Skocz do zawartości

Pozdro BrraDarkSiders Warez DS

Witam wszystkich, zachęcam do dodawania artykułów na forum LGBT. Mam tyle pracy z opcjami i ustawieniem wszystkich skurek, że nie starczami samemu czasu na szybkie wykonanie prac redakcyjnych. Mozecie bez problemu zanurzyć się w sieci. TUTAJ Mała pomoc dla początkujących w sieci DARK - duża lista zebranych przeze mnie linków do stron sieci DARK z całego świata https://darksiders.pl/index.php?/topic/463251-pomocnik-uploadera/
Buy now

MordeczkoDarkSiders Warez

Masz talent, który pozwala Ci napisać piękny i ciekawy artykuł, pokazać się i napisać w dziale LGBT, czekamy na Ciebie... Kopie z innych stron też są dozwolone, staniesz się jedynym z nas. Poczuj wiatr LGBT i zacznij wznosić się w naszej społeczności na tak poszukiwaną wysokość. zdolności. Pozdrawiam

Bądź z siebie dumnyDotarles do Szarej sieciWarez

Chcesz jeszcze lepiej? Zatem wybierz DarkSiders.pl jako swoją stronę główną, a ja nacisnę Twój przycisk i Twój Status ulegnie zmianie. Podamy Ci nie tylko Pobieranie, ale także linki do Startupu w sieci DarkWebbDepp. Idź gdzieś Zwycięzcy jadą HTTPS://DarkSiders.pl Ja zrobiłem to samo... Chcesz więcej, zostań redaktorem, dobra znajomość języka polskiego, niemieckiego, angielskiego, francuskiego i oczywiście Talent, którego musisz poszukać sam ...poniżaj się, nie wstydź się Szarej Twarzy, czekam na Ciebie! Ja kolor Twojej Rangi, który Cię wyróżni i ukarze w Świetle naszego Cienia.
News Ticker
  • News ticker sample
voyeurnice

Eliza Lumley - She Talks In Maths: Interpretations Of Radiohead (2007)

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

dkvwc7clmqy3.jpg

Artist: Eliza Lumley

Title: She Talks In Maths: Interpretations Of Radiohead

Year Of Release: 2007

Label: Magic Records

Genre: Cool Jazz

Quality: FLAC (tracks)

Total Time: 35:19 min

Total Size: 178 MB

Tracklist:

01. High and Dry [01:29]

02. Black Star [04:04]

03. Street Spirit [03:29]

04. Let Down [03:41]

05. No Surprises [03:23]

06. Karma Police [02:50]

07. Lucky [03:04]

08. How to Disappear Completely [04:46]

09. Creep [03:34]

10. Bullet Proof... I Wish I Was [02:51]

11. I Will [02:09]

 

In her unique interpretation of 11 Radiohead songs, Eliza Lumley has created a beautiful and surprising blend of the classical and the contemporary. The recordings jump effortlessly from the dreamy Cocteau Twins landscape of 'Let Down' to the angular challenge of the Ryuichi Sakamoto inspired 'How To Disappear Completely', from the subtle jazz of 'Black Star' to the sparse piano of 'Street Spirit' which invokes echoes of Michael Nyman. The brave, minimalist approach reveals the angular humanism of Thom Yorke's achingly reductive world-view. It turns out that in the hands of Eliza Lumley's pure vocal sound, his lyrics become a fragile tragedy in the key of life that only the epiphany of this setting truly exposes. Having played live to sold-out audiences in both New York's Joe's Pub and London's Ronnie Scotts, this album is keenly anti[beeep]ted. 'She Talks in Maths' is simple, often subtle and always beautiful: 'a serious and seriously compelling record' (Sunday Express), 'equisite' (Time Out).

 

 

download.png

 

http://rapidgator.net/file/91148d5139f5fb6e36c38bbfba922f47/STIMIOR.rar.html

 

http://ssh.tf/npniAuVu7/STIMIOR.rar

 

http://uploaded.net/file/a4bfm1f1/STIMIOR.rar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 1 Posts
    • 6 Views
    • 1 Posts
    • 10 Views
    • 1 Posts
    • 72 Views
    • 1 Posts
    • 58 Views
    • 1 Posts
    • 81 Views

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. Regulamin