Skocz do zawartości

Pozdro BrraDarkSiders Warez DS

Witam wszystkich, zachęcam do dodawania artykułów na forum LGBT. Mam tyle pracy z opcjami i ustawieniem wszystkich skurek, że nie starczami samemu czasu na szybkie wykonanie prac redakcyjnych. Mozecie bez problemu zanurzyć się w sieci. TUTAJ Mała pomoc dla początkujących w sieci DARK - duża lista zebranych przeze mnie linków do stron sieci DARK z całego świata https://darksiders.pl/index.php?/topic/463251-pomocnik-uploadera/
Buy now

MordeczkoDarkSiders Warez

Masz talent, który pozwala Ci napisać piękny i ciekawy artykuł, pokazać się i napisać w dziale LGBT, czekamy na Ciebie... Kopie z innych stron też są dozwolone, staniesz się jedynym z nas. Poczuj wiatr LGBT i zacznij wznosić się w naszej społeczności na tak poszukiwaną wysokość. zdolności. Pozdrawiam

Bądź z siebie dumnyDotarles do Szarej sieciWarez

Chcesz jeszcze lepiej? Zatem wybierz DarkSiders.pl jako swoją stronę główną, a ja nacisnę Twój przycisk i Twój Status ulegnie zmianie. Podamy Ci nie tylko Pobieranie, ale także linki do Startupu w sieci DarkWebbDepp. Idź gdzieś Zwycięzcy jadą HTTPS://DarkSiders.pl Ja zrobiłem to samo... Chcesz więcej, zostań redaktorem, dobra znajomość języka polskiego, niemieckiego, angielskiego, francuskiego i oczywiście Talent, którego musisz poszukać sam ...poniżaj się, nie wstydź się Szarej Twarzy, czekam na Ciebie! Ja kolor Twojej Rangi, który Cię wyróżni i ukarze w Świetle naszego Cienia.
News Ticker
  • News ticker sample
kostenlose Linkliste
Markus

Krzysiu, gdzie jesteÅ›? / Christopher.Robin (2018)

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysiu, gdzie jeste??? / Christopher.Robin (2018)

PLDUB.BDRip.Xvid-KiT / Dubbing PL

 

 

 

X1R3cXZ.jpg

 

 

re??yseria: Marc Forster

scenariusz: Alex Ross Perry, Allison Schroeder

gatunek: Familijny

produkcja: USA

premiera: 17 sierpnia 2018 (Polska) 1 sierpnia 2018 (??wiat)

 

 

Prawdziwych przyjaci???? poznaje siÄ? w biedzie! Gdy ma??y Krzy?? dor??s?? i znalaz?? siÄ? na ??yciowym zakrÄ?cie, jego wierni towarzysze dzieci??stwa - Kubu??, Prosiaczek, K??apouchy i Tygrysek â?? wyruszajÄ? ze Stuwiekowego Lasu do Londynu, by przypomnieÄ? mu magiÄ? dzieci??stwa.

 

 

Format : AVI at 942 Kbps

Length : 700 MiB for 1h 43mn 54s 895ms

 

Video #0 : MPEG-4 Visual at 804 Kbps

Aspect : 640 x 272 (2.353) at 23.976 fps

 

Audio #0 : MPEG Audio at 128 Kbps

Infos : 2 channels, 48.0 KHz

 

Oryginalne audio!

 

 

Do pobrania tutaj na szybkich serwerach

 

pre_1524994292__225.gif

Klik --->JC_link.gif

 

Zosta?? VIP-em

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 9 Posts
    • 326 Views
    • 3 Posts
    • 230 Views
    • 5 Posts
    • 276 Views
    • 1 Posts
    • 197 Views

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. Regulamin