Skocz do zawartości

Pozdro BrraDarkSiders Warez DS

Witam wszystkich, zachęcam do dodawania artykułów na forum LGBT. Mam tyle pracy z opcjami i ustawieniem wszystkich skurek, że nie starczami samemu czasu na szybkie wykonanie prac redakcyjnych. Mozecie bez problemu zanurzyć się w sieci. TUTAJ Mała pomoc dla początkujących w sieci DARK - duża lista zebranych przeze mnie linków do stron sieci DARK z całego świata https://darksiders.pl/index.php?/topic/463251-pomocnik-uploadera/
Buy now

MordeczkoDarkSiders Warez

Masz talent, który pozwala Ci napisać piękny i ciekawy artykuł, pokazać się i napisać w dziale LGBT, czekamy na Ciebie... Kopie z innych stron też są dozwolone, staniesz się jedynym z nas. Poczuj wiatr LGBT i zacznij wznosić się w naszej społeczności na tak poszukiwaną wysokość. zdolności. Pozdrawiam

Bądź z siebie dumnyDotarles do Szarej sieciWarez

Chcesz jeszcze lepiej? Zatem wybierz DarkSiders.pl jako swoją stronę główną, a ja nacisnę Twój przycisk i Twój Status ulegnie zmianie. Podamy Ci nie tylko Pobieranie, ale także linki do Startupu w sieci DarkWebbDepp. Idź gdzieś Zwycięzcy jadą HTTPS://DarkSiders.pl Ja zrobiłem to samo... Chcesz więcej, zostań redaktorem, dobra znajomość języka polskiego, niemieckiego, angielskiego, francuskiego i oczywiście Talent, którego musisz poszukać sam ...poniżaj się, nie wstydź się Szarej Twarzy, czekam na Ciebie! Ja kolor Twojej Rangi, który Cię wyróżni i ukarze w Świetle naszego Cienia.
News Ticker
  • News ticker sample
kostenlose Linkliste
beers

Soul Asylum - Grave Dancers Union (2022 Remaster)

Rekomendowane odpowiedzi

_c28b48d2054c35bbca93752a1ccb1ef4.jpeg


Soul Asylum - Grave Dancers Union (2022 Remaster) 192-24
Country: USA
Genre: Alternative Rock
Format: FLAC (*tracks)
Quality: Lossless [192kHz/24 bit]
Time: 45:01
Full Size: 1.7 GB


Grave Dancers Union is the sixth studio album by the American Alternative Rock band Soul Asylum, released in 1992. The album spent 76 weeks on the Billboard music charts and was certified triple-Platinum in 1993, establishing Soul Asylum as one of the most successful Rock groups of the first half of the 1990s. The album yielded the mega-hit "Runaway Train", which by winning a Grammy, put the band in a whole new league.



"Soul Asylum's breakthrough, million-selling Grave Dancers Union yielded the mega-hit "Runaway Train" and put the band in a whole new league; longtime fans were predictably disappointed with the slick results. This is a solid alternative rock record with singer/songwriter/vocalist Dave Pirner upfront, a role he was built for but always seemed to resist until this clear do-or-die moment for the band. Soul Asylum did; however, they never matched the success or consistency of this album. Tracks like "Home Sick" and "New World" bear the roots of the country-rock revival later forged by Son Volt and Wilco, while the angst-ridden "Somebody to Shove" is pure joy Soul Asylum-style." (Denise Sullivan, AMG)

7323b5de344cdb4ff91b3db1d0bba37c.jpg



https://www.youtube.com/watch?v=C2kQ5ECi6QM

https://www.youtube.com/watch?v=VBrLC_QEsG0

941b20c9edbd76c98e7f7b431b5d2998.gif

Download from [b]HotLink[/b]

https://hotlink.cc/folder/c2a9ac36-432b-11ed-a2c7-0cc47ac4f47e

01. Somebody to Shove (03:15)

02. Black Gold (03:57)
03. Runaway Train (04:26)
04. Keep It Up (03:48)
05. Homesick (03:35)
06. Get On Out (03:30)
07. New World (04:04)
08. April Fool (03:46)
09. Without a Trace (03:33)
10. Growing Into You (03:14)
11. 99% (03:59)
12. The Sun Maid (03:54)

Dave Pirner - lead vocals, rhythm guitar
Dan Murphy - lead guitar, backing vocals
Karl Mueller - bass
Grant Young - drums

Additional musicians:

Sterling Campbell - percussion
Booker T. Jones III - Hammond organ
Kraig Johnson, Gary Louris - backing vocals
Meridian String Quartet - strings
Sonny Kompanek - arranger, conductor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 1 Posts
    • 8 Views
    • 2 Posts
    • 817 Views
    • 1 Posts
    • 70 Views
    • 1 Posts
    • 26 Views
    • 1 Posts
    • 33 Views

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. Regulamin