
samoch??d, ka??Ä? kobiecie byÄ? w ??rodku, a ja biegnÄ? do delikwenta. W 99% przypadk??w cz??owiek by?? pijany w 1% mo??esz
komu?? uratowaÄ? ??ycie. Daj co?? dobremu ??wiatu, rozno?? dobrÄ? energiÄ?, a bÄ?dzie to docenione przez kobietÄ?.

7.P??aciÄ?, czy nie p??aciÄ? za niÄ??

Wed??ug d??entelmena trzeba p??aciÄ?. Wed??ug mnie nie koniecznie. Ja rozwiÄ?zujÄ? tÄ? sytuacjÄ? tak:
- gdy czujÄ?, ??e kobieta mnie testuje nie p??acÄ?, a jÄ? ramujÄ?

- w innej sytuacji nie pytam "kupiÄ? Ci drinka?", a "pijesz kawÄ??" i zamawiam. Wiele kobiet chce zap??aciÄ? za siebie,
wiÄ?c pozw??l im. Og??lnie mam zasadÄ?, ??e nowo poznane kobiety nie zabieram do miejsc, gdzie mo??na wydaÄ? na niÄ? wiÄ?cej ni??
5z?? :)/> I nie ma problemu z p??aceniem.

 

To tylko ma??y aspekt tego co mo??na tutaj napisaÄ?. Zainteresowanych wysy??am do podrÄ?cznik??w dobrego wychowania.

Jak widzisz mo??na byÄ? draniem, ale nie chamem. Z drugiej strony kilka metod dobrego wychowania trzeba przerobiÄ? na rzecz "uwodzenia".

Edytowane przez forest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 1 Posts
    • 204 Views
    • 1 Posts
    • 176 Views
    • 1 Posts
    • 133 Views

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. Regulamin