Welcome to The Forum

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Arinori

Listy Do Bravo...

Rekomendowane odpowiedzi

Listy do Bravo od wiernych czytelnik??w i czytelniczek..

UWAGA! Niekt??re "bezm??zgi" robi??y tyle b??Ä?d??w, ??e je poprawi??em. Za co przepraszam.

Najlepsze zostawi??em na ko??cu! :)/>

 

 

 

1.

"Wiem ??e to co piszÄ? mo??e siÄ? wydaÄ? ??mieszne, ale moim ulubionym zespo??em jest Ich Troje. Kocham ich nad ??ycie. A szczeg??lnie Micha??a. CiÄ?gle mi siÄ? ??niÄ?. Na lekcjach my??lÄ? o nich. Nawet kiedy nie byli jeszcze tacy s??awni, by??am ich fankÄ?. Ostatnio by??am na koncercie ale rycza??am ca??y czas. Nie bardzo wiem co robiÄ?, by siÄ? z nimi spotkaÄ?. Gdy na nich patrzÄ?, ??ciska mnie w gardle. ProszÄ? aby?? zrobi??a co??, bym mog??a siÄ? z nimi spotkaÄ?. Bez nich d??u??ej nie wytrzymam."

 

2.

"PodobajÄ? mi siÄ? mÄ???czy??ni 30-letni a nawet starsi. I tylko tacy!!! Czy to normalne? A mo??e ja jestem jaka?? zboczona??"

 

3.

"Niedawno zauwa??y??am ??e m??j ch??opak Krzysiek zaczÄ??? kumplowaÄ? siÄ? z gostkami, kt??rzy majÄ? na niego z??y wp??yw. Krzy?? urywa siÄ? z lekcji, popala papierosy no i brzydko siÄ? do mnie odzywa!!! Martwi mnie to!! Czy powinnam z nim porozmawiaÄ??"

 

4.

"Bardzo martwiÄ? siÄ? moim biustem, kt??ry jest naprawdÄ? ma??y. S??ysza??am ??e po czterech latach od pierwszej miesiÄ?czki piersi osiÄ?gajÄ? swojÄ? ostatecznÄ? wielko??Ä?. U mnie minÄ???y ju?? 3 lata, a piersi niewiele siÄ? zmieni??y. WyglÄ?dajÄ? jakby ich rozw??j stanÄ??? w miejscu! Czy one nigdy nie urosnÄ?? A mo??e jest dla mnie jakie?? lekarstwo?"

 

5.

"Moje ukochane "Bravo GIRL!"

 

Na poczÄ?tku chcia??abym podziÄ?kowaÄ? za to, ze wydajecie taka gazetÄ?, kt??ra tak dok??adnie trafia w moje potrzeby. Mam jednak du??y problem i dlatego pisze ten list. Trzy numery temu pisali??cie, ze najlepiej jest mieÄ? ten pierwszy raz w wieku dwunastu lat. Gdzie wy ??yjecie? Teraz dziewictwo najlepiej jest trÄ?ciÄ? w wieku lat dziesiÄ?ciu. I tu jest ten problem. Mam 11 lat i jeszcze nie mia??am tego pierwszego razu. W naszej klasie to ju?? chyba tylko ja i Dorota nie kocha??y??my siÄ? z ch??opakami. Dlatego w??a??nie proszÄ? was o pomoc. Jak to zrobiÄ?, gdzie, kiedy i z kim? Z cyklu "M??j pierwszy raz" wynika, ze najlepiej w czasie wakacji. Dlatego pr??bowa??am ju?? to zrobiÄ? w sierpniu z Markiem ze starszej klasy, ale on chce zostaÄ? trenerem pokemon??w i dziewczyny go zupe??nie nie interesujÄ?. Sama ju?? nie wiem, co powinnam zrobiÄ?. Tak sobie teraz siedzÄ?, nucÄ?, â?žShape of my heart" Backstreet Boys'ow i my??lÄ?, ze najchÄ?tniej to strÄ?ci??abym dziewictwo z kt??rym?? z tych ch??opak??w. Jeszcze nie wiem dok??adnie, z kt??rym. Zastanawiam siÄ? pomiÄ?dzy Kevinem, a Nickiem. Mam nadzieje, ze pomo??ecie mi dokonaÄ? w??a??ciwego wyboru"

 

6.

