Skocz do zawartości

Pozdro BrraDarkSiders Warez DS

Witam wszystkich, zachęcam do dodawania artykułów na forum LGBT. Mam tyle pracy z opcjami i ustawieniem wszystkich skurek, że nie starczami samemu czasu na szybkie wykonanie prac redakcyjnych. Mozecie bez problemu zanurzyć się w sieci. TUTAJ Mała pomoc dla początkujących w sieci DARK - duża lista zebranych przeze mnie linków do stron sieci DARK z całego świata https://darksiders.pl/index.php?/topic/463251-pomocnik-uploadera/
Buy now

MordeczkoDarkSiders Warez

Masz talent, który pozwala Ci napisać piękny i ciekawy artykuł, pokazać się i napisać w dziale LGBT, czekamy na Ciebie... Kopie z innych stron też są dozwolone, staniesz się jedynym z nas. Poczuj wiatr LGBT i zacznij wznosić się w naszej społeczności na tak poszukiwaną wysokość. zdolności. Pozdrawiam

Bądź z siebie dumnyDotarles do Szarej sieciWarez

Chcesz jeszcze lepiej? Zatem wybierz DarkSiders.pl jako swoją stronę główną, a ja nacisnę Twój przycisk i Twój Status ulegnie zmianie. Podamy Ci nie tylko Pobieranie, ale także linki do Startupu w sieci DarkWebbDepp. Idź gdzieś Zwycięzcy jadą HTTPS://DarkSiders.pl Ja zrobiłem to samo... Chcesz więcej, zostań redaktorem, dobra znajomość języka polskiego, niemieckiego, angielskiego, francuskiego i oczywiście Talent, którego musisz poszukać sam ...poniżaj się, nie wstydź się Szarej Twarzy, czekam na Ciebie! Ja kolor Twojej Rangi, który Cię wyróżni i ukarze w Świetle naszego Cienia.
News Ticker
  • News ticker sample
kostenlose Linkliste
Markus

WinX DVD Ripper Platinum 8.6.0.207 Multilingual

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

FFF.png

 

 

WinX DVD Ripper Platinum to rozbudowane narzÄ?dzie do zgrywania ca??ych zawarto??ci p??yt DVD. Przy u??yciu tego programu, mo??emy zgraÄ? dowolne dane znajdujÄ?ce siÄ? na krÄ???ku, w tym m.in.; materia??y wideo do formatu AVI, MP4, MPEG, WMV, FLC czy 3GP.

 

Program mo??e byÄ? r??wnie?? u??yteczny do konwertowania zawarto??ci p??yt (w??Ä?cznie z tymi zaszyfrowanymi) do innych format??w obs??ugiwanych przez urzÄ?dzenia przeno??ne typu iPhone, iPad, iPod, Apple TV, HTC czy Galaxy Tab. Aplikacja charakteryzuje siÄ? nowoczesnym interfejsem oraz zaawansowanym mechanizmem do zgrywania danych z p??yt DVD, kt??ry zosta?? wyposa??ony w najnowocze??niejsza technologiÄ? obs??ugujÄ?ca wielordzeniowe procesory (do 8 rdzeni) oraz tryb Hyper-Threading.

 

Obs??uga programu jest niezwykle prosta. Wystarczy w??o??yÄ? odpowiedni krÄ???ek do napÄ?du, wybraÄ? odpowiedni format i nacisnÄ?Ä? przycisk odpowiadajÄ?cy za rozpoczÄ?cie procesu zgrywania danych z p??yt DVD. WinX DVD Ripper Platinum umo??liwia te?? zmianÄ? parametr??w podczas ustawiania formatu. U??ytkownik mo??e wybraÄ? format kodeku, wideo oraz audio, ustawiÄ? pr??bkowanie d??wiÄ?ku, rozdzielczo??Ä? obrazu, a tak??e mo??e wymusiÄ? tryb V Sync i Safe Mode.

 

 

* wielko??Ä? ca??o??ci: 35.6 MB

* rodzaj kompresji: .rar

* zawarto??Ä? uploadu: Setup + crack

* System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10

* wersje jÄ?zykowe: Multilingual

* brak danych naprawczych

* haslo:brak

 

 

http://dl.free.fr/nwjmBaLHy

https://1fichier.com/?s2khxwu2uo

http://szybkiplik.pl/download/b8055d871adbb782324b717a7a30baaf.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 3 Posts
    • 154 Views
    • 4 Posts
    • 284 Views
    • 1 Posts
    • 273 Views
    • 2 Posts
    • 1258 Views

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. Regulamin