Skocz do zawartości

Pozdro BrraDarkSiders Warez DS

Witam wszystkich, zachęcam do dodawania artykułów na forum LGBT. Mam tyle pracy z opcjami i ustawieniem wszystkich skurek, że nie starczami samemu czasu na szybkie wykonanie prac redakcyjnych. Mozecie bez problemu zanurzyć się w sieci. TUTAJ Mała pomoc dla początkujących w sieci DARK - duża lista zebranych przeze mnie linków do stron sieci DARK z całego świata https://darksiders.pl/index.php?/topic/463251-pomocnik-uploadera/
Buy now

MordeczkoDarkSiders Warez

Masz talent, który pozwala Ci napisać piękny i ciekawy artykuł, pokazać się i napisać w dziale LGBT, czekamy na Ciebie... Kopie z innych stron też są dozwolone, staniesz się jedynym z nas. Poczuj wiatr LGBT i zacznij wznosić się w naszej społeczności na tak poszukiwaną wysokość. zdolności. Pozdrawiam

Bądź z siebie dumnyDotarles do Szarej sieciWarez

Chcesz jeszcze lepiej? Zatem wybierz DarkSiders.pl jako swoją stronę główną, a ja nacisnę Twój przycisk i Twój Status ulegnie zmianie. Podamy Ci nie tylko Pobieranie, ale także linki do Startupu w sieci DarkWebbDepp. Idź gdzieś Zwycięzcy jadą HTTPS://DarkSiders.pl Ja zrobiłem to samo... Chcesz więcej, zostań redaktorem, dobra znajomość języka polskiego, niemieckiego, angielskiego, francuskiego i oczywiście Talent, którego musisz poszukać sam ...poniżaj się, nie wstydź się Szarej Twarzy, czekam na Ciebie! Ja kolor Twojej Rangi, który Cię wyróżni i ukarze w Świetle naszego Cienia.
News Ticker
  • News ticker sample
forest

Druga Randka - Jak Doprowadzić

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze musisz zrozumieÄ?, ??e kobiety szczeg??lnie te ??adne majÄ? wielu adorator??w. NajczÄ???ciej majÄ?

4-5 kandydat??w na ch??opak??w. Je??eli na pierwszej randce nie wystrzelisz jak rakieta, to bÄ?dziesz

jednym z wielu. Jednak??e, je??eli dasz radÄ? i jÄ? oczarujesz wtedy ona zapomni o tamtych pozosta??ych.

 

Proste Prawda? Tylko Jak JÄ? OczarowaÄ?.

 

Gdzie wiÄ?kszo??Ä? facet??w zabiera kobietÄ? na randkÄ??

- restauracja
- kino
- pub

Czyli nuda. Do tego ??adne kobiety sÄ? bardzo dobre w randkowaniu. Znacznie lepsze ni?? wiÄ?kszo??Ä?
mÄ???czyzn. One po prostu robiÄ?, to czÄ???ciej. Je??eli chodzi??by?? na randki od 16 roku ??ycia
2-3 razy w tygodniu i masz powied??my 24 lata, to jeste?? wymiataczem w tej kwestii. One w takich
miejscach sÄ? na swojej ziemi. WiedzÄ? co siÄ? stanie i jak potoczy siÄ? sytuacja.

Dlatego trzeba je wyrwaÄ? z rutyny, zabraÄ? w inne miejsce, gdzie nie bÄ?dÄ? czu??y siÄ? tak
dobrze.

- oglÄ?danie gwiazd
- zoo, minizoo
- spacer po pla??y (bardzo wiele o??rodk??w wypoczynkowych w twojej okolicy mo??e takie co?? posiadaÄ?)
- sklep zoologiczny (kupujesz rybkÄ?, czy inne zwierze)
- wystawa zwierzÄ?t
- oceanarium itd.

Najlepszym sposobem jest znaÄ? dobrze swoje miasto i wiedzieÄ?, gdzie znajdujÄ? siÄ?
r????ne ciekawe miejsca.

