Skocz do zawartości

Pozdro BrraDarkSiders Warez DS

Witam wszystkich, zachęcam do dodawania artykułów na forum LGBT. Mam tyle pracy z opcjami i ustawieniem wszystkich skurek, że nie starczami samemu czasu na szybkie wykonanie prac redakcyjnych. Mozecie bez problemu zanurzyć się w sieci. TUTAJ Mała pomoc dla początkujących w sieci DARK - duża lista zebranych przeze mnie linków do stron sieci DARK z całego świata https://darksiders.pl/index.php?/topic/463251-pomocnik-uploadera/
Buy now

MordeczkoDarkSiders Warez

Masz talent, który pozwala Ci napisać piękny i ciekawy artykuł, pokazać się i napisać w dziale LGBT, czekamy na Ciebie... Kopie z innych stron też są dozwolone, staniesz się jedynym z nas. Poczuj wiatr LGBT i zacznij wznosić się w naszej społeczności na tak poszukiwaną wysokość. zdolności. Pozdrawiam

Bądź z siebie dumnyDotarles do Szarej sieciWarez

Chcesz jeszcze lepiej? Zatem wybierz DarkSiders.pl jako swoją stronę główną, a ja nacisnę Twój przycisk i Twój Status ulegnie zmianie. Podamy Ci nie tylko Pobieranie, ale także linki do Startupu w sieci DarkWebbDepp. Idź gdzieś Zwycięzcy jadą HTTPS://DarkSiders.pl Ja zrobiłem to samo... Chcesz więcej, zostań redaktorem, dobra znajomość języka polskiego, niemieckiego, angielskiego, francuskiego i oczywiście Talent, którego musisz poszukać sam ...poniżaj się, nie wstydź się Szarej Twarzy, czekam na Ciebie! Ja kolor Twojej Rangi, który Cię wyróżni i ukarze w Świetle naszego Cienia.
News Ticker
  • News ticker sample
kostenlose Linkliste
xidau123

3D Printing: Design for Selective Laser Sintering

Rekomendowane odpowiedzi

1711091142500109.jpg

3D Printing: Design for Selective Laser Sintering

MP4 | Video: AVC 1280x720 | Audio: AAC 44KHz 2ch | Duration: 1.5 Hours | 318 MB

Genre: eLearning | Language: English

 

Selective laser sintering (SLS) is one of the most commonly used methods of additive manufacturing. This course will teach you how to properly modify a model for successful SLS printing.

 

So, you have experience with FDM printing, but have hit a wall of slow processing using this method. Selective laser sintering (SLS) is one of the fastest throughput methods of additive manufacturing today. In this course, , you'll learn how to properly prepare a model utilizing SLS printing. First, you'll explore the process of SLS along with the multiple design rules that must be kept in mind. Next, you'll put your knowledge to use by learning how to modify a fun phone mount for a bike. Then, you'll discover a workflow for manually merging your multiple versions of the phone mount model to re-implement design changes made during the SLS prototyping process. Finally, you'll cover multiple CAD-independent concepts, such as how to leverage user parameters, how to complete the modifications using both a parametric workflow, and a direct editing workflow. When you're finished with this course, you'll have the necessary skills and knowledge to successfully modify a model for laser sintering. Software required: Fusion 360.

 

1705261628090081.jpg

Download From NitroFlare
http://nitroflare.com/view/043E5AC4F1C712F/xidau123_3DPrintingDesignforSelectiveLaserSintering.rar

Download From Rapidgator
https://rapidgator.net/file/089cdc9081269b3f5d2a8ef38e95f142/xidau123_3DPrintingDesignforSelectiveLaserSintering.rar.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 1 Posts
    • 165 Views
    • 1 Posts
    • 210 Views
    • 1 Posts
    • 252 Views
    • 1 Posts
    • 172 Views

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. Regulamin