Skocz do zawartości

Pozdro BrraDarkSiders Warez DS

Witam wszystkich, zachęcam do dodawania artykułów na forum LGBT. Mam tyle pracy z opcjami i ustawieniem wszystkich skurek, że nie starczami samemu czasu na szybkie wykonanie prac redakcyjnych. Mozecie bez problemu zanurzyć się w sieci. TUTAJ Mała pomoc dla początkujących w sieci DARK - duża lista zebranych przeze mnie linków do stron sieci DARK z całego świata https://darksiders.pl/index.php?/topic/463251-pomocnik-uploadera/
Buy now

MordeczkoDarkSiders Warez

Masz talent, który pozwala Ci napisać piękny i ciekawy artykuł, pokazać się i napisać w dziale LGBT, czekamy na Ciebie... Kopie z innych stron też są dozwolone, staniesz się jedynym z nas. Poczuj wiatr LGBT i zacznij wznosić się w naszej społeczności na tak poszukiwaną wysokość. zdolności. Pozdrawiam

Bądź z siebie dumnyDotarles do Szarej sieciWarez

Chcesz jeszcze lepiej? Zatem wybierz DarkSiders.pl jako swoją stronę główną, a ja nacisnę Twój przycisk i Twój Status ulegnie zmianie. Podamy Ci nie tylko Pobieranie, ale także linki do Startupu w sieci DarkWebbDepp. Idź gdzieś Zwycięzcy jadą HTTPS://DarkSiders.pl Ja zrobiłem to samo... Chcesz więcej, zostań redaktorem, dobra znajomość języka polskiego, niemieckiego, angielskiego, francuskiego i oczywiście Talent, którego musisz poszukać sam ...poniżaj się, nie wstydź się Szarej Twarzy, czekam na Ciebie! Ja kolor Twojej Rangi, który Cię wyróżni i ukarze w Świetle naszego Cienia.
News Ticker
  • News ticker sample
Manga

Ciasto z tuńczyka

Rekomendowane odpowiedzi

Ciasto z tu??czyka

 

4 ??y??ki czerwonego wina

4 ??y??ki oliwy

1 cebula

1 zÄ?bek czosnku

4 ga??Ä?zki pietruszki

4 ga??Ä?zki miÄ?ty

1 ma??y pÄ?czek kolendry

160 g tu??czyka w oleju

na ciasto:

165 g mÄ?ki

1 ??y??ka kurkumy

1 ??y??ka curry

s??l

9 g proszku do pieczenia

3 jajka

5 ??y??ek ??mietanki 36%

margaryna do smarowania blaszki

 

 

Jak to zrobiÄ??

1. Najpierw przygotuj marynatÄ?: posiekaj cebulÄ?, czosnek i wymieszaj w misce z winem i oliwÄ?.

2. PietruszkÄ? i kolendrÄ? umyj, drobno pokr??j, a nastÄ?pnie dodaj do marynaty.

3. Oderwij listki miÄ?ty od ??ody??ek, op??ucz je, posiekaj i r??wnie?? wrzuÄ? do miski.

4. Delikatnie wymieszaj ca??o??Ä? z tu??czykiem. Szczelnie przykryj i wstaw przynajmniej na 10 godz. do lod??wki. (Najlepiej jest zostawiÄ? tu??czyka w marynacie na 24 godz. w lod??wce. Wtedy bÄ?dziesz mia?? pewno??Ä?, ??e wszystkie smaki dok??adnie siÄ? wymiesza??y.)

Ciasto

5. Wymieszaj mÄ?kÄ?, kurkumÄ?, curry, szczyptÄ? soli i proszek do pieczenia,

6. Do drugiej miski wbij 2 ca??e jaja i 1 ??????tko. Dodaj ??mietankÄ? i wymieszaj ca??o??Ä? widelcem.

7. Zr??b zag??Ä?bienie w kopczyku mÄ?ki i wlej jajka ze ??mietanÄ?.

8. Wymieszaj ca??o??Ä? dok??adnie. Dodaj tu??czyka z marynatÄ? i zn??w pomieszaj.

9. ForemkÄ? wysmaruj wewnÄ?trz margarynÄ? i dok??adnie obsyp mÄ?kÄ?. Wytrzep nadmiar.

10. Prze?????? tu??czykowe ciasto do foremki, wyr??wnaj i przyklep widelcem.

11. Piecz 25 min. w temperaturze 180 stopni C.

12. Podawaj lekko ciep??e. Mo??esz skropiÄ? ciasto sokiem z cytryny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 1 Posts
    • 221 Views
    • 2 Posts
    • 286 Views

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. Regulamin