"Mam powa??ny problem. Od jakiego?? czasu ubzdura??am sobie, ??e mo??na zaj??Ä? w ciÄ???e bez odbycia stosunku. BojÄ? siÄ?, ??e podajÄ?c ch??opakowi rÄ?kÄ? na powitanie mogÄ? zaj??Ä? w ciÄ???e. Bo przecie?? na jego rÄ?ce mogÄ? siÄ? znajdowaÄ? plemniki(wiem, ze niekt??rzy ch??opcy nie myjÄ? rÄ?k po wyj??ciu z toalety), kt??re przeniosÄ? siÄ? na mojÄ? rÄ?kÄ?. NastÄ?pnie ja korzystajÄ?c z toalety mogÄ? te plemniki przenie??Ä? na moje majtki, a potem do pochwy. I z tego powodu obsesyjnie potrafiÄ? nawet 15 razu dziennie myÄ? rÄ?ce. mam ju?? tego do??Ä?, ale wstydzÄ? siÄ? powiedzieÄ? o tym rodzicom lub i??Ä? do psychologa. ProszÄ? napisz na ??amach jaka jest mo??liwo??Ä? zaj??cia w ciÄ???e...

 

Za??amana! "

 

7.

"Olek 17lat:

M??j problem polega na tym ze po nocach ??ni mi siÄ? ze uprawiam seks ze swoim

m??odszym bratem. Sen ten powtarza siÄ? dosyÄ? czÄ?sto. Czy to oznacza ze jestem

gejem??"

 

8.

"Drogie bravo!!!

Mam na imiÄ? Aga i mam 12 lat. Pisze do was poniewa?? mam ogromny problem. W

naszej klasie sÄ? ju?? tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka),

postanowi??am wiÄ?c , ??e nie mogÄ? straciÄ? dziewictwa ostatnia zw??aszcza , ??e za

trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za mÄ??? i pewnie to

zrobi.Chcia??am zrobiÄ? to z Mariuszem najprzystojniejszym ch??opakiem w naszej

podstaw??wce, jednak on powiedzia?? ,??e dziewczyny mu nie w g??owie bo chce

zostaÄ? trenerem pokemon??w:-/Co mam zrobiÄ? ??eby przekonaÄ? Mariusza do tego

pierwszego razu, nie mogÄ? przegraÄ? z pokemonami bo to bÄ?dzie wstyd na ca??Ä?

szko??Ä?.POMOCY"

 

9.

"Drogie BRAVO! Nazywam siÄ? Joanna i mam 14 lat,ostatnio by??am na imprezie i

pierwszy raz w ??yciu robi??am to z ch??opakiem oralnie..on mia?? 23 lata...wszystko

widzia??a moja starsza siostra kt??ra wezwa??a policje i Konrada aresztowali.Po paru

dniach wezwano mnie na komendÄ?, dowiedzia??am siÄ?,??e Konrad,kt??rego bardzo

pokocha??am jest jakim?? pedofilem czy co?? takiego..nie wiem co mam o tym

my??leÄ?...Co to znaczy pedofil i czy mam z nim zerwaÄ???"

 

10.

"Drogie Bravo,

Ostatnio zrobi?? mi siÄ? niewielki guz na kolanie. Czy to znaczy, ??e mo??e to byÄ? ciÄ???a pozamaciczna?

Zdesperowana, 16 lat "

 

11.

"Droga redakcjo. Mam problem. M??j ch??opak chcia?? by siÄ? ze mnÄ? kochaÄ? codziennie, a nawet po kilka razy. Czy to choroba? "

 

12.

"Droga Gosiu!

Ostatnio mam md??o??ci i b??le brzucha. Jeszcze nie wsp??????y??am z ch??opakiem, ale czyta??am ksiÄ???kÄ?, ??e mo??na zostaÄ? zap??odnionym przez pÄ?pek. "

 

13.

"M??j ch??opak coraz czÄ???ciej nalega, by??my zaczÄ?li siÄ? kochaÄ?. W??a??ciwie nie mam nic przeciwko temu. Martwi mnie tylko jedna sprawa: jak ja siÄ? przed nim poka??Ä?... nago? Chyba umar??abym ze wstydu! Czy w takim razie powinnam zaproponowaÄ? seks w ciuchach? Czy mnie nie wy??mieje?"

 

14.

"Droga Redakcjo:

Jestem dziewicÄ? niedawno pozna??am przez internet super ch??opaczka,strasznie mi siÄ? spodoba??.Piszemy du??o przez GG i pewnego razu on mi wys??a?? emotkÄ? <sex> jak to zobaczy??am nie wiedzia??am co odpisaÄ?,by??am przera??ona,bojÄ? siÄ? ,??e teraz mogÄ? byÄ? w ciÄ???y. Jestem zrozpaczona...Pomocy!! "

 

15.

