Skocz do zawartości

Pozdro BrraDarkSiders Warez DS

Witam wszystkich, zachęcam do dodawania artykułów na forum LGBT. Mam tyle pracy z opcjami i ustawieniem wszystkich skurek, że nie starczami samemu czasu na szybkie wykonanie prac redakcyjnych. Mozecie bez problemu zanurzyć się w sieci. TUTAJ Mała pomoc dla początkujących w sieci DARK - duża lista zebranych przeze mnie linków do stron sieci DARK z całego świata https://darksiders.pl/index.php?/topic/463251-pomocnik-uploadera/
Buy now

MordeczkoDarkSiders Warez

Masz talent, który pozwala Ci napisać piękny i ciekawy artykuł, pokazać się i napisać w dziale LGBT, czekamy na Ciebie... Kopie z innych stron też są dozwolone, staniesz się jedynym z nas. Poczuj wiatr LGBT i zacznij wznosić się w naszej społeczności na tak poszukiwaną wysokość. zdolności. Pozdrawiam

Bądź z siebie dumnyDotarles do Szarej sieciWarez

Chcesz jeszcze lepiej? Zatem wybierz DarkSiders.pl jako swoją stronę główną, a ja nacisnę Twój przycisk i Twój Status ulegnie zmianie. Podamy Ci nie tylko Pobieranie, ale także linki do Startupu w sieci DarkWebbDepp. Idź gdzieś Zwycięzcy jadą HTTPS://DarkSiders.pl Ja zrobiłem to samo... Chcesz więcej, zostań redaktorem, dobra znajomość języka polskiego, niemieckiego, angielskiego, francuskiego i oczywiście Talent, którego musisz poszukać sam ...poniżaj się, nie wstydź się Szarej Twarzy, czekam na Ciebie! Ja kolor Twojej Rangi, który Cię wyróżni i ukarze w Świetle naszego Cienia.
News Ticker
  • News ticker sample
kostenlose Linkliste
Garfield

Step Records - Rap Najlepszej Marki (2014)

Rekomendowane odpowiedzi

31637824865416862539.jpg

 

 

Album "Rap Najlepszej Marki" sk??ada siÄ? z dw??ch pe??noprawnych p??yt CD. Znajdziecie na nim numery artyst??w Step Records w najr????niejszych kolaboracjach, wraz z kawa??kami artyst??w zaprzyja??nionych z wytw??rniÄ?. Na dw??ch no??nikach znajdÄ? siÄ? 34 pe??noprawne utwory (ponad 2 godziny muzyki), wykonawc??w takich jak: Chada, Pih, Onar, Kajman, Bezczel, Z.B.U.K.U, Sulin, Rover, Hukos, Cira, M??ody M, Jopel, Komar, Kobra, Fabu??a i inni wykonawcy zaprzyja??nieni z labelem. Na p??ycie znajdÄ? siÄ? 3 numery w konwencji posse cut, obsadzone przez czo??owe ksywki muzyki rap w Polsce. Ok??adka albumu "Rap Najlepszej Marki" inspirowana jest znanym wszem i wobec plakatem â?žRap Godsâ?. Za przygotowanie karykatur wykonawc??w zrzeszonych w Step Records odpowiada Enes â?? autor poligrafii solowego albumu Wojtasa pt. â?ž23â?. - PoczÄ?tkowo chcieli??my stworzyÄ? plakat ze wszystkimi naszymi artystami, kt??rzy wydali u nas p??yty w latach 2008-2013, dla siebie, jako dekoracjÄ? do biura. Tak siÄ? sk??ada, ??e plakaty z serii Rap Gods wiszÄ? w holu naszej siedziby i uznali??my, ??e fajnie by??oby przenie??Ä? ten pomys?? na nasz polski grunt. Pojawi??a siÄ? osoba, kt??ra podjÄ???a siÄ? tego zadania i podes??a??a nam wz??r takiego plakatu. W momencie kiedy go dostali??my, byli??my w do??Ä? zaawansowanej fazie pracy nad kompletowaniem kawa??k??w na pierwszÄ?, w kilkuletniej historii wytw??rni, sk??adankÄ? premierowych utwor??w naszych i zaprzyja??nionych z nami artyst??w. Z miejsca uznali??my, ??e fajnie by??oby motyw z plakatu przenie??Ä? na ok??adkÄ? i w ten spos??b zaprezentowaÄ? ludziom ten projekt od strony graficznej â?? t??umaczÄ? przedstawiciele wytw??rni.

 

 

CD.1

 

01. DJ Flip - Intro

02. Hukos/Cira, Sulin, Kajman, M??ody M, Jopel & Komar, Z.B.U.K.U, Chada I Pih, Pawbeats - Rap Najlepszej Marki

03. Z.B.U.K.U - Do Ko??ca

04. Chada - ??yÄ? A?? Do B??lu

05. Sulin - WidzÄ? Detale

06. Kobra - OdlatujÄ? Gdzie??

07. Shot, Haju Hajs - Nie??miertelnik

08. Praktis - Zlecenie (feat. Kisiel)

09. M??ody M - Pozytyw.K

10. NNFOF - Teraz (feat. Erking)

11. Cira - ?aki Wy******laÄ? (Dziki Masakrator)

12. Paciwo & Rockets - Wiem, ??e By?? Chcia?? ZatrzymaÄ? Mnie (feat. Supa Skillz)

13. Maskot - Wariat

14. Blaze - Litery Mroku (feat. Cira)

15. Komar - Wysoka Cena (feat. Jopel)

16. Spinache - Podpalamy Noc (Remix) (feat. Gedz, 2sty, Kajman)

17. Chada - Jest Nas 2 (Remix) (feat. Pezet, Z.B.U.K.U)

18. DJ Flip - Outro

 

CD.2

 

01. DJ Flip - Intro

02. Bezczel, Hukos/Cira, Kajman, Sulin, M??ody M, Zeus, Jopel - KupujÄ? Polskie Rap P??yty

03. Chada I Pih - Po Tej Samej Stronie

04. Poszwixxx - Patrioci (feat. Ede)

05. Rover - Likier

06. Pih, L Pro - Rostbef

07. Szczub - Malcolm X (feat. Danny)

08. Erking - ParÄ? Krok??w

09. Hukos/Cira - Jeszcze WiedzieÄ? Chcesz

10. Jopel - Klimat Miejski (feat. Ede, JWP)

11. Buczer - Paranoja (feat. Zelo)

12. Fabu??a - Pie??ni Ludowe

13. Hukos - ??yÄ? Jak Himilsbach I Maklak

14. Komar - Wysoka Cena (Bob Air Remix) (feat. Jopel)

15. Big_A - ?atwopalni

16. Bezczel - Proforma 2 (Remix) (feat. Hukos, Onar, Z.B.U.K.U, Bosski Roman, M??ody M, Buczer, Kobra, Zeus, Kajman, KaeN, ZdunO)

17. Z.B.U.K.U - CzujÄ? To (Zbylu Remix)

18. DJ Flip - Outro

 

 

Wielko??Ä? ca??o??ci: 299 MB

Rodzaj kompresji: rar

Zawarto??Ä? uploadu: pliki .mp3

Dane naprawcze: brak

Has??o: brak

 

Link:

http://fileshark.pl/pobierz/1363621/9o4qq/step-records-rap-najlepszej-marki-2014-rar

Edytowane przez Garfield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 1 Posts
    • 2 Views
    • 1 Posts
    • 12 Views
    • 1 Posts
    • 13 Views
    • 1 Posts
    • 10 Views
    • 1 Posts
    • 20 Views

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. Regulamin