Skocz do zawartości

Pozdro BrraDarkSiders Warez DS

Witam wszystkich, zachęcam do dodawania artykułów na forum LGBT. Mam tyle pracy z opcjami i ustawieniem wszystkich skurek, że nie starczami samemu czasu na szybkie wykonanie prac redakcyjnych. Mozecie bez problemu zanurzyć się w sieci. TUTAJ Mała pomoc dla początkujących w sieci DARK - duża lista zebranych przeze mnie linków do stron sieci DARK z całego świata https://darksiders.pl/index.php?/topic/463251-pomocnik-uploadera/
Buy now

MordeczkoDarkSiders Warez

Masz talent, który pozwala Ci napisać piękny i ciekawy artykuł, pokazać się i napisać w dziale LGBT, czekamy na Ciebie... Kopie z innych stron też są dozwolone, staniesz się jedynym z nas. Poczuj wiatr LGBT i zacznij wznosić się w naszej społeczności na tak poszukiwaną wysokość. zdolności. Pozdrawiam

Bądź z siebie dumnyDotarles do Szarej sieciWarez

Chcesz jeszcze lepiej? Zatem wybierz DarkSiders.pl jako swoją stronę główną, a ja nacisnę Twój przycisk i Twój Status ulegnie zmianie. Podamy Ci nie tylko Pobieranie, ale także linki do Startupu w sieci DarkWebbDepp. Idź gdzieś Zwycięzcy jadą HTTPS://DarkSiders.pl Ja zrobiłem to samo... Chcesz więcej, zostań redaktorem, dobra znajomość języka polskiego, niemieckiego, angielskiego, francuskiego i oczywiście Talent, którego musisz poszukać sam ...poniżaj się, nie wstydź się Szarej Twarzy, czekam na Ciebie! Ja kolor Twojej Rangi, który Cię wyróżni i ukarze w Świetle naszego Cienia.
News Ticker
  • News ticker sample
kostenlose Linkliste
forest

Ona gra w TwojÄ… grÄ™

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja klasyczna â?? znajdujesz siÄ? w okre??lonym miejscu i w promieniu 10 metr??w widzisz grupÄ?, w kt??rej jest kobieta kt??ra Ci siÄ? podoba â?? albo przynajmniej widzisz pojedynczÄ?

dziewczynÄ?, kt??ra bardzo mocno Ci siÄ? podoba.

 

Co masz zrobiÄ?? Oczywi??cie â?? podej??Ä? i zaczÄ?Ä? kontakt. Tyle ??e co dalej?

 

Podczas tworzenia nowej relacji miÄ?dzy lud??mi, zachodzÄ? pewne procesy poznawcze w wyniku kt??rych kategoryzujemy, oceniamy, wystawiamy opiniÄ?, 
poznajemy drugÄ? osobÄ?. CzÄ?sto wynika to z interesowno??ci.

Zazwyczaj, takie kategoryzowanie odbywa siÄ? szybko i oglÄ?dnie:

-  je??eli podchodzisz do mnie znaczy, ??e co?? chcesz;
-  je??eli ja podchodzÄ? z czym?? do ciebie znaczy, ??e ja co?? od ciebie chcÄ?;


Drugi model bazuje na bezinteresowno??ci.
Wtedy gdy dwie osoby poznajÄ? siÄ? na p??aszczy??nie wynikajÄ?cej z okoliczno??ci zewnÄ?trznych - np. wsp??lne miejsce pracy, wsp??lne zajÄ?cia na uczelni 
lub jakakolwiek przypadkowa sytuacja, w kt??rej wzajemne poznanie siÄ? nie wynika??o z bezpo??redniej chÄ?ci konkretnej osoby, a by??o podyktowane sytuacjÄ?.

O ile w wypadku pierwszego modelu uzasadnieniem interakcji jest fakt podej??cia do dziewczyny, o tyle w wypadku drugiego uzasadnieniem ca??ej 
sytuacji jest czynnik zewnÄ?trzny. W??wczas mo??emy powiedzieÄ?, ??e osoby te poznajÄ? siÄ? na neutralnym pod??o??u, niepodyktowanym celowo??ciÄ?.
Interakcje tego typu sÄ? ??atwiejsze dla os??b kt??re zaczynajÄ? swojÄ? przygodÄ? z uwodzeniem. Przede wszystkim wzajemne zaanga??owanie w interakcjÄ? 
jest wiÄ?ksze, mniej zdystansowane.

Wyobra?? sobie, ??e podchodzi do Ciebie fajna laska i zagaduje, przysiada siÄ?.
Rozmawiacie, mimo ??e nic od niej nie chcia??e??.
Takie rozwiÄ?zanie jest wygodne dla os??b, kt??re na co dzie?? sÄ? mniej bezpo??rednie.
Kiedy Tw??j znajomy rozmawia z grupÄ? kobiet, podejd??, przybij mu piÄ?tkÄ? i powiedz parÄ? s????w, po czym odejd??.
Kiedy on zatrzyma Ciebie m??wiÄ?c: "zaczekaj... to sÄ? moje kole??anki." - do??Ä?czysz do rozmowy z ukierunkowanego neutralnie pod??o??a.

