Skocz do zawartości

Pozdro BrraDarkSiders Warez DS

Witam wszystkich, zachęcam do dodawania artykułów na forum LGBT. Mam tyle pracy z opcjami i ustawieniem wszystkich skurek, że nie starczami samemu czasu na szybkie wykonanie prac redakcyjnych. Mozecie bez problemu zanurzyć się w sieci. TUTAJ Mała pomoc dla początkujących w sieci DARK - duża lista zebranych przeze mnie linków do stron sieci DARK z całego świata https://darksiders.pl/index.php?/topic/463251-pomocnik-uploadera/
Buy now

MordeczkoDarkSiders Warez

Masz talent, który pozwala Ci napisać piękny i ciekawy artykuł, pokazać się i napisać w dziale LGBT, czekamy na Ciebie... Kopie z innych stron też są dozwolone, staniesz się jedynym z nas. Poczuj wiatr LGBT i zacznij wznosić się w naszej społeczności na tak poszukiwaną wysokość. zdolności. Pozdrawiam

Bądź z siebie dumnyDotarles do Szarej sieciWarez

Chcesz jeszcze lepiej? Zatem wybierz DarkSiders.pl jako swoją stronę główną, a ja nacisnę Twój przycisk i Twój Status ulegnie zmianie. Podamy Ci nie tylko Pobieranie, ale także linki do Startupu w sieci DarkWebbDepp. Idź gdzieś Zwycięzcy jadą HTTPS://DarkSiders.pl Ja zrobiłem to samo... Chcesz więcej, zostań redaktorem, dobra znajomość języka polskiego, niemieckiego, angielskiego, francuskiego i oczywiście Talent, którego musisz poszukać sam ...poniżaj się, nie wstydź się Szarej Twarzy, czekam na Ciebie! Ja kolor Twojej Rangi, który Cię wyróżni i ukarze w Świetle naszego Cienia.
News Ticker
  • News ticker sample
Gość gregorio

najlepsza muzyka dla Was

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gregorio

Jaka muzyke lubicie?

Ja bardzo lubie posluchac muzyki z lat 80.

Jesli ktos ma fajne kawalki to wrzucac na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzyka lat 70-tych i 80-tych to moje oczko w g??owie,moja mi??o??Ä? i ??r??d??o pozytywnej energii.

Dzisiaj siÄ? ju?? nie tworzy takiej muzyki,a wszystko co produkuje siÄ? teraz jest tylko nieudolnÄ? kopiÄ? tej muzyki.

Takie jest moje zdanie-zaznaczam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G????wnie house, electro-house, tribal, schranz, speed garage... ... i wiele wiele innych odmian house'u :)/>/> a tak??e hip - hop polski ( Eldo, Grammatik, P??omie?? 81 ,OSTR... ... ) jak i zagraniczny ( 2Pac ,DMX, ...) . Muzyka z lat 80' te?? podchodzi je??li wpoada w ucho :)/>/> nie lubiÄ? tylko komercyjnego Trance'u bleeeh . pozdrO!

Edytowane przez Adis

DJs.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no tak i jak zwykle napisze co?? odmiennego.. c????, trzeba byÄ? oryginalnym :)/>/>

Ja preferuje rytmy jamajskie - tj reggae i wszystko co z tÄ? muzykÄ? zwiÄ?zane - mianowice szeroki zakres jej odmian od dubu, klasycznego roots, poprzez dancehall do jakiego?? ska po lekki rock;) no i bywa , ??e i polskim hh nie pogardze B)

Co do muzyki lat 70 to oczywiscie ze nieustannie s??ucham Boba M. :)/>/>

 

a i po dzisiejszej audycji kto wie moze siÄ? industrialem trochÄ? zainteresuje...ca??kiem mi??y dla ucha :)/>/>

wiÄ?c jak widaÄ? - u mnie pe??na wszechstronno??Ä?..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja s??ucham g????wnie muzyki Trance... Armin Van Buuren oczywi??cie :)/>/> ale zajdzie siÄ? czasem na pos??uchanie muzyki pop no i czasem nawet Disco Polo xD

 

Pozdro


syg-3.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubiÄ?

