Skocz do zawartości

Pozdro BrraDarkSiders Warez DS

Witam wszystkich, zachęcam do dodawania artykułów na forum LGBT. Mam tyle pracy z opcjami i ustawieniem wszystkich skurek, że nie starczami samemu czasu na szybkie wykonanie prac redakcyjnych. Mozecie bez problemu zanurzyć się w sieci. TUTAJ Mała pomoc dla początkujących w sieci DARK - duża lista zebranych przeze mnie linków do stron sieci DARK z całego świata https://darksiders.pl/index.php?/topic/463251-pomocnik-uploadera/
Buy now

MordeczkoDarkSiders Warez

Masz talent, który pozwala Ci napisać piękny i ciekawy artykuł, pokazać się i napisać w dziale LGBT, czekamy na Ciebie... Kopie z innych stron też są dozwolone, staniesz się jedynym z nas. Poczuj wiatr LGBT i zacznij wznosić się w naszej społeczności na tak poszukiwaną wysokość. zdolności. Pozdrawiam

Bądź z siebie dumnyDotarles do Szarej sieciWarez

Chcesz jeszcze lepiej? Zatem wybierz DarkSiders.pl jako swoją stronę główną, a ja nacisnę Twój przycisk i Twój Status ulegnie zmianie. Podamy Ci nie tylko Pobieranie, ale także linki do Startupu w sieci DarkWebbDepp. Idź gdzieś Zwycięzcy jadą HTTPS://DarkSiders.pl Ja zrobiłem to samo... Chcesz więcej, zostań redaktorem, dobra znajomość języka polskiego, niemieckiego, angielskiego, francuskiego i oczywiście Talent, którego musisz poszukać sam ...poniżaj się, nie wstydź się Szarej Twarzy, czekam na Ciebie! Ja kolor Twojej Rangi, który Cię wyróżni i ukarze w Świetle naszego Cienia.
News Ticker
  • News ticker sample
kostenlose Linkliste
Markus

Czego pragną mężczyźni / What Men Want (2019)

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

Czego pragną mężczyźni / What Men Want (2019)
PL.BRRip.Xvid-KiT / Lektor PL


edce6b2a5fc7c5fbb347ec125b1b5533.jpg


reżyseria:    Adam Shankman
scenariusz:    Tina Gordon Chism
gatunek:    Komedia rom.
produkcja:    USA
premiera:    7 lutego 2019 (świat)


Ali Davis (Taraji P. Henson) jest odnoszącą sukcesy agentką sportową, której na drodze do rozwoju stają koledzy z pracy. Po szalonej nocy z koleżankami, w tajemniczy sposób zaczyna słyszeć myśli mężczyzn. Dzięki nowo zdobytej mocy Ali chce prześcignąć swoich kolegów oraz pierwsza podpisać kontrakt z przyszłą gwiazdą koszykówki. Jednak w dążeniu do tego celu jej dobre relacje z przyjaciółmi oraz nowa miłość zostaną poddane próbie. W tej przezabawnej komedii miłość oraz interesy usprawiedliwiają jednak wszystko!


Format : AVI at 836 Kbps


Length : 700 MiB for 1h 57mn 5s 736ms

Video #0 : MPEG-4 Visual at 698 Kbps
Aspect : 640 x 272 (2.353) at 23.976 fps

Audio #0 : MPEG Audio at 128 Kbps
Infos : 2 channels, 48.0 KHz

 

 

Za wsparcie finansowe ----> POBIERANIE DARMOWE

pre_1524994292__225.gif
Klik --->JC_link.gif

Zostań: VIP-em, Donatorem lub Mecenasem

standotacji.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 1 Posts
    • 131 Views
    • 1 Posts
    • 126 Views
    • 6 Posts
    • 432 Views
    • 2 Posts
    • 262 Views

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. Regulamin