Skocz do zawartości

ramon3101

Jaki windows ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , od niedawna mam nowszy komputer a mianowicie : 4rdzenie 2,22ghz , 1tb dysk , grafa GeForce 250 , 4gb ram... Chcia??bym siÄ? dowiedzieÄ? jakiego najlepiej Windowsa zainstalowaÄ? ? Podejrzewam ??e Windows 7 64bit ale nie wiem zbytnio jakÄ? wersjÄ?... Najlepiej jakby kto?? chcia?? pom??c , poda?? Mi linka do tej windy czy cu?? ? Za ka??dÄ? podpowied?? z g??ry dziÄ?kujÄ?...

 

Pozdrawiam Rafa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
 

Je??li to jest ten nowszy komputer to naprawdÄ? jestem do przodu .:)/>

I mo??e wiesz ale ciÄ? u??wiadomiÄ? z pobranie Windows z powy??szego linku jest ??amaniem prawa i mo??esz siÄ? nazywaÄ? paserem .

A to w Polsce kurcze jest karane . :/ .

A no i dobieranie systemu zale??y jakie zadania bÄ?dziesz wykonywa?? na tym swoim "rumako-kucyku"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Je??li to jest ten nowszy komputer to naprawdÄ? jestem do przodu . :)

I mo??e wiesz ale ciÄ? u??wiadomiÄ? z pobranie Windows z powy??szego linku jest ??amaniem prawa i mo??esz siÄ? nazywaÄ? paserem .

A to w Polsce kurcze jest karane . :/ .

A no i dobieranie systemu zale??y jakie zadania bÄ?dziesz wykonywa?? na tym swoim "rumako-kucyku"

 

To co ty kolego tutaj robisz?? Skoro piractwa nie popierasz??

 

A po drugie to kolega @Ramon3101 pisze, Nowszy sprzÄ?t od swojego poprzednika, a nie ??e ma lepszÄ? maszynÄ? od twojej.

 

czytaj ze zrozumieniem.

 

 

@Ramon3101 -> Oczywi??cie Jak nie jeste?? komputerowym magikiem To Windows 7 - wersja minimum professional :)

 

pozdrawiam.


Frame-1.png

banner_350x26.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
    • 2 Posts
    • 200 Views
    • 1 Posts
    • 175 Views
    • 5 Posts
    • 361 Views
    • 2 Posts
    • 301 Views
    • 1 Posts
    • 363 Views

DarkSiders.pl Powered by Invision Community

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. Regulamin