Skocz do zawartości

Pozdro BrraDarkSiders Warez DS

Witam wszystkich, zachęcam do dodawania artykułów na forum LGBT. Mam tyle pracy z opcjami i ustawieniem wszystkich skurek, że nie starczami samemu czasu na szybkie wykonanie prac redakcyjnych. Mozecie bez problemu zanurzyć się w sieci. TUTAJ Mała pomoc dla początkujących w sieci DARK - duża lista zebranych przeze mnie linków do stron sieci DARK z całego świata https://darksiders.pl/index.php?/topic/463251-pomocnik-uploadera/
Buy now

MordeczkoDarkSiders Warez

Masz talent, który pozwala Ci napisać piękny i ciekawy artykuł, pokazać się i napisać w dziale LGBT, czekamy na Ciebie... Kopie z innych stron też są dozwolone, staniesz się jedynym z nas. Poczuj wiatr LGBT i zacznij wznosić się w naszej społeczności na tak poszukiwaną wysokość. zdolności. Pozdrawiam

Bądź z siebie dumnyDotarles do Szarej sieciWarez

Chcesz jeszcze lepiej? Zatem wybierz DarkSiders.pl jako swoją stronę główną, a ja nacisnę Twój przycisk i Twój Status ulegnie zmianie. Podamy Ci nie tylko Pobieranie, ale także linki do Startupu w sieci DarkWebbDepp. Idź gdzieś Zwycięzcy jadą HTTPS://DarkSiders.pl Ja zrobiłem to samo... Chcesz więcej, zostań redaktorem, dobra znajomość języka polskiego, niemieckiego, angielskiego, francuskiego i oczywiście Talent, którego musisz poszukać sam ...poniżaj się, nie wstydź się Szarej Twarzy, czekam na Ciebie! Ja kolor Twojej Rangi, który Cię wyróżni i ukarze w Świetle naszego Cienia.
News Ticker
  • News ticker sample
piurek10

ostrzeżenie dla innych

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chcia??bym podzieliÄ? siÄ? z wami swojÄ? historiÄ? przez kt??rÄ? straci??em du??o pieniÄ?dzy i nerw??w. Sprawa dotyczy popularnego i wydaje siÄ? nieszkodliwego procederu jakim jest piracenie tw??rczo??ci innych os??b. Generalnie jestem ambitnÄ? osobÄ? i ka??dy sw??j wolny czas po??wiÄ?cam na rozw??j osobisty. Na jednym z for??w warezowych umieszczane by??y kursy ze strony strefakurs??w.pl. Pobiera??em je i korzysta??em jednocze??nie wydawa??o mi siÄ? robiÄ?c nic z??ego dzieli??em siÄ? z innymi u??ytkownikami fora warezowego. Po roku zosta??em zdemaskowany przez specjalistycznÄ? firmÄ? kt??ra specjalizuje siÄ? w takich nadu??yciach. Szkody oszacowane zosta??y na 25 tys z??.

 

Tak wiÄ?c za nim co?? zrobicie proszÄ? pomy??lcie i nie dajcie siÄ? bezmy??lnie wplÄ?taÄ? w niepotrzebne k??opoty.

Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, nie wiem czy piszÄ? w dobrym dziale, ale to co mnie spotka??o nie jest przyjemne i chcialbym podzielic sie tym z wami aby was ostrzec i uchronic przed podobna sytuacja, a mianowicie przed dzialaniem ktore na pozor wydaje sie nie grozne mowa tu o udostepnianiu plikow/materialow w internecie bez posiadania praw autorskich.

 

Jakis czas temu pobralem z nielegalnego zrodla materialy nalezace do strefykurs??w, potem udostepnilem je ponownie w internecie niestety zostalem zdemaskowany przez specjalistyczna firme a moje dzialania oszacowano na szkody 25tys zl. Stracilem mnostwo czasu, nerwow i pieniedzy.

 

Tak wiec nie robcie takich bledow jak ja, aby nie wpasc w niepotrzebne klopoty. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi siÄ? zdaje ??e to nie jest ostrze??enie tylko zwyk??a reklama tej strony ,tak??e koledzy ostrze??enie leci teraz w waszÄ? stronÄ? lepiej nie r??bcie wiÄ?cej takich b??Ä?d??w i nie spamujcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. Regulamin