Skocz do zawartości

Pozdro BrraDarkSiders Warez DS

Witam wszystkich, zachęcam do dodawania artykułów na forum LGBT. Mam tyle pracy z opcjami i ustawieniem wszystkich skurek, że nie starczami samemu czasu na szybkie wykonanie prac redakcyjnych. Mozecie bez problemu zanurzyć się w sieci. TUTAJ Mała pomoc dla początkujących w sieci DARK - duża lista zebranych przeze mnie linków do stron sieci DARK z całego świata https://darksiders.pl/index.php?/topic/463251-pomocnik-uploadera/
Buy now

MordeczkoDarkSiders Warez

Masz talent, który pozwala Ci napisać piękny i ciekawy artykuł, pokazać się i napisać w dziale LGBT, czekamy na Ciebie... Kopie z innych stron też są dozwolone, staniesz się jedynym z nas. Poczuj wiatr LGBT i zacznij wznosić się w naszej społeczności na tak poszukiwaną wysokość. zdolności. Pozdrawiam

Bądź z siebie dumnyDotarles do Szarej sieciWarez

Chcesz jeszcze lepiej? Zatem wybierz DarkSiders.pl jako swoją stronę główną, a ja nacisnę Twój przycisk i Twój Status ulegnie zmianie. Podamy Ci nie tylko Pobieranie, ale także linki do Startupu w sieci DarkWebbDepp. Idź gdzieś Zwycięzcy jadą HTTPS://DarkSiders.pl Ja zrobiłem to samo... Chcesz więcej, zostań redaktorem, dobra znajomość języka polskiego, niemieckiego, angielskiego, francuskiego i oczywiście Talent, którego musisz poszukać sam ...poniżaj się, nie wstydź się Szarej Twarzy, czekam na Ciebie! Ja kolor Twojej Rangi, który Cię wyróżni i ukarze w Świetle naszego Cienia.
News Ticker
  • News ticker sample
~LokOneAndOnly

jak zrobić userbara (w Photoshopie)

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

No wiÄ?c do wykonania prostego userbara potrzebne nam bÄ?dÄ?:

 

- obrazki bez t??a - tutaj polecam strone http://planetrenders.net/

- Photoshop CS, CS2 bÄ?d?? CS3

- Czcionka Visitor dostÄ?pna tutaj:

http://www.dafont.com/visitor.font

 

Nie b??j siÄ? tego tekstu - nie jest d??ugi, lecz opisa??em go wprost dla prawdziwych laik??w!

 

A wiÄ?c zaczynamy:

Musimy stworzyÄ? pusty obrazek o wymiarach 350x19 oraz t??o na Transparent, klikamy File -> New... i ustawiamy

tak jak na obrazku:

 

zd1sj6.jpg

 

Teraz mo??emy zabraÄ? siÄ? za obrazek.Ustawiamy kolory BACKGROUND na bia??y za?? COLOR PICKER na wybrany kolor(w moim przyk??adzie na b??Ä?kitny).

Wype??nienie ustawiamy na GRADIENT czyli p??ynne przejscie z jednego kolor na drugi.Oto obrazek:

 

zd2bt8.jpg

 

NastÄ?pnie wype??niamy t??o gradientem przeciÄ?gajÄ?c kursor z jednej strony na drugÄ? trzymajÄ?c lewy przycisk myszki.WyglÄ?da to u mnie tak:

 

zd2mj6.jpg

 

Teraz otwieramy jaki?? obrazek bez t??a(GIF lub PNG) poleceniem File => Open ... Ja mam sw??j obrazek.Zaznaczamy ca??y obrazek kombinacjÄ? klawiszy CRTL + A i nastÄ?pnie wciskamy CTRL + C.Przechodzimy do naszego obrazka i tworzymy nowÄ? warstwÄ? klikajÄ?c w menu LAYER => NEW LAYER - nazwijmy jÄ? "obrazek".Wklejamy obrazek na warstwÄ? wciskajÄ?c CTRL + V.Nastepnie ??adnie jÄ? ustawiamy podkre??lajÄ?c najwa??niejszÄ? czÄ???Ä?.U mnie wyglÄ?da to tak:

 

zd2hf0.jpg

 

Dobrze. Teraz nie zamykajmy tego obrazka i stw??rzmy nowy w celu uzyskania siatki. Tworzymy obrazek o wymiarach 6x6 i t??o Transparent. Teraz we??my narzÄ?dzie ZOOM (chyba ka??dy wie gdzie jest - taka lupa) i przybli??my obrazek na maxa jak siÄ? da.

