Skocz do zawartości

Aktywacja nowych użytkowników
Zakazane produkcje

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
szymon

Dowcipy o małżeństwie

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmowa telefoniczna:

- Kochanie, co wolisz - banany czy truskawki?

- Na bazarze jeste??, skarbie?

- Nie, w aptece.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Co zazwyczaj robiÄ? mÄ???owie po odbytym stosunku?

- 10% odwraca siÄ? na drugi bok i zasypia, 10% wychodzi do ??azienki....

A pozosta??e 80%?

- No c????, ubierajÄ? siÄ? i wracajÄ? do domu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W szpitalu:

- Dlaczego do tej pory nie odwiedzi??a pana ??ona?

- Bo ona te?? le??y w szpitalu.

- Tragedia rodzinna?

- Tak, ale ona pierwsza zaczÄ???a.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kowalski przychodzi do domu w rocznicÄ? swojego ??lubu. Od progu wita go ??ona informujÄ?c, ??e ma dla niego niespodziankÄ?. ZawiÄ?za??a mu oczy i zaprowadzi??a do pokoju, po czym sama posz??a do kuchni.

W pewnym momencie Kowalski pu??ci?? bÄ?ka. KorzystajÄ?c z nieobecno??ci ??ony zaczÄ??? rozpÄ?dzaÄ? ??mierdzÄ?ce powietrze trzymanym w rÄ?ku bukietem kwiat??w. Po chwili wraca ??ona i zdejmuje Kowalskiemu opaskÄ? z oczu. Rzeczywi??cie czeka??a na niego niespodzianka - ca??y pok??j go??ci, kt??rzy przyszli z okazji rocznicy...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

80-latek chce siÄ? kochaÄ? z ??onÄ?.

- Ale tylko z prezerwatywÄ?-zaznacza ??ona.

- Przecie?? w twoim wieku nie grozi Ci ciÄ???a-przekonuje mÄ???.

- Ale salmonella od starych jaj.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierewsza w nocy. Kobieta pyta ma????onka:

- Kochany czy kupisz mi futro?

- KupiÄ?.

- Tak siÄ? cieszÄ?!

- Nie ma z czego.

- Dlaczego?

- Bo ja m??wiÄ? przez sen.

:)/>/>

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nie radzÄ? panu paliÄ?, piÄ? alkocholi i ...kochaÄ? sie-m??wi lekarz do pacjenta po ciÄ???kiej chorobie

Po dw??ch miesiÄ?cach wstrzemiÄ???liwo??ci mÄ???czyzna nie wytrzyma?? i zapali?? papierosa.

No tak paliÄ? to mo??esz... - dogaduje ??ona

:)/>/>

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wraca mÄ??? wcze??niej do domu.

??ona bierze wpycha kochanka do piwnicy i wrzuca za nim ubranie.

MÄ??? zauwarzy?? jednak obce buty.

Porywa siekierÄ? i wchodzi do piwnicy. Pyta siÄ?:

- Kto tu?!

Ze stojÄ?cego w rogu trzÄ?sÄ?cego sie worka dochodzi g??os:

- Tto myy, bieeedneee kaartoffeelkiii...

:)/>/>

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rozmowa w pociÄ?gu:

- Ja, proszÄ? pana najmilsze godziny zawdziÄ?czam filmom.

- Nie wiedzia??em ??e z pana taki kinoman.

- To nie ja chodzÄ? do kina tylko moja ??ona.

:)/>/>

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jedzie rodzina szosÄ?: mÄ???, ??oan i dwuletni Ja??.

Zatrzymuje ich policja i bada alkomatem.

MÄ??? 2 promile.

- Do radiowozu ju??!

- Ale?? panie macie alkomat zepsuty, niech pan bada ??onÄ?!

??ona 2 promile.

- Tym bardziej do radiowozu!

- Ale?? naprawdÄ? nic nie pili??my! niech pan zbada Jasia! Dziecku przecie?? by??my nie dawali!

Ja?? 2 promile.

- Przepraszam pa??stwa, rzeczywi??cie mamy zepsuty alkomat. ProszÄ? jkechaÄ? dalej do widzenia! - m??wi policjant

Rodzinka jedzie dalej. Po chwili mÄ??? odwraca sie do ??ony i m??wi:

- Widzisz? A m????wi??a??, ??eby jasiowi nie dawaÄ?!

:)/>/>

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Noc po??lubna. On jÄ? pyta:

- Kochanie du??o by??o ich przede mnÄ??

Mija godzina, ona milczy.

- Kochanie gniewasz siena mnie?

- Cicho, liczÄ?...

:)/>/>

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Do kawiarni na Stary mie??cie wpada odrobinÄ? podchmielony facet, zamawia butelkÄ? szampana i wrzeszczy na ca??e gard??o:

- SzczÄ???liwego Nowego Roku!

- Zwariowa?? pan? - ucisza go barman. - Teraz w po??owie lutego sk??ada pan wszystkim ??yczenia noworoczne?

- O rany! - m??wi w zadumie facet. - A to siÄ? mija ??ona w??cieknie. Jeszcze nigdy nie wraca??em tak p????no z przyjÄ?cia Sylwestrowego.

:)/>/>

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewna kobieta wpad??a na pomys?? ??eby kupiÄ? mÄ???owi na urodziny zwierzÄ?tko. Uda??a siÄ? w tym celu do sklepu zoologicznego. Wszystkie fajne zwierzaki by??y niestety dla niej za drogie. Zrezygnowana pyta siÄ? sprzedawcy:

- Macie tu jakie?? ta??sze zwierzaki?

- Z ta??szych mamy tylko ??abÄ? po 50 z??.

- 50 z?? za ??abÄ??! Dlaczego tak drogo?

- Bo ta ??aba to, proszÄ? pani, jest ca??kiem wyjÄ?tkowa... Ona potrafi ??wietnie robiÄ? laskÄ?!

Kobieta nie zastanawiajÄ?c siÄ? d??ugo kupi??a ??abÄ?, liczÄ?c ??e ta jÄ? wyrÄ?czy w tej nieprzyjemnej dla niej czynno??ci. Gdy nadszed?? dzie?? urodzin kobieta wrÄ?czy??a ??abÄ? mÄ???owi i opowiedzia??a mu o jej niesamowitych zdolno??ciach. Facet by?? nieco sceptyczny, ale postanowi?? sw??j prezent wypr??bowaÄ? jeszcze tego samego wieczora. Grubo po p????nocy ??onÄ? obudzi??y dziwne d??wiÄ?ki dochodzÄ?ce z kuchni. Wsta??a i posz??a sprawdziÄ? co tam siÄ? dzieje. Gdy wesz??a do kuchni zobaczy??a mÄ???a i ??abÄ? przeglÄ?dajÄ?cych ksiÄ???kÄ? kucharskÄ?. Wok???? nich porozstawiane by??y przer????ne garnki i patelnie. Zdumiona kobieta spyta??a:

- Dlaczego studiujecie ksiÄ???kÄ? kucharskÄ? o tej godzinie?

- Jak tylko ??aba nauczy siÄ? gotowaÄ? - wypier.......!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kowalski wraca do domu z pracy, ma ju?? usiÄ???Ä? przed telewizorem, ale s??yszy

charakterystyczne odg??osy dobiegajÄ?ce zza ??ciany od sÄ?siada.

- Ten sÄ?siad zaczyna mnie ju?? wpieniaÄ?! IdÄ? mu powiedzieÄ?, ??eby ciszej puka?? te swoje panienki!

- Mama chcia??a mu to samo powiedzieÄ? z godzinÄ? temu - m??wi Jasio.

- I co, powiedzia??a? - pyta ojciec.

- Nie wiem, jeszcze nie wr??ci??a...

 

----------------------------

 

â?? S??ysza??em, ??e nauczy??e?? swojÄ? ??onÄ? graÄ? w pokera?

â?? No, to by?? superpomys??! Wczoraj wygra??em od niej po??owÄ? swojej pensji.

 

----------------------------

 

Stoi ??ona przed lustrem i m??wi do mÄ???a:

â?? Kotku, prawda, ??e nie wyglÄ?dam na swoje 34 lata?

â?? Oczywi??cie, ??e nie, kochanie... ju?? dawno nie...

 

----------------------------

 

"Make love not war" - chyba ??e chcesz mieÄ? to i to - wtedy siÄ? o??e??

 

----------------------------

 

??ona:

â?? Panie doktorze, m??j mÄ??? bardzo cierpi, bo przedwcze??nie dochodziâ??

MÄ???:

â?? Bzdura! Ja cierpiÄ?? To ona cierpi!

 

---------------------------

 

Dlaczego siÄ? smucisz?

- Bo bÄ?dÄ? ojcem...

- Ale to jest pow??d do rado??ci!

- Niby tak, ale nie wiem jak powiedzieÄ? o tym ??onie.

 

--------------------------

 

Z ko??cio??a wychodzi m??oda para, kt??rej ksiÄ?dz w??a??nie udzieli?? ??lubu i w tym momencie zaczyna padaÄ? deszcz.

- Masz ci los - wola pan m??ody - nastÄ?pna przyjemno??Ä?!

 

--------------------------

 

MÄ??? wchodzi na wagÄ? ??azienkowÄ? i z ca??ej si??y wciÄ?ga brzuch. ??ona patrzy na to z politowaniem i pyta:

- My??lisz ja??opie, ??e ci to pomo??e?

- Oczywi??cie, ??e pomo??e. Tylko w ten spos??b mogÄ? zobaczyÄ? ile wa??Ä?.

 

--------------------------

 

??ona do mÄ???a przeglÄ?dajÄ?c wydruki z konta:

- Nie rozumiem dlaczego miesiÄ?c w miesiÄ?c przesy??asz 500 z?? jakiemu?? cholernemu Arabowi o nazwisku Menty a imieniu Ali?

 

--------------------------

 

SzczÄ???liwa ??ona do mÄ???a:

- Kochanie, nasz synek ju?? chodzi!

- Tak? To niech wyniesie ??mieci.

 

--------------------------

 

Dzieciak wyszed?? z tatÄ? na spacer. Nagle k??ania siÄ? jakiemu?? obcemu mÄ???czy??nie.

- Kto to jest? - pyta zdumiony ojciec.

- To pan z zak??adu oczyszczania. Zawsze jak wychodzisz do pracy, dzwoni do drzwi i pyta mamy, czy teren jest ju?? czysty...

 

--------------------------

 

O trzeciej w nocy ONA po cichutku wymknÄ???a siÄ? z ma????e??skiego ??o??a do sÄ?siedniego pokoju. KlawiaturÄ? rozbi??a 22-calowy monitor, wszystkie p??yty DVD porysowa??a i podepta??a swoimi pantoflami. ObudowÄ? komputera potraktowa??a zapalarkÄ? do gazu, a drukarkÄ? utopi??a w wannie. Potem wr??ci??a do sypialni, do cieplej po??cieli i przytuli??a siÄ? z mi??o??ciÄ? do boku swego nic nie podejrzewajÄ?cego, ??piÄ?cego mÄ???a. By??a prze??wiadczona , ??e ju?? teraz ca??y wolny czas bÄ?dzie przeznacza?? na ich mi??o??Ä?. ZasnÄ???a. Do ko??ca ??ycia pozosta??y jej jeszcze nieca??e cztery godziny... :)/>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MÄ??? do ??ony:

- Kochanie jeste??, jak s??o??ce...

-Och, dziÄ?kujÄ?... A dlaczego?

-Bo i na s??o??ce, i na Ciebie nie da siÄ? patrzeÄ?....

:)/>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O trzeciej w nocy ONA po cichutku wymknÄ???a siÄ? z ma????e??skiego ??o??a do sÄ?siedniego pokoju.

KlawiaturÄ? rozbi??a 22-calowy monitor, wszystkie p??yty DVD porysowa??a i podepta??a swoimi pantoflami.

ObudowÄ? komputera potraktowa??a zapalarkÄ? do gazu, a drukarkÄ? utopi??a w wannie.

Potem wr??ci??a do sypialni, do cieplej po??cieli i przytuli??a siÄ? z mi??o??ciÄ? do boku swego nic nie podejrzewajÄ?cego, ??piÄ?cego mÄ???a.

By??a prze??wiadczona, ??e ju?? teraz ca??y wolny czas bÄ?dzie przeznacza?? na ich mi??o??Ä?.

ZasnÄ???a. Do ko??ca ??ycia pozosta??y jej jeszcze nieca??e cztery godziny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By?? sobie facet, co mia?? c??rkÄ? i bardzo jÄ? chcia?? wydaÄ? za mÄ???.

A?? w ko??cu napatoczy?? siÄ? taki jeden delikwent i ??w ojciec powiada:

- O??e?? siÄ? z mojÄ? c??rkÄ?! To dobra dziewczyna, mi??a, szczera, dow[beeep]na, wyrozumia??a... I jaka piÄ?kna! A szparkÄ? to ma jak 50 groszy... W zamian kupiÄ? ci wille i najnowszej klasy mercedesa...

Facet zachÄ?cony i urzeczony jej atutami poprosi?? o rÄ?kÄ? owÄ? kobietÄ?, ojciec kupi?? mu wille i mercedesa i wkr??tce odby?? siÄ? wystawny ??lub.

Po nocy po??lubnej przybiega ziÄ?Ä? do te??cia i m??wi:

- Tato! M??wi??e??, ze twoja c??rka ma pochwÄ? jak 50 groszy! A ona ma dziurÄ? jak 5 z??otych!

- Synu! Kupi??em Ci wille?

- Kupi??e?? tato....

- A kupi??em Ci mercedesa?

- Kupi??e?? tato...

- No to co ty? Teraz siÄ? ze mnÄ? o 4.50 z?? bÄ?dziesz k????ci???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MÄ??? przychodzi nieoczekiwanie do domu i zastaje ??onÄ? z kochankiem w sytuacji jednoznacznej.

Wzburzony krzyczy:

- Ty z tym panem w ??????ku... Jestem zaskoczony!

- Mylisz siÄ? kochanie! - T??umaczy spokojnie ??ona. - Ty jeste?? tylko zdziwiony. To my jeste??my zaskoczeni!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

M??oda Para w sypialni:

- Zrobimy to na "UrzÄ?d Skarbowy"?

- A jak to jest na "UrzÄ?d Skarbowy"?

- Ty masz zwiÄ?zane rÄ?ce, a ja dobieram ci siÄ? do d***.

 

------------------------------------------------------------------------

 

- CiÄ?gle pijesz i pijesz! Id?? ty kiedy na cmentarz i zobacz, ilu facet??w w twoim wieku umar??o od w??dki!

Jaki?? czas p????niej...

- Gdzie by??e???

- Na cmentarzu, jak m??wi??a??.

- I co?

- Nie powiem, du??o zmar??ych... Czyta??em szarfy na wie??cach i tam by??o: "Od ??ony", "Od te??ciowej", "Od sÄ?siad??w", "Od dzieci", "Od przyjaci????"... Ale od w??dki - ani jednego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania.