Skocz do zawartości

Pozdro BrraDarkSiders Warez DS

Witam wszystkich, zachęcam do dodawania artykułów na forum LGBT. Mam tyle pracy z opcjami i ustawieniem wszystkich skurek, że nie starczami samemu czasu na szybkie wykonanie prac redakcyjnych. Mozecie bez problemu zanurzyć się w sieci. TUTAJ Mała pomoc dla początkujących w sieci DARK - duża lista zebranych przeze mnie linków do stron sieci DARK z całego świata https://darksiders.pl/index.php?/topic/463251-pomocnik-uploadera/
Buy now

MordeczkoDarkSiders Warez

Masz talent, który pozwala Ci napisać piękny i ciekawy artykuł, pokazać się i napisać w dziale LGBT, czekamy na Ciebie... Kopie z innych stron też są dozwolone, staniesz się jedynym z nas. Poczuj wiatr LGBT i zacznij wznosić się w naszej społeczności na tak poszukiwaną wysokość. zdolności. Pozdrawiam

Bądź z siebie dumnyDotarles do Szarej sieciWarez

Chcesz jeszcze lepiej? Zatem wybierz DarkSiders.pl jako swoją stronę główną, a ja nacisnę Twój przycisk i Twój Status ulegnie zmianie. Podamy Ci nie tylko Pobieranie, ale także linki do Startupu w sieci DarkWebbDepp. Idź gdzieś Zwycięzcy jadą HTTPS://DarkSiders.pl Ja zrobiłem to samo... Chcesz więcej, zostań redaktorem, dobra znajomość języka polskiego, niemieckiego, angielskiego, francuskiego i oczywiście Talent, którego musisz poszukać sam ...poniżaj się, nie wstydź się Szarej Twarzy, czekam na Ciebie! Ja kolor Twojej Rangi, który Cię wyróżni i ukarze w Świetle naszego Cienia.
News Ticker
  • News ticker sample
mark167

Pauli Michal - 12 x śmierć

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa releasu:

 

Pauli Michal - 12 x ??mierÄ?

 

58480-12-x-smierc-michal-pauli-1.jpg

 

 

Opis uploadu:

Format uploadu: PDF, mobi, epub

Jako??Ä? uploadu: celujÄ?ca

Ilo??Ä? stron: 161

Wersja jÄ?zykowa: PL

Wielko??Ä? uploadu: 8 MB

Has??o: brak

 

 

Download:

http://ul.to/vdjtt783

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal Pauli - 12 x ??mierÄ?

 

michalpauli-12xmier.jpg

 

wersja jÄ?zykowa: PL

zawarto??Ä? uploadu: pdf, rtf, epub, mobi, azw3

rodzaj kompresji: zip

rozmiar pliku: 13.69 MB

 

Opis:

Znacznie poszerzona wersja ksiÄ???ki "12 x ??mierÄ? - opowie??Ä? z Krainy U??miechu" (o ok. 1/4 objÄ?to??ci). Zawiera wÄ?tki, kt??rych autor wcze??niej nie chcia?? ujawniÄ?.

 

W tej historii jest wszystko:

Prawda, Intrygi, Mi??o??Ä?, ?šmierÄ?

â?žTo jest historia, w kt??rÄ? trudno uwierzyÄ?, chocia?? jest prawdziwa. O azjatyckich wiÄ?zieniach, intrygach, zamachach stanu, przemytnikach i p??atnych zab??jcach.

 

To jest historia jak z filmu, kt??ra przydarzy??a siÄ? Micha??owi Pauli naprawdÄ?.

 

Nikt z nas nie chcia??by znale??Ä? siÄ? na jego miejscu. Nikt nie chcia??by us??yszeÄ? wyroku ??mierci w sÄ?dzie w Azji. Nikt nie chcia??by poczuÄ? na nogach kajdan. I w??a??nie dlatego tÄ? ksiÄ???kÄ? warto przeczytaÄ?.

Bo ona zaczyna siÄ? tam, gdzie ko??czÄ? siÄ? inne historie.â?

Tomek Michniewicz - dziennikarz, podr????nik, fotograf, radiowiec, pisarz

OpisujÄ?c swoje sze??Ä? lat za murami, Autor ukazuje drugÄ? stronÄ? Krainy U??miechu - jak czÄ?sto nazywana jest przez turyst??w Tajlandia. Przetrwa?? - dziÄ?ki woli ??ycia, mi??o??ci, wytrwa??o??ci, determinacji, oddaniu

i wsparciu Rodziny. Jego pro??bÄ? o u??askawienie, poparli trzej polscy prezydenci: Lech Wa??Ä?sa, Aleksander Kwa??niewski i Lech Kaczy??ski. Pro??ba zosta??a przyjÄ?ta - u??askawiony przez Kr??la Tajlandii - w grudniu 2009 roku Micha?? Pauli wr??ci?? do Polsk

 

Download:

 

http://turbobit.net/0f1gcnljn3hm/MP-12XSe.zip.html

http://rg.to/file/34ad876dc682d880506c25c78938db59/MP-12XSe.zip.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 1 Posts
    • 148 Views

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. Regulamin