W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa przeglądarce. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies

Skocz do zawartości

Witamy na DarkSiders Forum

WITAJ GOŚCIU, ZAREJESTRUJ SIĘ ABY USUNĄĆ TĄ WIADOMOŚĆ!

Witamy na forum Darksiders.pl, podobnie jak na większości for internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszej społeczności, ale nie martw się jest to prosty proces, który wymaga minimum informacji.

• Zakładaj nowe tematy i pisz odpowiedzi w innych
      • Subskrybuj tematy i fora, aby uzyskać automatyczne aktualizacje
      • Dodawaj wydarzenia do naszego kalendarza wspólnoty
      • Stwórz własny profil i poznawaj nowych przyjaciół
      • Zdobywaj doświadczenie

Logowanie »  Rejestracja
      Guest Message by DevFuse

Komentarze do Regulaminu

7 odpowiedzi w tym temacie

Hozar

Święta w Szpitalu :(

• Friend
      • 76 postów
      • 3 thanks
      • Joined 21-grudzień 07
      • 57 Tematy
      • Polecający: Sam je znalazłem :D
      • Time Online: 4m 14s
      Tutaj możecie wpisywać swoje komentarze do Regulaminu darksiders.pl. Prosze jednak aby była to twórcza krytyka, a nie głupie teksty w stylu "fajne" czy "głupie", gdyż takie posty będą nagordzone warnem. Zobaczyłeś jakiś błąd w regulaminie lub nie rozumiesz czegos? Napisz w tym temacie.

Pomóż sobie i forum. Zostań VIP`em i korzystaj z jego możliwości!

Zostań VIPem

BlaSyl

... ::: Forum Friend ::: ...

• Friend
      • 289 postów
      • 0 thanks
      • Joined 14-sierpień 08
      • 168 Tematy
      • Time Online: 16m 19s
      • 44. W SB (czyt. ShoutBox) nie dodajemy żadnych linków poza linkami DarkSiders.pl

Wydaje mi sie, ze ten punkt jest w polowie zasadny. Dlaczego ? Poniewaz jesli podaje na SB link do wrzuty czy do youtube np. nie robie zadnej reklamy. Przeciez to nie warezy. Ten punkt powinien zostac zmodernizowany, powinien pozwalac na umieszczanie linkow do stron hostingowych typu Imageshack, Fotosik, do stron typu Youtube, Wrzuta, Milanos i innych. To tylko taka sugestia. Uwazam, ze te strony w zaden sposob nie robia reklamy innym forom.

Pozdrawiam :)

Hozar

Święta w Szpitalu :(

• Friend
      • 76 postów
      • 3 thanks
      • Joined 21-grudzień 07
      • 57 Tematy
      • Polecający: Sam je znalazłem :D
      • Time Online: 4m 14s
      No ok ale jeśli chcesz pokazać jakiś śmieszny filmik z youtube lub innej stronki tego typu to po co masz dodawać link w SB, jest specjalny dział rozrywka tam możesz napisać temat i przy okazji posta nabijesz :)

No ale pkt. w regulaminie zostanie zmodernizowany :)

[email protected]

Tu jest moje miejsce, Tu jest mój dom - Darksiders.pl

• EX DS Team
      • 1190 postów
      • 1 thanks
      • Joined 28-grudzień 07
      • 972 Tematy
      • Polecający: Adis
      • Time Online: 22h 32m 5s
      odpowiadam na pytania w kolejności
      1. wyjaśnienie jest proste nikt nie będzie zmieniał tego co ktoś długo myślał a bywają osoby którym to i owo nie pasuje jest to normą
      2. święte słowa
      3. no i widzisz trzeba to uświadomić bo nie każdy wie
      4. wiesz daj swoje zdjęcie to Ci pokażę dlaczego nie a co do avików to każdy ma jakiś identyfikator i chyba byś nie był zadowolony gdyby ktoś ci skubną
      5. literówkę się poprawi
      6. każdy zbanowany ma możliwość wysłania PM do administracji więc nie ma na co odpowiadać musiał bym Cię zbanować byś to sprawdził :)

L4Y ®

A cat may look at a king.

• EX DS Team

• 2399 postów
      • 3 thanks
      • Joined 05-styczeń 09
      • 1670 Tematy
      • Polecający: google
      • Time Online: 1d 3h 38m 44s
      Czytając regulamin mamy zakazy reklamowania for

Cytat

• 39. Zabronione jest reklamowanie swoich własnych for oraz serwisów niezależnie od ich tematyki. Zabrania się również zakładania tematów reklamujących własne radia internetowe. Dotyczy to także linków do aukcji internetowych.
      .
      wszystko jest OK , ale wczoraj miałem sytuacje z hasłem do uploadu w którym hasło było nazwą strony , taki zabieg dawania hasła do archiwum z nazwą strony jest dziś nagminnie stosowane .
      Moje sugestja :
      - prosze o dopisanie punktu odnośnie haseł , czy będą akceptowane z nazwą innego forum ( polskiego , zagranicznego ) czy nie ?

Guest_Gregorio_*

• Guests
      • thanks
      • Joined --
      • 16 Tematy
      W imieniu administracji postaram sie odpowiedzieć na ostanie dwa posty dotyczące regulaminu. Zacznę jednak od tego, ze w kazdym systemie a juz na pewno w systemie demokratycznym nigdy nie dojdzie do sytuacji, w której wszyscy bedą zadowoleni. Zawsze jakas czesc osob bedzie miala odmienne zdanie. Regulamin byl tworzony dla wszystkich i zrozumiale jest to ze beda tacy ktorym ten regulamin czy jakis punkt tego regulaminu nie bedzie odpowiadal.

Cytat

Czytając regulamin mamy zakazy reklamowania for
      CYTAT
      • 39. Zabronione jest reklamowanie swoich własnych for oraz serwisów niezależnie od ich tematyki. Zabrania się również zakładania tematów reklamujących własne radia internetowe. Dotyczy to także linków do aukcji internetowych.
      .
      wszystko jest OK , ale wczoraj miałem sytuacje z hasłem do uploadu w którym hasło było nazwą strony , taki zabieg dawania hasła do archiwum z nazwą strony jest dziś nagminnie stosowane .
      Moje sugestja :
      - prosze o dopisanie punktu odnośnie haseł , czy będą akceptowane z nazwą innego forum ( polskiego , zagranicznego ) czy nie ?

podawanie hasel w ktorym jest nazwa strony jest niczym innym jak reklamowanie innego forum co jednoczesnie wyraznie lamie pkt 39 regulaminu w ktorym jest zabroniona reklama. Mysle, ze nie ma potrzeby dopisywania dodatkowej informacji do regulaminu. Rzecza jasna jest, ze jesli sie podaje haslo innej strony jako haslo jest to jawna reklama.

Cytat

Doczepię się do jeszcze jednego pkt tongue.gif
      Otóż:

CYTAT
      • 21. Nie pisz dwóch postów bezpośrednio pod sobą. Jeśli po wysłaniu wiadomości chcesz coś jeszcze dodać - użyj opcji "Edytuj".

Warto by zmienić na coś takiego:

CYTAT
      1.2 Zabrania się pisania postu pod postem. Pisanie postu bezpośrednio pod postem dozwolone jest dla Administratora forum, użytkownicy mogą odbiec od tego punktu tylko w wyjątkowych sytuacjach, oraz po konsultacji z Moderatorem/Administratorem forum.

Dlaczego? Otóż podaję linki do mangi (komiks dla niewiedzących... ) Naruto i Bleach. Nowe roździały wychodzą co tydzień. Aby był porządek daję w jednym temacie i aby "odświeżyć" temat by poinformować tym samym userów zainteresowanych muszę pisać post pod postem.
      Nowe rodziały wychodzą co tydzień.

Szczerze mowiac w dziale seriale moze ten pomysl jest i dobry. Przekaze Twoja propozycje reszcie zalogi i wkrotce poinformujemy o ewentualnych zmianach.

Guest_Gregorio_*

• Guests
      • thanks
      • Joined --
      po konsultacji z administracja zostal poprawiony punkt 21 regulaminu, ktory w poprawce brzmi: "Wyjątek stanowi dodawanie kolejnych nowych odcinków które są kontynuacją danego tematu np. nowe odcinki komiksu czy serialu."
      A zatem, mozesz smialo dodawac kolejne odcinki swojego komiksu, bez potrzeby edycji porzedniego postu.

Mani 3

Uczeń

• Friend
      • 17 postów
      • 0 thanks
      • Joined 10-maj 09
      • Polecający: Admin
      • Time Online: 2m 52s
      Czesc!

Jestem u Was nowym Userem i na poczatku chcialbym sie
      z Wszystkimi Kolegami przywitac!

Przegladajac Wasz REGULAMIN chcialbym zwrocic uwage na
      kilka (moim zdaniem) malych bledow i nieporozumien:

Cytat

II. Zakładanie nowych tematów

• 15. Kolejność wypychania tematów: CAM -> TS -> Workprint -> VHSRip -> TC -> TVRip, HDTVRip, PDTVRip,
      DVBRip -> VHSScreener -> DVDScreener -> R5 -> DVDRip

Screner (Scr) nie moze byc w "hierarchii" wyzej jak Rip, poniewaz jest zawsze w nizszej jakosci!..i to
      niezaleznie czy to VHS;TV czy DVDRip..wiec jezeli chodzi o np. VHSScreener powinien byc przeniesiony:
      Workprint -> VHSScreener -> VHSRip -> TC..itd

Zauwazylem tez male nieporozumienie jezeli chodzi o "Workprint"..to jest wersja "robocza..lub wersja
      wydania filmu w konkretnym kraju"..tzn. W tego typu wersjach brakuje..lub jest dolozonych kilka scen..albo
      dialogow wycietych..lub dodanych z tego czy owego powodu przez "cenzure" konkr. kraju
      Rowniez wersje" rezyserskie" mozna podpiac pod to oznaczenie.
      Workprint moze byc nawet w jakosci Ripa..wiec proponuje w ogole go wyrzucic z "hierarchii"

Cytat

VII. Rubryka Polecamy.

Ocena w seriwsie Filmweb (www.filmweb.pl) nie mniejsza niz 7.00 i musi mieć minimum 50 głosów oddanych
      (do poleconych dodane mogą być tylko filmy w jakościach: R5, DVDRip, DVDSCR i ładniejszych)

Co ma oznaczac to " i ładniejszych"??
      DVDRip jest najw. jakoscia i wyzszej nie ma...nawet org.kopia DVD..BD..HD-DVD zrzucona na dysk Kompa
      Schrinkiem..DVDFabem czy BD Film (Nero jak robi w kreatorze z menu cala plyte Blu-ray z
      tytulem itd.. to wtedy zapisuje go jako UDF 2,5 ) zawsze bedzie gorszej jakosci (kompresja pow programami)
      niz dobrze skompresowany org.-->do Mpeg-4 (2-4 przebiegowo)..wiec jw: Rip to Rip

Cytat

VI. Zakazy

• 44. Zabrania się używania kolorów:
      czerwony - nie dotzyczy: Admin

Warto byloby przemyslec, czy User nie moglby uzyc tego "koloru" w wyj. przypadkach
      np. jako koloru "ostrzegawczo-informacyjnego"..chodzi mi np. o:
      Uwaga:
      Film zawiera sceny drastyczne! (Cannibal Holocaust..Ilsa, She Wolf of the SS)..itp
      Film dla Kolegow z mocna psychika (40 dni Sodomy)..itp

I to by bylo na (tak "na goraco") na tyle!

Oczywiscie sa to wyl. moje spostrzeznia i nikt nie musi sie z nimi zgadzac! :)

uwagi jak najbardziej słuszne i zgadzam się z Tobą dlatego parę zmian zajdzie a co do kolorowania słowa UWAGA nie mam nic przeciw wręcz powinien się wyróżniać :) // [email protected]

Jeszcze 1 sprawa warta chyba przemyslenia:

Chodzi mi o "podpiecia"..Nie o "Nowe Tematy":

Podpinam sie np. w temacie w poddziale "Avi" dajac tam odp. Linki z tych czy innych serwerow UP.
      Ale znajduje Linki i do innych Formatow..np jako DVDR-5 (Pal)..Rmvb..czy H-264..i mam teraz
      zakladac jeszcze 3 dodatkowe..takie same Tematy w odp. poddzialach, tylko ze wzgl. na w/w. formaty?

chyba bylaby to przesada..albo?...mysle, ze mozna by je dolaczyc w "podpieciu"

Użytkownik forest edytował ten post 24 maj 2011 - 20:11