Skocz do zawartości

piurek10

ostrzeżenie dla innych

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chcia??bym podzieliÄ? siÄ? z wami swojÄ? historiÄ? przez kt??rÄ? straci??em du??o pieniÄ?dzy i nerw??w. Sprawa dotyczy popularnego i wydaje siÄ? nieszkodliwego procederu jakim jest piracenie tw??rczo??ci innych os??b. Generalnie jestem ambitnÄ? osobÄ? i ka??dy sw??j wolny czas po??wiÄ?cam na rozw??j osobisty. Na jednym z for??w warezowych umieszczane by??y kursy ze strony strefakurs??w.pl. Pobiera??em je i korzysta??em jednocze??nie wydawa??o mi siÄ? robiÄ?c nic z??ego dzieli??em siÄ? z innymi u??ytkownikami fora warezowego. Po roku zosta??em zdemaskowany przez specjalistycznÄ? firmÄ? kt??ra specjalizuje siÄ? w takich nadu??yciach. Szkody oszacowane zosta??y na 25 tys z??.

 

Tak wiÄ?c za nim co?? zrobicie proszÄ? pomy??lcie i nie dajcie siÄ? bezmy??lnie wplÄ?taÄ? w niepotrzebne k??opoty.

Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Witajcie, nie wiem czy piszÄ? w dobrym dziale, ale to co mnie spotka??o nie jest przyjemne i chcialbym podzielic sie tym z wami aby was ostrzec i uchronic przed podobna sytuacja, a mianowicie przed dzialaniem ktore na pozor wydaje sie nie grozne mowa tu o udostepnianiu plikow/materialow w internecie bez posiadania praw autorskich.

 

Jakis czas temu pobralem z nielegalnego zrodla materialy nalezace do strefykurs??w, potem udostepnilem je ponownie w internecie niestety zostalem zdemaskowany przez specjalistyczna firme a moje dzialania oszacowano na szkody 25tys zl. Stracilem mnostwo czasu, nerwow i pieniedzy.

 

Tak wiec nie robcie takich bledow jak ja, aby nie wpasc w niepotrzebne klopoty. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
 
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


DarkSiders.pl Powered by Invision Community

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. Regulamin