Skocz do zawartości

Sky-Yu

Mariaż Loeba z Toro Rosso coraz bardziej możliwy

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

Maria?? Loeba z Toro Rosso coraz bardziej mo??liwy

 

 

 

Sebastien Loeb ciÄ?gle siÄ? zastanawia nad spr??bowaniem swoich si?? za sterami bolidu Formu??y 1, w przysz??o??ci. Francuz przyzna?? we wtorek, ??e nurtuje go pytanie - na co by??oby go staÄ? w Grand Prix. Rajdowy mistrz jest coraz bli??ej podjÄ?cia decyzji, o tym, by siÄ? przekonaÄ? i uzyskaÄ? odpowied?? w kwestii, kt??ra ostatnio zaprzÄ?ta mu my??li.

Francuski dziennik Lâ?? Equipe doni??s?? we wtorek, ??e przedstawiciele Sebastiena Loeba kontaktowali siÄ? z nowopowsta??ym Team US F1 w sprawie mo??liwo??ci start??w Francuza w barwach tego zespo??u w wybranych wy??cigach w sezonie 2010.

 

Debiut Loeba w Formule 1 mo??e, jednak odbyÄ? siÄ? nieco wcze??niej. Sebastien mia??by zasiÄ???Ä? za sterami jednego z bolid??w Scuderia Toro Rosso w ko??czÄ?cym sezon GP Abu Zabi. Francuz jednocze??nie podkre??li??, ??e z chÄ?ciÄ? pojecha??by w kolejnych wy??cigach, je??li istnia??aby taka mo??liwo??Ä?.

 

- Po tym ca??ym zamieszniu z Abu Zabi, Toro Rosso zapyta??o mnie, czy ja naprawdÄ? chcÄ? to zrobiÄ? - t??umaczy Loeb dla Lâ?? Equipe.

 

- Z mojej strony, chcia??bym wiedzieÄ?, czy ktokolwiek mia??by w tym interes, bez zbÄ?dnej dociekliwo??ci. Cz??owiek, kt??rego znam kontaktowa?? siÄ? w tej sprawie z tÄ? nowÄ? ekipÄ? [uSF1]. Nie wiem, co powiedzia?? - komentowa?? swojÄ? mo??liwo??Ä? start??w w ameryka??skim zespole Loeb. - CzerpiÄ? wiele przyjemno??ci z jazdy samochodem WRC. I w??a??nie rozwa??am mo??liwo??Ä? przed??u??enia kontraktu z Citroenem - doda??.

 

- Jednak??e, je??li nadarzy siÄ? okazja do startu w jednym lub wiÄ?cej grand prix w sezonie 2010, w czasie, gdy terminarze F1 i rajd??w nie kolidujÄ? ze sobÄ?, to, czemu nie? - kontynuowa?? mistrz ??wiata. - Zamiast ciÄ?gle siÄ? zastanawiaÄ?, co m??g??by osiÄ?gnÄ?Ä? w F1. Lepiej po prostu to zrobiÄ?. Przynajmniej, wtedy bÄ?dÄ? ju?? przekonany - zako??czy?? Francuz.

 

 

http://www.sportowefakty.pl/moto/2009/08/2...rdziej-mozliwy/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

DarkSiders.pl Powered by Invision Community

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. Regulamin