"Zauwa??y??em, ??e kiedy zsuwam napletek, przeszkadza mi jaka?? ??y??ka. TrochÄ? mnie to boli. Mam nadzieje ??e nie bÄ?dÄ? IMPOTENTEM. Zastanawiam siÄ? czy ch??opcy te?? majÄ? b??ony dziewicze na penisach..."

 

16.

"Razem z kole??ankÄ? po??yczy??am od naszej pani 2 z??. nastÄ?pnego dnia mia??y??my je oddaÄ?. ja przynios??am tÄ? kwotÄ? ale kole??anka zapomnia??a musia??am sama zap??aciÄ?. tu?? po lekcjach widzia??am jak ona kupowa??a sobie chipsy! nie wiem co robiÄ? . czy mam jÄ? poprosiÄ? o zwrot pieniÄ?dzy czy mam poczekaÄ? a?? sobie przypomni. pomocy!! "

 

17.

"Drogie Bravo!

Mam 13 lat i jestem jeszcze dziewicÄ?.Czy m??j ojciec jest peda??em??"

 

18.

"Drogie Bravo!

Mam na imiÄ? Kasia i mam 14 lat. PiszÄ? do Was bo mam du??y problem.

Od jakiego?? czasu masturbuje siÄ? ??wieczkÄ?. Powiedzia??am o tym swojej najlepszej przyjaci????ce. A ta mi powiedzia??a, ??e od tego mo??na zaj??Ä? w ciÄ???Ä?. Czy to prawda

Pom????cie!"

 

19.

"Darek, 16: Mo??e wyda Ci siÄ? to dziwne, ale chodzÄ? z trzynastoletniÄ? dziewczynÄ?.

Bardzo siÄ? kochamy i mamy wiele wsp??lnych zainteresowa??. Jestem w takim wieku, ??e chcia??bym ju?? wsp??????yÄ?. Kilka razy pr??bowa??em zbli??yÄ? siÄ? do Marty, ale ona wciÄ??? t??umaczy, ??e nie ma ochoty. My??lÄ?, ??e po prostu nie chce jeszcze rozpoczÄ?Ä? ??ycia seksualnego. Nie rozumiem dlaczego tak postÄ?puje, zw??aszcza, ??e jest ju?? dojrza??Ä? i ma miesiÄ?czkÄ?. Nie chce jej rzucaÄ? dla innej dziewczyny, bo naprawdÄ? jÄ? kocham. Jak jÄ? przekonaÄ?, by chcia??a tego samego co ja?"

 

20.

"MISS 16

Droga redakcjo!By??am u przyjaci????ki na prywatce i pozna??am cudownego ch??opaka!

Nazywa?? siÄ? Damian i by?? taki s??odki!Wszystkie kole??anki mi zazdro??ci??y!

Zaproponowa?? mi wsp??????ycie lecz ja odm??wi??am!Teraz siÄ? do mnie nie odzywa i puszcza plotki po szkole!Czy dobrze zrobi??am??Mo??e gdybym siÄ? zgodzi??a to kocha??by mnie tak ja jego!??POM????CIE!zrozpaczona czytelniczka!"

 

21.

"Aneta 15lat:

Droga redakcjo nigdy do was nie pisa??am ale zdarzy??o siÄ? co?? okropnego kiedy rozmawia??am z kole??anka doradzi??a mi ??ebym siÄ? zmasturbowa??a i kiedy to robi??am, poczu??am przebicie siÄ? b??ony czy to oznacza ze nie jestem ju?? dziewica??czekam na odpowiedz."

 

22.

"Drogie Bravo !!!

Mam 17 lat i straszny problem.Ostatnio kole??anka powiedzia??a mi ze przez poca??unek mo??na zaj??Ä? w ciÄ???Ä?.Czy to prawda?? I czy chodzi tylko o taki w usta czy w policzek te??? ProszÄ? o szybkÄ? odpowied?? wierna czytelniczka Ma??gosia z Pcina Dolnego.:

 

 

A teraz bomba:

 

1.

"Drogie Bravo !

