Skocz do zawartości

Aktywacja nowych użytkowników
Zakazane produkcje

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
BlaSyl

Slim Multimedia Keyboard Hama

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, mam ogromny problem.



Mam w kompie tylko dwa wejscia USB, ktore zawsze sa zajete, dlatego zdecydowalam sie na hub usb. Hub jest wpiety w kompie, dziala wlasciwie, ale w tym samym dniu zakupilam rowniez klawiature Slim Multimedia Keyboard Hama, taka :

c6cabdcc6e0c4edddb0f96435f2f14f5500x500.jpg

Jest to klawiatura na USB oczywiscie. Probowalam ja podpiac za pomoca huba, jak i rowniez bezposrednio przez wejscie w kompie. Niestety zadnych wynikow. Zazwyczaj w klawiaturze zapala sie lampka nad num lockiem, tutaj sie nic nie zapala. Klawiatura sprawia wrazenie, jakby w ogole nie byla podpieta gdziekolwiek. Dolaczone do niej sa sterowniki na dyskietce, ale tylko do systemow starszych niz XP, a ja oczywiscie dzialam na XP, wiec zadnych sterownikow nie posiadam. Zaraz po podpieciu kabla do wejscia pojawia mi sie takie okienko:

257k1l0.jpg

 

Co jest nie tak ? Co moge zrobic ?

 

Z gory dziekuje za pomoc ;(

  • Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj podpiÄ?Ä? pod innego kompa, mo??e klawa jest zepsuta, albo masz cos nie tak ze sterami do usb od main boarda..

ew jak kto?? ze znajomych albo sama masz przej??ci??wke usb>ps2 to pr??buj przez to podpiÄ?Ä? i zobaczyÄ? czy dzia??a..

takie moje pomys??y na tÄ? chwilÄ?..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzalam na dwoch innych kompach. Ten sam problem. Udalo mi sie ustalic, ze to model Hama 44057232. Na stronie producenta nie ma nic zwiazanego z ta klawiatura. Tak jakby w ogole jej nie wyprodukowali. Zadnych informacji, gdziekolwiek. Problem nadal sie utrzymuje. Jezeli ktos ma jakies pomysly, sugestie, to beda one mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, najlatwiejsze rozwiazanie. Tylko problem w tym, ze tutaj trzeba miec czas i pojechac do oddalonego o 40km sklepu, w ktorym ja kupilam. Kupywalam ja przy okazji zakupow, no i wiadomo, zawsze sadzimy, ze to co kupujemy musi byc sprawne. No, ale niestety, zawiodlam sie. Mialam jednak nadzieje, ze ten problem da sie rozwiazac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam przejsciowek, szukalam po domu, bo wiem, ze kiedys mialam, ale niestety...Ile kosztuje taka przejsciowka ? Zreszta nawet jesli by dzialalo, to nie interesuje mnie, aby klawa pracowala na ps2, bo tam jest cos nie tak z wejsciem, bo co chwile klawiaturka sie wylacza i trzeba wpinac od nowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przej??ci??wka to koszt kilku pln z tego co sie orientuje :)/>/>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszlam do wniosku, ze nie ma sensu jechac specjalnie tyle km, zeby odzyskac 30zl, to nie az taki majatek, gwarancja jest na rok, jak bede jechac kiedys to wezme przy okazji. Sprobuje jednak jeszcze z ta przejsciowka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 1 Posts
    • 7 Views
    • 1 Posts
    • 16 Views
    • 1 Posts
    • 13 Views
    • 1 Posts
    • 17 Views
    • 1 Posts
    • 70 Views

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania.