Skocz do zawartości

Pozdro BrraDarkSiders Warez DS

Witam wszystkich, zachęcam do dodawania artykułów na forum LGBT. Mam tyle pracy z opcjami i ustawieniem wszystkich skurek, że nie starczami samemu czasu na szybkie wykonanie prac redakcyjnych. Mozecie bez problemu zanurzyć się w sieci. TUTAJ Mała pomoc dla początkujących w sieci DARK - duża lista zebranych przeze mnie linków do stron sieci DARK z całego świata https://darksiders.pl/index.php?/topic/463251-pomocnik-uploadera/
Buy now

MordeczkoDarkSiders Warez

Masz talent, który pozwala Ci napisać piękny i ciekawy artykuł, pokazać się i napisać w dziale LGBT, czekamy na Ciebie... Kopie z innych stron też są dozwolone, staniesz się jedynym z nas. Poczuj wiatr LGBT i zacznij wznosić się w naszej społeczności na tak poszukiwaną wysokość. zdolności. Pozdrawiam

Bądź z siebie dumnyDotarles do Szarej sieciWarez

Chcesz jeszcze lepiej? Zatem wybierz DarkSiders.pl jako swoją stronę główną, a ja nacisnę Twój przycisk i Twój Status ulegnie zmianie. Podamy Ci nie tylko Pobieranie, ale także linki do Startupu w sieci DarkWebbDepp. Idź gdzieś Zwycięzcy jadą HTTPS://DarkSiders.pl Ja zrobiłem to samo... Chcesz więcej, zostań redaktorem, dobra znajomość języka polskiego, niemieckiego, angielskiego, francuskiego i oczywiście Talent, którego musisz poszukać sam ...poniżaj się, nie wstydź się Szarej Twarzy, czekam na Ciebie! Ja kolor Twojej Rangi, który Cię wyróżni i ukarze w Świetle naszego Cienia.
News Ticker
  • News ticker sample
Ciri

Oczy idealnie umalowane

Rekomendowane odpowiedzi

OpadajÄ?ce powieki wa??ny jest ca??y makija??

Jego zadaniem jest powiÄ?kszenie oka oraz optyczny lifting twarzy. Zacznij od rozprowadzenia nawil??ajÄ?cego podk??adu na ca??ej buzi, w??Ä?czajÄ?c sk??rÄ? pod oczami. NastÄ?pnie na obszar tu?? nad ko??Ä?mi policzkowymi na?????? i dok??adnie wklep roz??wietlajÄ?cy korektor. Uko??nie poni??ej na?????? r???? (mo??esz go wyciÄ?gnÄ?Ä? a?? na skro??). Brwi zaczesz do g??ry i przyciemnij cieniem - to "podciÄ?gnie" powiekÄ? do g??ry. LiniÄ? g??rnych rzÄ?s zaznacz cienkÄ? kreskÄ? eyelinera. Cienie do powiek na?????? wed??ug schematu: ja??niejszy na ??rodku, dok??adnie nad ??renicÄ? , ciemniejszy po bokach, a?? pod brwi.

Zmarszczki: Liczy siÄ? dobry krem i jasne cienie

Najwa??niejsze jest odpowiednie przygotowanie sk??ry wok???? oczu. Przy siateczce drobnych zmarszczek idealnym kremem bÄ?dzie liftingujÄ?cy, czyli napinajÄ?cy sk??rÄ?. CienkÄ? warstwÄ? na?????? go pod oczy i w zewnÄ?trznych kÄ?cikach (uwaga, mo??esz odczuwaÄ? lekkie "napiÄ?cie" sk??ry, do kt??rego trzeba siÄ? przyzwyczaiÄ?). Przy g??Ä?bszych zmarszczkach natomiast, wybierz krem roz??wietlajÄ?cy, kt??ry odbijajÄ?c ??wiat??o, da wra??enie g??adszej sk??ry wok???? oczu. W ??adnym z powy??szych przypadk??w nie pudruj powiek. Pokryj je tylko jasnym, matowym cieniem, a samÄ? liniÄ? pod ??ukiem brwiowym zaznacz po??yskujÄ?cym, w kolorze szampana. W wewnÄ?trznych kÄ?cikach oczu zr??b "punkciki" roz??wietlaczem. Dwa razy wytuszuj rzÄ?sy.

Obni??one kÄ?ciki oczu uniesiesz cieniem lub eyelinerem

Pod nazwÄ? "obni??one kÄ?ciki" kryjÄ? siÄ? dwa problemy. Mo??na mieÄ? po prostu taki kszta??t oczu, w kt??rym zewnÄ?trzny kÄ?cik jest po??o??ony ni??ej ni?? wewnÄ?trzny - i jest to niezale??ne od wieku. DrugÄ? sytuacjÄ? jest opadajÄ?ca z wiekiem sk??ra powieki, ale nie ca??ej, a jedynie w??a??nie w zewnÄ?trznym kÄ?ciku oka. W obu przypadkach rozwiÄ?zaniem jest taki sam makija??. Uwaga: Bardzo wa??ny jest te?? kszta??t brwi - ??uki powinny siÄ? stopniowo wznosiÄ? i jak najmniej opadaÄ? w d???? na ko??cach.

Makija?? cieniami

Ja??niejszym odcieniem pokryj ca??Ä? powiekÄ? - w wewnÄ?trznym kÄ?ciku rysunek powinien ko??czyÄ? siÄ? tu?? pod brwiÄ?, w zewnÄ?trznym wznosiÄ? siÄ? pod kÄ?tem w kszta??t kociego oka. Ciemniejszym odcieniem zaznacz sam zewnÄ?trzny kÄ?cik.

Makija?? eyelinerem

Kreski rysowanej wzd??u?? g??rnych rzÄ?s nigdy nie dociÄ?gaj do ko??ca zewnÄ?trznego kÄ?cika oka. Kilka milimetr??w wcze??niej zacznij jÄ? stopniowo unosiÄ? ku g??rze. W wersji wieczorowej wyciÄ?gnij jÄ? powy??ej poziomu za??amania powieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 1 Posts
    • 15 Views
    • 1 Posts
    • 18 Views
    • 1 Posts
    • 787 Views
    • 1 Posts
    • 86 Views
    • 1 Posts
    • 123 Views

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. Regulamin