Skocz do zawartości

Aktywacja nowych użytkowników
Zakazane produkcje

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
zdzik

Bajki wszechczasów

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, za??o??y??em temat, poniewa?? bajki w filmografii odgrywajÄ? znaczÄ?cÄ? rolÄ?. Chcia??bym dowiedzieÄ? siÄ? czego oczekujecie oglÄ?dajÄ?c jakÄ??? nowÄ? produkcjÄ?, co siÄ? Wam podoba??o, a co nie w produkcjach 2D, albo nawet latach wcze??niejszych, kiedy to pacynki by??y filmowane. ProszÄ? o wszechstronnÄ? dyskusjÄ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ja pamietam sam ze swojego doswiadczenia a nie jest to stosunkowo dawno temu ze krolik Bugs bawil mnie do lez swoim What's up doc?? wogole bajki #D o ile sa takie jakos do mnie nie przemawiaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tera??niejsze bajki sÄ? przesycone grafikÄ? komputerowÄ? i masÄ? kolor??w od kt??rych siÄ? a?? miesza w g??owie, nie majÄ? ju?? tej "duszy" co dawniejsze bajki typu "bolek i lolek , reksio"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tez sprawa ze wychowali??my sie na innego rodzaju bajkach.... ja tam nie zaluje teraz zbytnio szalu nie ma a i tak dzieciaki calymi dniami ogladaja CN gdzie bajki sa tak fajne jak kÄ?piel w przerÄ?blu na syberii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozne pokolenia rozne bajki, mi tam shrek itd nie przeszkadzaja za to jak patrze na stare produkcje to widze duzo bledow typu - rusza sie tylko jedna rzecz w danym momencie,duze bledy np coi scena to inna twarz itd.

wychowalem sie na Dragon ballu ale nie pwiem ze na wersje 3d bym poszedl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozne pokolenia rozne bajki, mi tam shrek itd nie przeszkadzaja za to jak patrze na stare produkcje to widze duzo bledow typu - rusza sie tylko jedna rzecz w danym momencie,duze bledy np coi scena to inna twarz itd.

wychowalem sie na Dragon ballu ale nie pwiem ze na wersje 3d bym poszedl

mi tez shreck nie przeszkadza 1 i 2 fajne pozniej juz na sile robione, przyn taka jest moja opinia, za to epoke moge ogladac srednio co pol roku,... tak jak Sthur w Shrecku tak Pazura w EL wykonali kawal mega dobrej roboty, a co do dragon ball to nawet jednego odcinka nie obejrzalem tylko urywki i jakos mnie to nie krecilo....stare bajki mialy swoj urok, a nowe nie wszystkie.. powiedz mi wolisz stare smerfy z niezapomnianym Gargamelem czy moze nowe 3D bo ja woole stare

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zes teraz powiedzial, nowych nie ogladalem, minus ze to w czasach naszych i realny swiat jest, stare byly fajne ale chyba jestem czlowiekiem nowych czasow i bardziej wole 3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swietne porownanie dzieki ten nowy MM jest taki kiczowaty ze az mi sie nie chcialo tego do konca ogladac... ogolnie nie chodzi o to ze nie lubie nowwoczesnie wykonanych bajek bo np Madagaskar3 zapowiada sie mega dobrze, tylko nie lubie unowoczesniania i teoretycznego poprawiania tego co wczesniej dla mnie bylo bardzo dobre..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pisalem ze wole 3d a nie ze jest leszpe, poza tym ciezko porownac produkcje nisko bud??etowa z druga nisko bud??etowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taak ale bajka ;D wed??ug mnie teraz produkujÄ? same kicze , byle tylko wiÄ?cej zarobiÄ?, co do samego 3d fajna rzecz, szczeg??lnie dla dzieci, dla kt??rych w ko??cu takie rzeczy sÄ? tworzone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewnien ale to hcyba jest podr??ba ameryka??skiego filmu, bo widzialem zwiastun starszy i wygladal bardzo podobnie, ale na odwrot ale watpie,

 

co do filmu nie widzialem co prawda troche podkolorowany ale takie rzeczy sie dzieja z ludzmi jak siedza za duzo online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bajki klasyczne, z dawnych lat. teraz sÄ? zbyt nasiÄ?kniÄ?te przemocÄ?... nic nie wnoszÄ?.

 

 

a co do Sali Samob??jc??w... konkretny film. nie zgodze sie ze przerysowany! nawet nie zdajemy sobie sprawy ile takich przypadk??w jest obok nas... takie rzeczy sie dzieja... to straszne ale taka jest prawda. coraz wiecej mlodziezy zatraca wartosci... wazne sa kwestie materialne... komupter... znajomosci wirtualne. czujÄ? sie bezpieczniej za monitorem? nie wiem... byc moze. mnie to przeraza, a film genialny.

fajnie opisany jest na stronie culutre.pl (link podany wy??ej przez innego uzytkownika, nie bede powielaÄ?) takze warto przeczytac jesli ktos nie widzial jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 1 Posts
    • 100 Views
    • 2 Posts
    • 159 Views
    • 1 Posts
    • 164 Views
    • 1 Posts
    • 176 Views
    • 2 Posts
    • 161 Views

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania.