Skocz do zawartości

Pozdro BrraDarkSiders Warez DS

Witam wszystkich, zachęcam do dodawania artykułów na forum LGBT. Mam tyle pracy z opcjami i ustawieniem wszystkich skurek, że nie starczami samemu czasu na szybkie wykonanie prac redakcyjnych. Mozecie bez problemu zanurzyć się w sieci. TUTAJ Mała pomoc dla początkujących w sieci DARK - duża lista zebranych przeze mnie linków do stron sieci DARK z całego świata https://darksiders.pl/index.php?/topic/463251-pomocnik-uploadera/
Buy now

MordeczkoDarkSiders Warez

Masz talent, który pozwala Ci napisać piękny i ciekawy artykuł, pokazać się i napisać w dziale LGBT, czekamy na Ciebie... Kopie z innych stron też są dozwolone, staniesz się jedynym z nas. Poczuj wiatr LGBT i zacznij wznosić się w naszej społeczności na tak poszukiwaną wysokość. zdolności. Pozdrawiam

Bądź z siebie dumnyDotarles do Szarej sieciWarez

Chcesz jeszcze lepiej? Zatem wybierz DarkSiders.pl jako swoją stronę główną, a ja nacisnę Twój przycisk i Twój Status ulegnie zmianie. Podamy Ci nie tylko Pobieranie, ale także linki do Startupu w sieci DarkWebbDepp. Idź gdzieś Zwycięzcy jadą HTTPS://DarkSiders.pl Ja zrobiłem to samo... Chcesz więcej, zostań redaktorem, dobra znajomość języka polskiego, niemieckiego, angielskiego, francuskiego i oczywiście Talent, którego musisz poszukać sam ...poniżaj się, nie wstydź się Szarej Twarzy, czekam na Ciebie! Ja kolor Twojej Rangi, który Cię wyróżni i ukarze w Świetle naszego Cienia.
News Ticker
  • News ticker sample
forest

Jak uzyskać lepszą pozycję przy rozpoczęciu rozmowy

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

Klub, to specyficzne miejsce. Gdy podchodzisz do kobiety, a ona stoi przy barku i zaczynasz z niÄ? rozmawiaÄ?

jeste?? od razu na straconej pozycji. Jej mowa cia??a jest skierowana w stronÄ? parkietu, a twoja w stronÄ? barku. Podczas

podej??cia do samotnej kobiety mo??esz ustawiÄ? siÄ? obok niej patrzÄ?c na parkiet i wykonujÄ?c rozpoczÄ?cie rozmowy przez

ramiÄ?. Jednak bardzo rzadko bÄ?dziesz mia?? sytuacjÄ?, ??e piÄ?kna kobieta bÄ?dzie sta??a sama.

 

NajczÄ???ciej dwie kobiety rozmawiajÄ?, ze sobÄ? zwr??cone do siebie przy barku. W takiej sytuacji nale??y podej??Ä? do nich
m??wiÄ? otwarcie i w tym samym czasie ulokowaÄ? siÄ? pomiÄ?dzy nimi zwracajÄ?c mowÄ? cia??a w stronÄ? parkietu. Roz??o??ysz
siÄ? wygodnie ??okciami na barku i mo??esz m??wiÄ? dalej. Wtedy si??Ä? rzeczy kobiety zwr??cÄ? siÄ? do Ciebie i to one bÄ?dÄ? sta??y
plecami do parkietu. Automatycznie masz wy??szy status.

Sytuacja podobna podczas podej??cia do boksu. Ca??a grupa siedzi, a Ty stoisz. Jeste?? w pozycji dominujÄ?cej,
ale je??eli tak d??ugo pozostaniesz spalisz podej??cie. Dobrym sposobem jest podej??Ä?, m??wiÄ? otwarcie i przysunÄ?Ä?
sobie krzes??o w czasie m??wienia. Siadasz i gadasz dalej.

Gdy nie ma krzes??a po otwarciu mo??esz powiedzieÄ? kobiecie "podaj mi rÄ?kÄ? poka??Ä? Ci tajemniczÄ? sztuczkÄ? kt??rej siÄ? nauczy??em".
Obracasz jÄ? tak jak w ta??cu i zajmujesz jej miejsce. U??miechnij siÄ? i powied?? "Zaraz CiÄ? puszczÄ?, bo muszÄ? wracaÄ?
do znajomych" :-) Zr??b tak z twoim celem. Wtedy ona stoi a Ty siedzisz i jeste?? w lepszej pozycji.


Przyk??adowe otwarcie i poprowadzenie rozmowy :

Ja- Przechodzi??em obok i zauwa??y??em, ??e masz ??wietnÄ? bluzkÄ?

Ona- DziÄ?kuje :)/>

/Je??eli szybko nie skalibrujesz takiego komplementu piÄ?kna dziewczyna uzna CiÄ? "za kolejnego mi??ego ch??optasia".
Trzeba trochÄ? go podkopaÄ?/

Ja- Takie bluzki sÄ? modne w tym sezonie. Widzia??em parÄ? dziewczyny, kt??re w nich chodzi??y. Jednak Ty
wyglÄ?dasz w niej wspaniale

Ona- hmm. DziÄ?ki

Ja- Nie ma za co. Mi??o mi jestem Maciek

Ona- Monika

Ja- Mam dziwne przeczucie na tw??j temat

Ona-Jakie ?

Ja- Wydajesz siÄ? otwartÄ? i sympatycznÄ? osobÄ?. Chyba jeste?? aktorem ??ycia.

Ona- Moi znajomi uwa??ajÄ?, ??e jestem otwarta. Co masz na my??li m??wiÄ?c aktorem?

Ja- Jedni ludzie sÄ? aktorami, drudzy obserwatorami ??ycia. Ca??a heca polega na tym, ??e pewna grupa ludzi lubi braÄ?
czynny udzia?? w ??yciu i korzystaÄ? z wszystkich dobrodziejstw, a druga grupa woli obserwowaÄ?, i staÄ? z boku.

Ona- TrochÄ? w tym prawdy jest...

Ja- Gdy mia??em 9 lat .....(historia)  czy zdarzy??o Ci siÄ? co?? podobnego?

Edytowane przez forest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 1 Posts
    • 2280 Views

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. Regulamin