- 2 piosenki zespo??u Kombii ( "Sen siÄ? spe??ni" i "Pokolenie" )

- 2 piosenki Virgina ( "D??aga" i "Szansa" )

- 1 piosenkÄ? HammerFall ("Threshold")

- 3 piosenki Feela ( "Jest juz ciemno" , "Poka?? na co ciÄ? staÄ?" , "Jak anio??a g??os" )

- 2 piosenki Bloga 27 ( "Hey Boy" , "U la la la" )

-

Edytowane przez szymon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trance - to cos przy czym sie rozplywam, znikam, odchodze w swoj wlasny swiat..... Jezeli chcecie uslyszec fajne brzmienia to koniecznie posluchajcie tego

Aly & Fila - Key of Life lub Dj Tiesto - Adagio for strings...to sa moje the best of :)/>/>

Wiele osob niestety myli Trance z techno, zal mi takich ludzi, bo zazwyczaj uwazaja, ze znaja sie na muzyce. Jesli chodzi o disco polo, italo disco itp. to slucham tylko wtedy kiedy napadnie mnie jakas masakryczna ochota na odmiane, choc zdarza sie to bardzo zadko. Nie jestem ograniczona, jestem bardzo otwarta na rozne rytmy, dlatego czasami lubie posluchac popu, nawet punk rocka, ale tylko najlepszych kapel typu Green Day.


27wzhp1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze powiedziane Silje :)/>/> Nie ma to jak TRANCE. Polecam m.in.: Members of Mayday "Team X-Treme", Cosmo "We Trust in Trance", Dj Shog "This is my Sound" :)/>/>, Madelyne "Beautiful Child (Hiver & Hammer Remix)", Darude "Music", Dj Joop! "The Future", Gary D. Meets Bas Van De Eijken "Hard Trance Rulez" :)/>/>, Flarup "Learn As You Listen (Blitzfaktor Remix)", Mike Nero "Ready to Flow 2008", Guru Josh Project "Infinity 2008"...itd.


1722926726.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Green Day.

Simple Plan.

Kat DeLuna.

 

 

To g????wnie, ale s??ucham te?? innych 'topowych' piosenek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nuta nie jest zla, jak jade w dalsze trasy to najchetniej slucham jakiegos HH czy lekkiego rocku ale nie polskiego. Do szkoly rano rajd po drodze krajowej Mocny Rock albo jakis Trance.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula7721

Ja bardzo lubiÄ? s??uchaÄ? muzyki POP,JAZZ oraz TRANCE :)/>/> :)/>/> Czasami lubiÄ? pos??uchaÄ? te?? Rock ,ale dosyÄ? rzadko :)/>/>

 

 

Pozdrawiam :)/>/>

Edytowane przez Paula7721

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LubiÄ? pos??uchaÄ? jazzu, polecam tutaj stronÄ? pilsner.pl na kt??rej mo??na ods??uchaÄ? archiwalne audycje "Siesta" nadawane w radiowej "Tr??jce",

NajczÄ???ciej s??ucham jednak rock'a progresywnego (czy te?? art-rock'a). Polecam ??wietny polski zesp???? Riverside.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciemka wam...a ja uwielbiam lata 80-2001...sa naj z najleprzych lat..... :)/>/> Euro Dance jest wypalowe....jesli ktos nie sluchal--to niech zaluje troche.....a tak to kazdy slycha to co ucho przyciaga..... :)/>/>


jamessig1.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja s??ucham wszystkiego. Mo??e podam swoich ulubionych wykonawc??w: Linkin Park, Akon, Eminem, Tiesto, Perfekt, Paktofnika. Jak widzicie rozrzut jest du??y :)/>/>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Og??lnie to wszystkiego s??ucham co mi w ucho wpadnie. Ale moim ulubionym zespo??em jest 52 DÄ?biec, oni tworzÄ? za[beeep]isty hh, najlepszy jak dla mnie. Ale lubiÄ? te?? pos??uchaÄ? bardziej komercyjnej muzyki, pop, dance czy techno, zale??y co na esce leci ; P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tylko i wy??Ä?cznie Hip-Hop, Rap Polski.. A jeszcze dokladniej - z Poznania. Jedyna muzyka kt??ra mowi o tym co sie naprawde dzieje na swiecie. Zadnych k??amst, sama prawda..!

Edytowane przez Rzuan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim dzie?? dobry.

W??r??d nat??oku styl??w kt??re przewijajÄ? siÄ? przez m??j odtwarzacz wyr????niÄ? mogÄ? zar??wno Drum'n'bass, industrial, ambient, jak i grind core, czy ro??ne odmiany i wariacje muzy metalowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 1 Posts
    • 252 Views
    • 1 Posts
    • 244 Views
    • 1 Posts
    • 230 Views
    • 1 Posts
    • 113 Views
    • 1 Posts
    • 201 Views

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. Regulamin