Im bardziej zwyczajnie podrywasz, tym lepiej ten flirt wychodzi.
Ludzie czasem starajÄ? siÄ? robiÄ? magiczne rzeczy, ekstremalne rozpoczÄ?cia kontakt??w, stosowaÄ? niezwyk??y spos??b rozmawiania â?? a prawda jest taka, 
??e im bardziej robisz to â?žniezwykleâ?, tym mniej naturalnie to wyglÄ?da z jej perspektywy.
Ona ma okre??lone wyobra??enia sytuacji, do kt??rych siÄ? przyzwyczai??a. Fajnie jest zrobiÄ? z niÄ? co?? nowego, ale nie mo??esz od razu byÄ? kim?? z totalnie
innej bajki â?? je??eli bÄ?dziesz koniecznie chcia?? poderwaÄ? jÄ? w autobusie,  pokazujÄ?c przed niÄ? jaki Ty jeste?? odwa??ny kozak, bo nie rusza CiÄ? 
fakt ??e 30 os??b patrzy, s??yszy i ocenia â?? to mo??e powinien ruszyÄ? CiÄ? fakt, ??e ona w takiej sytuacji wcale nie musi siÄ? czuÄ? dobrze?

Kiedy?? zastanawiali??my siÄ?, jakby to by??o gdyby m??ody Bruce Willis przysiad?? siÄ? w ogr??dku piwnym do stolika z laskami i zapyta?? o ogie??.
Zastanawiali??my siÄ? jak mo??na przysiÄ???Ä? siÄ? do drugiej osoby, poznaÄ? jÄ?, jednocze??nie komunikujÄ?c, ??e ca??y czas nic nie chcesz.
Celem by??o to, aby wchodziÄ? w interakcje z kobietami na neutralnych pod??o??ach, gdzie uzasadnieniem wsp??lnej rozmowy jest niekoniecznie fakt, 
??e chodzi??o o podryw.

Niemniej jednak nie tÄ?dy droga â?? ona lubi byÄ? podrywana i nie musisz udawaÄ?, ??e ona nie robi na Tobie wra??enia. Ca??o??ciowo chodzi o to, 
??e to ona bÄ?dzie gra??a w TwojÄ? grÄ?.

Je??eli zaczynasz kontakt w klubie nocnym i z miejsca zak??adasz, ??e musisz i??Ä? i udowodniÄ? swojÄ? warto??Ä?, pokazaÄ? siÄ? jaki jeste?? super â?? to one 
zauwa??Ä?, ??e starasz siÄ? przypodobaÄ? i zacznÄ? stawiaÄ? Ci wyzwania.

Je??eli zaczynasz kontakt na luzie i traktujesz je z poziomu selekcjonera, kt??ry ma jakie?? wymagania, a p??ki co po prostu z nimi 
rozmawiasz â?? interakcja biegnie zdecydowanie ??atwiej. One ciÄ?gle grajÄ? w TwojÄ? grÄ?, z tÄ? r????nicÄ?, ??e Ty przyszed??e?? z innymi zasadami swojej gry.

Problem facet??w le??y w tym, ??e zbyt szybko stajÄ? siÄ? ??atwo osiÄ?galni dla lasek. Nawet je??eli widzisz, ??e ona siÄ? TobÄ? ekscytuje, 
wypytuje skÄ?d jeste??, co lubisz, dotyka CiÄ? w trakcie rozmowy, stresuje siÄ? delikatnie â?? nie pakuj siÄ? od razu w odwzajemnianie wszystkiego my??lÄ?c,
??e ju?? jÄ? zdoby??e??.

Daj jej przez pewien czas che??piÄ? siÄ? my??lÄ? â?žon jest fajny, koniecznie muszÄ? go mieÄ?â?. Je??eli rzucisz siÄ? jej na szyjÄ? od razu po tym jak zauwa??ysz, 
??e ona na Ciebie leci â?? to zniszczysz te emocje, ona ju?? nie bÄ?dzie mia??a w g??owie â?žkoniecznie muszÄ? go mieÄ?â?, zamiast tego zda sobie sprawÄ?, 
??e jeste?? ??atwy i ju?? ca??a bajka z flirtem minÄ???a. Ju?? wszystko rozstrzygniÄ?te. A gdzie emocje, gdzie zabawa? Gdzie wyzwanie? Gdzie zdobywanie faceta?

Odbierasz jej wszystko co najlepsze kiedy ona zaczyna siÄ? mocniej TobÄ? interesowaÄ?, a potem dziwisz siÄ?, ??e to zainteresowanie spada.
�O co chodzi, by??a taka zainteresowana, ja to tylko odwzajemni??em i ona przesta??a?�
Je??eli ona poczuje, ??e owinÄ???a sobie Ciebie wok???? palca po 5 minutach czy 5 godzinach â?? stracisz jÄ? bezpowrotnie.

Kiedy widzisz, ??e zainteresowa??a siÄ? TobÄ? mocniej, znaczy to, ??e ma w g??owie â?žchcÄ? go mieÄ?, chcÄ? go terazâ?. Nie mo??esz jej tego zbyt szybko daÄ?. 
Ona chce tak my??leÄ? o facecie, chce tak siÄ? czuÄ?, fantazjuje o takim, o kt??rym by tak my??la??a.

Twoim celem jest zachowaÄ? jak najd??u??ej wszystkie jej obawy i nadzieje o tym, co mo??e byÄ? miÄ?dzy wami.

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez forest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 1 Posts
    • 183 Views
    • 1 Posts
    • 427 Views
    • 1 Posts
    • 154 Views
    • 1 Posts
    • 178 Views
    • 1 Posts
    • 123 Views

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. Regulamin