 

Mam na imiÄ? Dagmara i mam 19 lat. Moja sytuacja jest bardzo krepujÄ?ca i nie wiem co teraz mam zrobiÄ? Jestem ju?? doros??Ä? dziewczynÄ? i mam wspania??ego ch??opaka o imieniu Marcin, kt??rego kocham ponad ??ycie i my??lÄ?, ze on moje uczucie odwzajemnia. Jeste??my ju?? razem 6 miesiÄ?cy i postanowili??my dokonaÄ? Aktu Mi??osnego, aby umocniÄ? nasz zwiÄ?zek. Niefart polega na tym, ??e ja jestem dziewicÄ?, a on ju?? do??wiadczonym mÄ???czyznÄ?. Bardzo obawia??am siÄ? ??e nie spe??niÄ? jego oczekiwa?? , po prostu zawiodÄ?! Na dodatek wszystkie moje kole??anki potraci??y ju?? dziewictwo i ??eby mieÄ? o czym rozmawiaÄ? z nimi, powiedzia??am ??e ja r??wnie?? nie jestem jak to siÄ? m??wi potocznie "cnotkÄ?". O tym fakcie dowiedzia?? siÄ? Marcin od mojej kole??anki, Moniki, kt??ra jest jego dobrÄ? znajomÄ?. Gdy Marcin zapyta?? czy to prawda, nie zaprzeczy??am. Ustalili??my nasz Pierwszy Raz na najbli??szy weekend, poniewa?? Marcina rodzice jadÄ? na wesele.

Bardzo siÄ? obawia??am b??lu, oraz tego ??e Marcin posÄ?dzi mnie o k??amstwo, wiÄ?c postanowi??am jako?? sobie poradziÄ? Nie chcia??am przespaÄ? siÄ? z "pierwszym lepszym" gdy?? kocham Marcina i chcÄ? aby to on by?? moim Pierwszym MÄ???czyznÄ?!! Akurat zdarzy??o siÄ? tak ??e by??am sama w domu i postanowi??am uporaÄ? siÄ? z moja b??ona dziewiczÄ?. Nie chcia??am robiÄ? tego palcami ani jakim?? twardym przedmiotem a na wibrator niestety nie by??o by mnie staÄ?. Posz??am wiÄ?c do lod??wki i zobaczy??am nadajÄ?cÄ? siÄ? do mojego czynu kaszankÄ?. Odpowiada??a mi rozmiarem i grubo??ciÄ?, by??a trochÄ? za zimna i za twarda wiÄ?c postanowi??am ja podgotowaÄ?. Kiedy nareszcie ostyg??a, nasmarowa??am ja wazelinÄ?, i zaczÄ???am wk??adaÄ? jÄ? do pochwy. Podda??am siÄ? chyba za bardzo chwili i za bardzo jÄ? ??cisnÄ???am. Wtedy sta??o siÄ? najgorsze co mog??o siÄ? staÄ?!! KASZANKA SIÄ? Za??AMA??A!!!!!!!!!! Rozpaczliwie pr??bowa??am jÄ? wyjÄ?Ä? palcami ale chyba trochÄ? za bardzo jÄ? rozgotowa??am i niekt??re kawa??ki kaszanki zosta??y mi w pochwie i nie mogÄ? ich wyjÄ?Ä?! WstydzÄ? siÄ? i??Ä? do ginekologa a za kilka dni wyczekiwany przez naszÄ? dw??jkÄ? upojny weekend!! Nie wiem co mam zrobiÄ? i do kogo siÄ? zwr??ciÄ?. Co teraz pomy??li o mnie Marcin!! B??AGAM POM????CIE!!!!!

 

Zrozpaczona"

 

Odpowied?? Redakcji:

"Na wstÄ?pie pragniemy podziÄ?kowaÄ? Ci za podzielenie siÄ? z nami swoim problemem. W twojej nader ciekawej sytuacji proponujemy Ci dwa rozwiÄ?zania:

 

1. Ekstrawaganckie w stylu new art.

2. Si??owe

 

Pierwsze wydaje nam siÄ? ciekawe lecz mo??e nie przynie??Ä? spodziewanych efekt??w. Musisz pokroiÄ? cebulÄ? w kostkÄ? ,a nastÄ?pnie podsma??yÄ? jÄ? na z??ocisty kolor na patelni (koniecznie na oleju z pierwszego t??oczenia). NastÄ?pnie musisz dopchaÄ? jÄ? do pochwy i zrobiÄ? 3-4 przysiad??w tak aby zmiesza??a siÄ? z kaszankÄ?. Potem zapro?? swojego ukochanego na romantyczne spotkanie inicjujÄ?ce. Przed pierwszym stosunkiem zaproponujesz mu wiÄ?c kaszankÄ? po staropolsku w wersji francuskiej. W ten spos??b osiÄ?gniesz dwa cele: udowodnisz mu ??e bardzo go kochasz i jednocze??nie poka??esz ??e ??wietnie gotujesz. Przypominamy Ci powiedzenie "Przez ??o??Ä?dek do serca".

 

RozwiÄ?zanie drugie jest jednak o wiele bardziej skuteczne.

