Skocz do zawartości

Pozdro BrraDarkSiders Warez DS

Witam wszystkich, zachęcam do dodawania artykułów na forum LGBT. Mam tyle pracy z opcjami i ustawieniem wszystkich skurek, że nie starczami samemu czasu na szybkie wykonanie prac redakcyjnych. Mozecie bez problemu zanurzyć się w sieci. TUTAJ Mała pomoc dla początkujących w sieci DARK - duża lista zebranych przeze mnie linków do stron sieci DARK z całego świata https://darksiders.pl/index.php?/topic/463251-pomocnik-uploadera/
Buy now

MordeczkoDarkSiders Warez

Masz talent, który pozwala Ci napisać piękny i ciekawy artykuł, pokazać się i napisać w dziale LGBT, czekamy na Ciebie... Kopie z innych stron też są dozwolone, staniesz się jedynym z nas. Poczuj wiatr LGBT i zacznij wznosić się w naszej społeczności na tak poszukiwaną wysokość. zdolności. Pozdrawiam

Bądź z siebie dumnyDotarles do Szarej sieciWarez

Chcesz jeszcze lepiej? Zatem wybierz DarkSiders.pl jako swoją stronę główną, a ja nacisnę Twój przycisk i Twój Status ulegnie zmianie. Podamy Ci nie tylko Pobieranie, ale także linki do Startupu w sieci DarkWebbDepp. Idź gdzieś Zwycięzcy jadą HTTPS://DarkSiders.pl Ja zrobiłem to samo... Chcesz więcej, zostań redaktorem, dobra znajomość języka polskiego, niemieckiego, angielskiego, francuskiego i oczywiście Talent, którego musisz poszukać sam ...poniżaj się, nie wstydź się Szarej Twarzy, czekam na Ciebie! Ja kolor Twojej Rangi, który Cię wyróżni i ukarze w Świetle naszego Cienia.
News Ticker
  • News ticker sample
kostenlose Linkliste
beers

Discipline - Unfolded Like Staircase (Terry Brown Mix) (2022)

Rekomendowane odpowiedzi

_586d604fab22380330c8c89f823fbe34.jpeg


Discipline - Unfolded Like Staircase (Terry Brown Mix) (2022) 44.1-24
Country: USA
Genre: Progressive Rock
Format: FLAC (*tracks)
Quality: Lossless [44,1kHz/24 bit]
Time: 01:04:32
Full Size: 701.84 MB


Praise for "Unfolded Like Staircase"


"Unbelievable! .a progressive statement of epic proportions that rocks"
.Progression Magazine (USA)

".an olympic Discipline.twenty years from now Unfolded Like Staircase will be seen as a milestone of the prog-revival. Heaven!"
.Stage Magazine (Belgium)

".buy this, then go out and see them live"
.Music Uncovered (USA)

".Hearing the music itself will surely give better justice to this outstanding release than I could hope to give with words alone. What a great way to start off the new year!"
.Mining Company (USA)

About the 2022 remix:
Thanks to the support of crowdfunding patrons and progrock.com, the newly remixed and remastered edition of Discipline's "Unfolded Like Staircase" has been released. The new mix is by Terry Brown (Rush, Fates Warning). Terry's mix breathes new life and clarity into the album.

Terry Brown writes: "Today is the release date of my re-mix of Unfolded Like Staircase by Discipline?. ?This truly is a quintessential PROG album. Written & arranged by lead singer Matthew Parmenter and initially released in '97 with the original Discipline line-up it truly is a piece of art. It was a real thrill to have a crack at remixing this record and I highly recommend you have a crack at listening to it if you're not already acquainted. Enjoy"

7323b5de344cdb4ff91b3db1d0bba37c.jpg



https://www.youtube.com/watch?v=Z9Tbl1VFr1E&list=PLgGhzd550Le4A4q8-cknSB7BpTR7lpxXX&index=2

https://www.youtube.com/watch?v=hUnj8DwmwDI&list=PLgGhzd550Le4A4q8-cknSB7BpTR7lpxXX&index=3

941b20c9edbd76c98e7f7b431b5d2998.gif

Download from [b]HotLink[/b]

https://hotlink.cc/folder/1c6a6fa9-7000-11ed-a2c7-0cc47ac4f47e

01. Canto IV (Limbo) (13:42)

02. Crutches (13:12)
03. Into the Dream (22:02)
04. Before the Storm part 1 (05:18)
05. Before the Storm part 2 (10:18)

Matthew Parmenter -keys, vocals
Jon Preston Bouda -guitar
Mathew Kennedy -bass
Paul Dzendzel -drums

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 1 Posts
    • 24 Views
    • 1 Posts
    • 48 Views
    • 1 Posts
    • 101 Views

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. Regulamin