Skocz do zawartości

Pozdro BrraDarkSiders Warez DS

Witam wszystkich, zachęcam do dodawania artykułów na forum LGBT. Mam tyle pracy z opcjami i ustawieniem wszystkich skurek, że nie starczami samemu czasu na szybkie wykonanie prac redakcyjnych. Mozecie bez problemu zanurzyć się w sieci. TUTAJ Mała pomoc dla początkujących w sieci DARK - duża lista zebranych przeze mnie linków do stron sieci DARK z całego świata https://darksiders.pl/index.php?/topic/463251-pomocnik-uploadera/
Buy now

MordeczkoDarkSiders Warez

Masz talent, który pozwala Ci napisać piękny i ciekawy artykuł, pokazać się i napisać w dziale LGBT, czekamy na Ciebie... Kopie z innych stron też są dozwolone, staniesz się jedynym z nas. Poczuj wiatr LGBT i zacznij wznosić się w naszej społeczności na tak poszukiwaną wysokość. zdolności. Pozdrawiam
News Ticker
  • News ticker sample
Ciri

Kremowy sos grzybowy

Rekomendowane odpowiedzi

Sk??adniki

4 gar??ci grzyb??w suszonych (u mnie prawdziwki i podgrzybki)

1 du??a cebula

5 dag mas??a prawdziwego

szczypta czosnku granulowanego

2 ma??e listki laurowe

4 ziarna ja??owca

3 kulki ziela angielskiego

du??a szczypta suszonego rozmarynu

s??l i pieprz do smaku

1 czubata ??y??ka mÄ?ki pszennej

 

 

Etapy przygotowania

 

Grzyby wyp??ukaÄ? i namoczyÄ? w ok.3 szklankach wody na co najmniej godzinÄ?. WyjÄ?Ä? grzyby,wodÄ? w kt??rej siÄ? moczy??y przecedziÄ?. W??o??yÄ? do garnka grzyby i 2 szklanki wywaru (1 szklankÄ? odstawiÄ? do wystudzenia), dodaÄ? listki laurowe,ziele angielskie,rozmaryn, rozgniecione np. trzonkiem no??a ziarna ja??owca i gotowaÄ? ok.30 minut. CebulÄ? pokroiÄ? w kosteczkÄ?. Mas??o rozpu??ciÄ? na patelni, wsypaÄ? cebulÄ?,opr??szyÄ? czosnkiem granulowanym, zeszkliÄ? cebulÄ?.ZasypaÄ? mÄ?kÄ?.Zasma??yÄ? chwilÄ?, po czym dolewaÄ? cienkim strumyczkiem odstawionÄ? wcze??niej zimnÄ? wodÄ? z moczenia grzyb??w. energicznie mieszajÄ?c, by nie robi??y siÄ? grudki. WlaÄ? zasma??kÄ? do gotujÄ?cych siÄ? grzyb??w i mieszajÄ?c zagotowaÄ?.WyjÄ?Ä? listki laurowe i ziele angielskie . Ca??y sos zmiksowaÄ? np. blenderem na jednolity kremowy sos.DoprawiÄ? do smaku solÄ? i pieprzem. Taki sos idealnie nadaje siÄ? na wigilijny st????, ale i pasuje do da?? miÄ?snych.Tak jak na zdjÄ?ciu np. do klopsik??w z kaszÄ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. Regulamin