Przygotuj patelniÄ? na kt??rej mia??a?? zarumieniÄ? cebulkÄ?. NastÄ?pnie we?? jÄ? w prawÄ? rÄ?kÄ? (je??li jeste?? leworÄ?czna to w lewÄ?) i [beeep]nij siÄ? niÄ? z ca??ej si??y w g??owÄ? - bo tobie to ju?? chyba nic nie pomo??e!

 

Z powa??aniem

Redakcja"

Edytowane przez Arinori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasia (13):

Witam. Mam pewien k??opot. Boje siÄ?, ze bÄ?dÄ? musia??a zostaÄ? zakonnicÄ?!

Moja babcia m??wi??a mi, ze zakonnice nie zostajÄ? zakonnicami z wyboru.

Je??li nie dostaje siÄ? okresu, to znaczy ??e swoim przeznaczeniem bÄ?dzie zostanie zakonnica.

TrochÄ? trudno mi uwierzyÄ? w to, ale moja babcia przecie?? chyba m??wi prawdÄ??

Nie chce zostaÄ? zakonnicÄ?, ale nie mam jeszcze okresu. B??agam, powiedzcie mi czy mam jeszcze szanse dostaÄ? okres?!

A mo??e mojej babci siÄ? co?? pomyli??o?

 

----------------------------------------------

 

Mam pryszcze na po??ladkach, nie wiem jak je wycisnÄ?Ä? bo nie siÄ?gam rÄ?kÄ? do niekt??rych

i nie widzÄ? czy wycisnÄ???am do ko??ca czy te?? nie, a mo??e jaka?? ma??Ä?, ale jest mi ??al kasy, co robiÄ??

Mo??e mam siÄ? zg??osiÄ? do kosmetyczki ??eby ona mi zrobi??a z nimi porzÄ?dek?

 

-------------------------------------------

 

Mam 16 lat i mam wielki problem od pewnego czasu ??niÄ? mi siÄ? zboczone rzeczy.

Ot???? ??ni mi siÄ? jak m??j dziadek wali konia nie wiem co mam zrobiÄ?

to zarazem mnie podnieca ale te?? jest mi wstyd ze m??j dziadek jako?? siÄ? dowie ??e ??niÄ? o nim.

O czym to ??wiadczy, o tym ze chce to zrobiÄ? z dziadkiem ??

 

-------------------------------------------

 

ChodzÄ? ju?? z moich ch??opakiem od dw??ch tygodni. Kilka dni temu ustali?? ze mnÄ? termin naszego pierwszego razu.

To ju?? za dwa tygodnie. Ale jest co?? jeszcze: powiedzia??, ??e mamy TO robiÄ? z jego przyjacielem!

Jestem bardzo podniecona...dw??ch ch??opc??w. Jeden z przodu drugi z ty??u, ale ja jestem dziewicÄ?!

Mam b??onÄ? i muszÄ? siÄ? z niÄ? jako?? uporaÄ?. Bo przecie?? nie powiem ch??opakom, kt??rzy ju?? to kiedy?? robili, ??e jestem dziewicÄ?!!!

Ale postanowi??am to za??atwiÄ? z mojÄ? przyjaci????kÄ? i kolegÄ?.

Postanowili mi pom??c. Wypo??yczyli??my kilka ksiÄ???ek z biblioteki i, gdy moi rodzice wyjechali na dwa dni do Ustronia, przyszli do mojego domu.

Przeczytali??my, ??e podczas pierwszego razu ch??opak mo??e za??atwiÄ? sprawÄ? swoim jÄ?zykiem. Nie chcia??am by m??j kumpel to robi??!!!

Mia??a zrobiÄ? to moja przyjaci????ka. Po??o??y??am siÄ? na ??????ku i rozszerzy??am nogi i Ania wsadzi??a jÄ?zyk.... Czu??am takÄ? przyjemno??Ä?...

Ale Ania wsta??a i powiedzia??a, ??e nie potrafi. Wsadzi??am kawa??ek lodu do pochwy i zawo??a??am kumpla. Zdziwi?? siÄ? i po co ten l??d, ale robi?? to. I nagle...!

NIE M??Gl ODKLEIÄ? JÄ?ZYKA! W g??upiej pozie zastygli??my. Moja przyjaci????ka zadzwoni??a na pogotowie...

Nie bÄ?dÄ? opisywaÄ? co siÄ? dzia??o. Ale odmrozi??a mi siÄ? troszkÄ?... Mam TAM ca??e sine. I co teraz?!!! Ju?? za nieca??y tydzie??...co teraz?

 

---------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 1 Posts
    • 48 Views
    • 1 Posts
    • 186 Views
    • 1 Posts
    • 212 Views
    • 1 Posts
    • 188 Views
    • 7 Posts
    • 283 Views