Je??eli my??lisz, ??e takich nie ma jeste?? w b??Ä?dzie. Ja mieszkam na totalnym odludziu, gdzie
moje miasteczko ma 7tys mieszka??c??w, a znam przynajmniej kilka miejsc, gdzie
mogÄ? zabraÄ? kobietÄ?.

- lodowisko
- jezioro (10km za miastem)
- minizoo
- park rozrywki
itd.

Oczywi??cie kobieta je??eli CiÄ? nie zna nie p??jdzie od razu z TobÄ? do takiego miejsca.

Dlatego nale??y um??wiÄ? siÄ? poczÄ?tkowo w miejscu publicznym, pogadaÄ? z 30-40min
a nastÄ?pnie zabraÄ? jÄ? do takiego miejsca. Niech twoje randki bÄ?dÄ? nieprzewidywalne.

Na samej randce powiniene?? byÄ? najlepszÄ? wersjÄ? siebie.


Oto kilka wskaz??wek, jak powiniene?? siÄ? zachowywaÄ?:

- nie przechwalaj siÄ?
- nie pokazuj, ??e Ci zale??y
- bÄ?d?? u??miechniÄ?ty i zrelaksowany
- poka??, ??e jeste?? szczÄ???liwym cz??owiekiem
- opowiedz jej o jakim?? ciekawym hobby, kt??re uprawiasz

O czym rozmawiaÄ?:


- zainteresuj siÄ? kim jest, ale nie sprowadzaj rozmowy na temat pracy, uczelni itd.

- opowiedz jej o planach na ??ycie, poka?? ??e jeste?? ambitny. Daj jej r??wnie?? opowiedz o tym co
chce robiÄ? (nigdy siÄ? nie ??miej z jej plan??w, ani jej nie pouczaj)

- dzieci??stwo

- zwierzaki

- pasja

- podr????e


Co ciekawe dobrym rozwiÄ?zaniem jest zako??czyÄ? randkÄ? w najlepszym punkcie.
To powoduje, ??e kobieta chce wiÄ?cej!

Po randce nie pisz do niej, nie wydzwaniaj. Odezwij siÄ? za 2 dni i siÄ? um??w. Odpisz
jej jak sama napisze.

Bardzo wa??ny jest dotyk. Po 20-30minutach zacznij jÄ? naturalnie dotykaÄ?:

- z??ap jÄ? za rÄ?kÄ?, aby zobaczyÄ? jej pier??cionki
- mo??esz z??apaÄ? za w??osy pod pretekstem zobaczenia koloru w??os??w.


Po??egnaj siÄ? poca??unkiem, a je??eli czujesz, ??e to nie jest dobry pomys??, poniewa?? ona
nie jest gotowa daj jej buzi i przytul.

Prawda jest taka, ??e im czÄ???ciej umawiasz siÄ? na randki tym jeste?? w tym lepszy.


Og??lnie jeszcze jedna wa??na zasada:

- gdy szukasz seksu i widzisz, ??e ona te?? jest zainteresowana (m??wi o seksie,
patrzy na Ciebie w po??Ä?dajÄ?cy spos??b), zabierz jÄ? pod jakim?? pretekstem do domu
i dÄ??? do poca??unku, seksu.

- gdy zale??y Ci na d??u??szej znajomo??ci, nie ca??uj siÄ? od razu z niÄ?. Na po??egnanie
ewentualnie kr??tki poca??unek, czy buzi.

 

 

 

KorzystajÄ?c z tych porad, kt??re dzi?? dla Ciebie zamie??ci??em na pewno bÄ?dziesz

mia?? wiÄ?ksze szanse na kolejne spotkania. Nie mo??esz mieÄ? ci??nienia. Daj sprawÄ?

siÄ? po prostu toczyÄ?.

Edytowane przez forest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 1 Posts
    • 43 Views
    • 1 Posts
    • 82 Views
    • 1 Posts
    • 56 Views
    • 1 Posts
    • 102 Views
    • 1 Posts
    • 197 Views

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. Regulamin