 

zd2jj2.jpg

 

Teraz bierzemy narzÄ?dzie Pencli Tools(klawisz B) i ustawiamy kolor na czarny.Robimy przekÄ?tnÄ? kreskÄ?.Powino to byÄ? tak:

 

zd2as3.jpg

 

NastÄ?pnie definiujemy dodajÄ?c do bazy nowego Patterna.Klikamy Edit => Define Pattern => wpisujemy danÄ? nazwÄ? i OK.Zamykamy naszego Patterna.

Teraz wybieramy narzÄ?dzie Pattern Stamp Tool(klawisz S).Ale najpierw tworzymy nowÄ? warstwÄ? wciskajÄ?c SHIFT + CTRL + N.Nazwijmy nowÄ? warstwÄ? "Siatka".No i teraz rysujemy naszÄ? siatkÄ? po ca??ym userbarze na nowej warstwie.NastÄ?pnie nad wartstwami w prawym dolnym okienku widaÄ? napis OPACITY a przy nim suwak.WiÄ?c jedziemy suwakiem na 20%.Powinno to wygladaÄ? tak:

 

zd2bq9.jpg

 

Teraz tworzymy nowÄ? warstwÄ? wciskajÄ?c SHIFT + CTRL + N i nazywamy jÄ? "napis".Zak??adajÄ?c ??e macie ju?? czcionkÄ? wklejonÄ? w folderze C: => WINDOWS => FONTS wybieramy narzÄ?dzie Horizontal Type Tool(klawisz T) i robimy tekst po prawej stronie userbara.Czcionka To Visitor TT1 BRK rozmiar 10.Piszemy tytu?? - w moim przypadku "Mozilla Thunderbird user".Tekst oczywi??cie piszemy kolorem CZARNYM.NastÄ?pnie wybieramy z menu LAYER => LAYER STYLE => STROKE.A tam ustawiamy grubo??Ä? na 1px i kolor pogrubienia na BIA????Y.WyglÄ?da to tak:

 

zd2mf2.jpg

 

A og????em tak:

 

zd2id6.jpg

 

No to teraz tworzymy znowy nowÄ? warstwÄ? wciskajÄ?c SHIFT + CTRL + N nazywajÄ?c jÄ? "p????ko??o".Wybieramy narzÄ?dzie Eliptical Marquee Tool z menu narzÄ?dziowego.Klikasz prawym przyciskiem myszki na ten kwadrat i z niego wybierasz Eliptical Marquee Tool.Teraz zaznaczasz taki p????okrÄ?g zas??aniajÄ?cy 3/4 userbara i ustawiasz kolor wype??nienia na BIA????Y.Wype??niasz okrÄ?g i dajesz OPACITY(wiesz ju?? gdzie) na 45%.WyglÄ?da to tak:

 

zd2ew0.jpg

 

Czas na obramowanie.Wybieramy narzÄ?dzie do zaznaczania obrazka i zaznaczamy ca??o??Ä?.Klikamy Edit -> Copy Merged! Tworzymy nowy obrazek File -> New... o wymiarach 350x19 i t??em White czyli bia??ym! Wklejamy obrazek (Edit -> Paste).Robimy obram??wkÄ? klikajÄ?c Layer -> Layer Style -> Stroke... Size ustawiamy na 1 pt, Position na Inside a kolor czarny oraz Opacity na 45%, po czym klikamy OK. Oto efekt naszej ciÄ???kiej pracy, efekt ko??cowy:

 

zd2ew0.jpg

 

mysle ze tutorial jest na tyle prosty i dobrze napisany, ??e kazdy da sobie rade :)/>/> chcia??bym podkre??liÄ? rownie??, ??e poradnik zosta?? przerobiony przeze mnie. Orginal nalezy do EDDICK'a z innego forum, to dzieki niemu sie nauczy??em robiÄ? userbary dawno temu, mam nadzieje ze z moja poprawkÄ? bÄ?dzie wam jeszcze ??atwiej,

pozdrawiam i czekam na opinie (ewentualnie pierwsze prace)

 

peace :beer:

Edytowane przez ~LokOneAndOnly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 1 Posts
    • 142 Views
    • 1 Posts
    • 205 Views
    • 1 Posts
    • 207 Views

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. Regulamin