Skocz do zawartości

gibson1965

Grochola Katarzyna - Zielone drzwi

Rekomendowane odpowiedzi

Grochola Katarzyna

 

Zielone drzwi

 

Opis:

 

Wyczekiwana, najnowsza i najbardziej osobista ksiazka Katarzyny Grocholi. W pelen uroku i poczucia humoru spos??b autorka opowiada o swoim zyciu â?? od momentu narodzin po dzien dzisiejszy. Autorka wspomina rodzine, czasy szkolne, domy rodzinne, ukochane zwierzaki, dzieciece niespelnione marzenie â?? spelnione po latach, swoja pierwsza powiesc, mlodziencze przyjaznie, r??znorodne prace, od pomocy cukiernika przez salowa do pracownicy biura matrymonialnego oswiadczyny, podr??z do Libii, narodziny ukochanej c??rki, koniec malzenstwa, zmagania z choroba nowotworowa, budowe pierwszego domu, a w koncu literacka przygode, kt??ra trwa do dzisâ?? A wszystko to ukryte jest za tytulowymi Zielonymi Drzwiami, jednymi z wieluâ?? â?žNie otwieram na osciez Zielonych Drzwi, tylko je uchylam. Za Zielonymi, sa nastepne, Szkarlatne moze? A za Szkarlatnymiâ??â? â?žKazde zdarzenie, o kt??rym pisze mialo miejsce. Kazda osoba, o kt??rej pisze istniala naprawde. Kazda moja milosc byla prawdziwa. To jest moje zycie. Nie cale. Bez tych rzeczy, kt??rymi byc moze podziele sie p??zniej, jak bede miala ochote. Chcialam tylko uprzytomnic sobie, ze sa rzeczy trwale i niezmienne w moim zyciu, przyjaznie, rodzina, a r??wniez moje milosci. Moje zycie nie dzieje sie w pr??zni. Dziele sie tylko tym, czym chce sie podzielicâ?.

 

Okladka/Screeny:

 

6d2ac6c161e9.jpg

 

Opis uploadu:

 

wielkosc calosci: 368 MB

czas trwania : 08h 54m 03s

bit rate: 112kbps

rodzaj kompresji: rar

zawartosc uploadu: mp3

wersja jezykowa: PL

czyta: Agata Kulesza

BRAK DANYCH NAPRAWCZYCH

 

 

Download:

 

http://fileshark.pl/pobierz/1773900/4d5da/grochola-katarzyna-zielone-drzwi-rar

 

http://www.uploadable.ch/file/dQUuQpKVJfYe/Grochola.Katarzyna-Zielone.drzwi.rar

 

http://rapidgator.net/file/1a0bfee86b4d4b26bbb2b269a9fee368/Grochola.Katarzyna-Zielone.drzwi.rar.html

 

 

HASLO:

 

BRAK HASLA

Je??li szukasz aktywnych link??w do polskojÄ?zycznych audiobook??w - posiadam wszystkie !!!

 

Szczeg????y na maila lub PW !!!

 

Zapraszam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 2 Posts
    • 176 Views
    • 1 Posts
    • 239 Views
    • 1 Posts
    • 210 Views
    • 1 Posts
    • 225 Views
    • 2 Posts
    • 420 Views

DarkSiders.pl Powered by Invision Community

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. Regulamin