Skocz do zawartości
ramon3101

Jaki windows ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , od niedawna mam nowszy komputer a mianowicie : 4rdzenie 2,22ghz , 1tb dysk , grafa GeForce 250 , 4gb ram... Chcia??bym siÄ? dowiedzieÄ? jakiego najlepiej Windowsa zainstalowaÄ? ? Podejrzewam ??e Windows 7 64bit ale nie wiem zbytnio jakÄ? wersjÄ?... Najlepiej jakby kto?? chcia?? pom??c , poda?? Mi linka do tej windy czy cu?? ? Za ka??dÄ? podpowied?? z g??ry dziÄ?kujÄ?...

 

Pozdrawiam Rafa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Je??li to jest ten nowszy komputer to naprawdÄ? jestem do przodu .:)/>

I mo??e wiesz ale ciÄ? u??wiadomiÄ? z pobranie Windows z powy??szego linku jest ??amaniem prawa i mo??esz siÄ? nazywaÄ? paserem .

A to w Polsce kurcze jest karane . :/ .

A no i dobieranie systemu zale??y jakie zadania bÄ?dziesz wykonywa?? na tym swoim "rumako-kucyku"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Je??li to jest ten nowszy komputer to naprawdÄ? jestem do przodu . :)

I mo??e wiesz ale ciÄ? u??wiadomiÄ? z pobranie Windows z powy??szego linku jest ??amaniem prawa i mo??esz siÄ? nazywaÄ? paserem .

A to w Polsce kurcze jest karane . :/ .

A no i dobieranie systemu zale??y jakie zadania bÄ?dziesz wykonywa?? na tym swoim "rumako-kucyku"

 

To co ty kolego tutaj robisz?? Skoro piractwa nie popierasz??

 

A po drugie to kolega @Ramon3101 pisze, Nowszy sprzÄ?t od swojego poprzednika, a nie ??e ma lepszÄ? maszynÄ? od twojej.

 

czytaj ze zrozumieniem.

 

 

@Ramon3101 -> Oczywi??cie Jak nie jeste?? komputerowym magikiem To Windows 7 - wersja minimum professional :)

 

pozdrawiam.


Frame-1.png

banner_350x26.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 2 Posts
    • 203 Views
    • 1 Posts
    • 176 Views
    • 5 Posts
    • 361 Views
    • 2 Posts
    • 301 Views
    • 1 Posts
    • 365 Views

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. Regulamin