Skocz do zawartości

Aktywacja nowych użytkowników
Zakazane produkcje

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Motylek

Kobieta

Rekomendowane odpowiedzi

Dra?? zawsze kobietÄ? traktuje ??le. Wykorzysta jÄ? niecnie, ??miejÄ?c siÄ? jeszcze w oczy. Perfekcyjnie bÄ?dzie zdradza??, m??wiÄ?c o tym otwarcie albo bÄ?dzie zdradza??, cieszÄ?c siÄ?, ??e ufna kobieta niczego siÄ? nie domy??la. Dra?? nie szanuje kobiet. Ani tej z kt??rÄ? aktualnie jest, ani tych kt??re zdarzÄ? siÄ? "po drodze". Dra?? to kto??, kto je??li nie pracuje, przyssie siÄ? bez mrugniÄ?cia okiem do konta bankowego partnerki. Kobieta bÄ?dzie go utrzymywaÄ? w banalnym prze??wiadczeniu, ??e kocha?? szuka pracy. A kocha?? za jej pieniÄ?dze bÄ?dzie imprezowa??. Dra?? to kto??, kto je??li pracuje, pracÄ? wykorzysta jako argument przeciw. "PracujÄ? i zarabiam na Ciebie" - zr??b co?? z sobÄ?, bo wstyd CiÄ? pokazaÄ? znajomym. "PracujÄ? i zarabiam na Ciebie" - a Ty marnotrawisz moje pieniÄ?dze ubierajÄ?c siÄ? jak zdzira. "PracujÄ? i zarabiam na Ciebie" a Ty nawet nie umiesz zadbaÄ? o dom i podaÄ? mi obiadu gdy wr??cÄ? po pracy. Argument??w bÄ?dÄ? tysiÄ?ce, bo dra?? zawsze idealnie dopasuje bro?? do przeciwnika.Kobieta bÄ?dzie szczÄ???liwa, ??e ma mÄ???czyznÄ? nieprzewidywalnego. Z nim nie mo??na siÄ? nudziÄ?: um??wi?? siÄ? a nie przyszed?? albo nie um??wi?? siÄ?, a przyszed?? i to w ??rodku nocy, gdy Ona ju?? spa??a. SztukÄ? flirtu opanowa?? do perfekcji: flirtowa?? z jej kole??ankami na imprezie, kt??rÄ? wyprawi??a, oglÄ?da siÄ? za ka??dÄ? 20stkÄ?, kt??rÄ? mijajÄ? na ulicy, zawsze mia?? spore powodzenie w??r??d kobiet. Zawsze ma swoje zdanie: zrobi scenÄ? z??o??ci, ??e On specjalnie do Niej przyjecha?? a Ona twierdzi, ??e musi pracowaÄ?, zrobi scenÄ? z??o??ci, ??e zupa mu zaszkodzi??a, zrobi scenÄ? z??o??ci, ??e Ona bilet??w na wyjazd nie zarezerwowa??a szybciej. Za co wiÄ?c kobieta tak woli drania? Za ??zy, za upokorzenia, za cierpkie komentarze, za hu??tawkÄ? nastroj??w i wiecznÄ? niepewno??Ä? zadzwoni/nie zadzwoni, przyjdzLady, trudno znale??Ä? niezale??nego, ciekawego, inteligentnego mÄ???czyznÄ?. Fakt. CzÄ?sto powtarzam ??e fajni mÄ???czy??ni sÄ? niestety zajÄ?ci choÄ? znam od tej regu??y wyjÄ?tki. ZresztÄ? co do dra??stwa... My??lÄ? sobie ??e jest dra??stwo i Dra??stwo. I chyba wielu ludzi inteligentnych, ciekawych i niezale??nych ma w sobie to dra??stwo pisane ma??Ä? literÄ?. Ludzi: kobiet i mÄ???czyzn. Ja mam. Powiedzia??am osobie kt??rÄ? kocham wiele przykrych rzeczy. ZresztÄ? ta osoba te?? nie by??a mi d??u??na. My??lÄ? ??e takie dra??stwo jest wpisane w naszÄ? niezale??no??Ä?, nasze bycie najmÄ?drzejszym, nieustÄ?pliwym etc. I rzecz chyba w tym, ??eby to dra??stwo nie sta??o siÄ? Dra??stwem. Podobnie jak ??wiadomo??Ä? tej prawid??owo??ci powinna p??j??Ä? w parze z prze??wiadczeniem, ??e Dra??stwo nigdy nie stanie siÄ? dra??stwem.

Edytowane przez motylek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 1 Posts
    • 27 Views
    • 1 Posts
    • 24 Views
    • 5 Posts
    • 39 Views
    • 3 Posts
    • 28 Views
    • 2 Posts
    • 35 Views

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania.