Skocz do zawartości

Aktywacja nowych użytkowników
Zakazane produkcje

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
zdzik

przyjaźń damsko - męska

Rekomendowane odpowiedzi

witam ponownie, mam zaszczyt za??o??yÄ? kolejny temat :) Chcia??bym siÄ? spytaÄ? co sÄ?dzicie o przyja??ni damsko - meskiej. Czy to jest w og??le mo??liwe? Mam juz swoje lata i szczerze powiedziawszy zalezy mi bardziej na przyjazni niz zwiazku. A zauwazylem ze kobiety bardzo szybko sie wiaza emocjonalnie, mimo iz deklaruja tylko przyjazn. czy ktos mial z tego typu problemem stycznosc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wed??ug mnie jest to mo??liwe, ale tylko do czasu kiedy jedna ze stron obojÄ?tnie czy kobieta czy mÄ???czyzna nie zakocha siÄ? w drugiej, to wtedy ju?? niszczy ca??kowicie zwiÄ?zek przyja??ni. Kt??ry p????niej bÄ?dzie bardzo ciÄ???ko odbudowaÄ? (sam osobi??cie wÄ?tpiÄ? ??eby siÄ? da??o)

 

Nie tylko kobiety bardzo szybko sie wiaza emocjonalnie, mimo iz deklaruja tylko przyjazn, ale tak??e sÄ? tacy mÄ???czy??ni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wed??ug mnie jest to mo??liwe, ale tylko do czasu kiedy jedna ze stron obojÄ?tnie czy kobieta czy mÄ???czyzna nie zakocha siÄ? w drugiej, to wtedy ju?? niszczy ca??kowicie zwiÄ?zek przyja??ni. Kt??ry p????niej bÄ?dzie bardzo ciÄ???ko odbudowaÄ? (sam osobi??cie wÄ?tpiÄ? ??eby siÄ? da??o)

 

Nie tylko kobiety bardzo szybko sie wiaza emocjonalnie, mimo iz deklaruja tylko przyjazn, ale tak??e sÄ? tacy mÄ???czy??ni.

 

wedlug mnie to troche nie mozliwe, bo facet ma tak ze mysli czasami penisem a granica miedzy przyjaznia a miloscia jest cienka.

poza tym trzeba miec dystans, bo co bedzie jak po imprezie po przyjacielsku wyladujecie w lozku????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnei ze jest mozliwa... tylko czasami moze przerodzic sie w glebsze uczucie czasami z dwoch stron czasami z tylko jednej wtedy jest skifa ja mam taka przyjaciolke....ale to juz inna opowiesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie to troche nie mozliwe, bo facet ma tak ze mysli czasami penisem a granica miedzy przyjaznia a miloscia jest cienka.

 

kolego takie rzeczy siÄ? zda??ajÄ? ;) ja ju?? takie co?? widzia??em na w??asne oczy jak to kumpel siÄ? zakochal w kole??ance, ona go rzuci??a odrazu i teraz nie mogÄ? nawet powiedzieÄ? ??e sÄ? przyjaci????mi tylko ??e siÄ? znajÄ?, bo on siÄ? za bardzo w taki zwiÄ?zek angarzujÄ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie to troche nie mozliwe, bo facet ma tak ze mysli czasami penisem a granica miedzy przyjaznia a miloscia jest cienka.

 

kolego takie rzeczy siÄ? zda??ajÄ? ;) ja ju?? takie co?? widzia??em na w??asne oczy jak to kumpel siÄ? zakochal w kole??ance, ona go rzuci??a odrazu i teraz nie mogÄ? nawet powiedzieÄ? ??e sÄ? przyjaci????mi tylko ??e siÄ? znajÄ?, bo on siÄ? za bardzo w taki zwiÄ?zek angarzujÄ?.

 

no bo tak jest nie da sie tego ukryc, faceta to facet z czasem nawet jezeli nie chce byc z nia to i tak bedzie mial gdzies ochote na przyjacielski seks albo w druga strone a potem milosc gwarantowana. nie ufam takim sytuacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym to akurat siÄ? z TobÄ? nie zgodzÄ? ??e facet zawsze my??li tylko o seksie, ??e nie da siÄ? zbudowac zwiÄ?zku przyjacielskiego miÄ?dzy kobietÄ? a mÄ???czyznÄ?, ??eby mÄ???czyzna nie my??la?? o seksie z kole??ankÄ?. MogÄ? Tobie z ca??Ä? pewno??ciÄ? powiedzieÄ? ??e da siÄ? taki zwiÄ?zek zbudowaÄ?. Sam mam wiele kole??anek kt??re sÄ? bardzo atrakcyjne, ale o seksie z nimi nawet nie my??la??em bo mam dziewczynÄ? kt??rÄ? za nic w ??wiecie bym nie zdradzi??.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja osobi??cie mam przyjaciela w pracy kt??ry mi bardzo w pewnych sprawach pomaga a ja jemu w innych . Nawet nie przysz??o mi do g??owy ??eby wylÄ?dowaÄ? z nim w ??????ku z 3 powod??w. Pierwszy to taki ??e ma ??onÄ? i 2 dzieci, drugi to nie jest w moim gu??cie, a trzeci jest sporo ode mnie starszy. WiÄ?c sadzÄ? ??e przyja???? damsko mÄ?ska jest jak najbardziej mo??liwa. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slyszalem legendy ze taka przyjazn istnieje w ktorej nikt sie nie angazuje bardziej niz druga strona i chce wiecej ale to tylko legendy nie znam takich osob ale oczywiscie to nie znaczy ze oni nie istnieja xD

kometa napisalas przyjaciela w pracy a nie dajmy na to przyjaciela z pracy to swiadczy o tym ze wiekszosc waszych relacji opiera sie na pracy a tutaj chyba chodzi o takiego przyjaciela na pelen etat:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchaj jedyne rozwiazanie jak zasugerowal mi brat to http://blog.marcinszabelski.pl/417/.

i teraz - tutaj masz film w kotrym masz wyjasnione co zrobic aby twoja sytuacja sie nie pogorszyla, duzo rad i wskazowek ktore mozesz wykorzystac,

z tego co moje brat opowiadal to jak mial podobna sytuacje to w miare udalo mu sie wyjsc z tego bez wiekszego problemu,

jak mam radzic ci ale bez wiekszego pomyslu to przejrzyj to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym ze tutaj jest dolaczony temat sexu tzw friends with benefits:p a tutaj kolega ma problem ktory dla mnie nie bylby problemem xD chcialbym miec takie problemy jak on..... ja tez tak robie jak jest w tym filmie nie widuje sie z nai za czesto bo po co? ostatnio mi strzelila focha ze zaspalem na pociag bo akurat zaczynalsimy zajecia o tej samej porze..to jej powiedzialem na dokladke ze jej nowa fryzura wogole jej nie pasuje i byl spokoj na kilka dni xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej przejrzyj ten material, jesli masz pytania pisz pomozemy udzielic ci jakis dodatkowych wskazowek.

jak kolega napisal chwilowo mniej sie spotykacie to ucichnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po proitu traktuj jak jak kumpla wez ja napiwo zachowuj tak jakbys nie zauwazal w niej kobiety tylko kumpla itd:p PS Weslowych Swiat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega zdzik chyba ucichl na swieta bo nie nie odpisuje nie wiem juz co mu pisac skoro nie wiem jak sytuacja wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyja???? damsko mÄ?ska istnieje najczÄ???ciej wtedy gdy oczekujemy od partnerki czego?? wiÄ?cej, taki ??arcik od losu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 4 Posts
    • 413 Views
    • 3 Posts
    • 647 Views
    • 2 Posts
    • 218 Views
    • 1 Posts
    • 271 Views
    • 1 Posts
    • 146 Views

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania.