Skocz do zawartości

Pozdro BrraDarkSiders Warez DS

Witam wszystkich, zachęcam do dodawania artykułów na forum LGBT. Mam tyle pracy z opcjami i ustawieniem wszystkich skurek, że nie starczami samemu czasu na szybkie wykonanie prac redakcyjnych. Mozecie bez problemu zanurzyć się w sieci. TUTAJ Mała pomoc dla początkujących w sieci DARK - duża lista zebranych przeze mnie linków do stron sieci DARK z całego świata https://darksiders.pl/index.php?/topic/463251-pomocnik-uploadera/
Buy now

MordeczkoDarkSiders Warez

Masz talent, który pozwala Ci napisać piękny i ciekawy artykuł, pokazać się i napisać w dziale LGBT, czekamy na Ciebie... Kopie z innych stron też są dozwolone, staniesz się jedynym z nas. Poczuj wiatr LGBT i zacznij wznosić się w naszej społeczności na tak poszukiwaną wysokość. zdolności. Pozdrawiam

Bądź z siebie dumnyDotarles do Szarej sieciWarez

Chcesz jeszcze lepiej? Zatem wybierz DarkSiders.pl jako swoją stronę główną, a ja nacisnę Twój przycisk i Twój Status ulegnie zmianie. Podamy Ci nie tylko Pobieranie, ale także linki do Startupu w sieci DarkWebbDepp. Idź gdzieś Zwycięzcy jadą HTTPS://DarkSiders.pl Ja zrobiłem to samo... Chcesz więcej, zostań redaktorem, dobra znajomość języka polskiego, niemieckiego, angielskiego, francuskiego i oczywiście Talent, którego musisz poszukać sam ...poniżaj się, nie wstydź się Szarej Twarzy, czekam na Ciebie! Ja kolor Twojej Rangi, który Cię wyróżni i ukarze w Świetle naszego Cienia.
News Ticker
  • News ticker sample
rgajowy

Stacey Kent - Candid Moments (2013) [24/48 Hi-Res]

Rekomendowane odpowiedzi

aqsEyuL.jpg



Stacey Kent - Candid Moments (2013) [24/48 Hi-Res]

Gatunek / Genre: Pop, Folk
Jakość / Quality: 24bit-48kHz FLAC (tracks+ Playlist)
Bitrate: Lossless, (avg. compression: 67 %)
Czas trwania / Time: 01:10:09
Całkowity rozmiar / Total Size: 773,75 MB

 

7uYIIbt.png


   1. Nate Najar feat. James Suggs, Jolin Lamb, Matt Home - What the World Needs Now Is Love[04:12]
   2. Nate Najar feat. James Suggs, Jolin Lamb, Matt Home - Hushabye Mountain[02:38]
   3. Nate Najar feat. James Suggs, Jolin Lamb, Matt Home - You've Got a Friend[04:21]
   4. Nate Najar feat. James Suggs, Jolin Lamb, Matt Home - Too Darn Hot[03:28]
   5. Stacey Kent - Isn't This a Lovely Day?                  [03:59]
   6. Stacey Kent, Colin Oxley, David Newton, Jim Tomlinson, Simon Thorpe, Steve Brown - The Best Is yet to Come[03:28]
   7. Stacey Kent - I've Got a Crush on You                   [04:43]
   8. Stacey Kent, Colin Oxley, David Newton, Jasper Kviberg, Jim Tomlinson, Simon Thorpe - The Boy Next Door[03:43]
   9. Stacey Kent, Colin Oxley, David Newton, Jasper Kviberg, Jim Tomlinson, Simon Thorpe - Close Your Eyes[05:24]
  10. Stacey Kent, Dave Chamberlain, David Newton, Jim Tomlinson, Matt Home - Dreamsville[05:35]
  11. Stacey Kent, Dave Chamberlain, David Newton, Jim Tomlinson, Matt Home - They Can't Take That Away from Me[05:02]
  12. Stacey Kent, Colin Oxley, David Newton, Jasper Kviberg, Jim Tomlinson, Simon Thorpe - East of the Sun[06:36]
  13. Stacey Kent, Colin Oxley, David Newton, Jasper Kviberg, Jim Tomlinson, Simon Thorpe - Under a Blanket of Blue[04:03]
  14. Stacey Kent - You Are There                             [02:27]
  15. Stacey Kent, Colin Oxley, David Newton, Jasper Kviberg, Jim Tomlinson, Simon Thorpe - Say It Isn't So[04:43]
  16. Stacey Kent - Little Girl Blue                          [05:38]

 

EM6lU9e.png


https://rapidgator.net/file/0d10777320fbbd2eda983b2863fad01e
https://ddownload.com/86j8sl9pll6w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 1 Posts
    • 22 Views
    • 1 Posts
    • 227 Views
    • 1 Posts
    • 231 Views
    • 1 Posts
    • 195 Views

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. Regulamin