Skocz do zawartości

Aktywacja nowych użytkowników
Zakazane produkcje

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość gregorio

najlepsza muzyka dla Was

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie tylko i wy??Ä?cznie Hip-Hop, Rap Polski.. A jeszcze dokladniej - z Poznania. Jedyna muzyka kt??ra mowi o tym co sie naprawde dzieje na swiecie. Zadnych k??amst, sama prawda..!

Edytowane przez Rzuan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim dzie?? dobry.

W??r??d nat??oku styl??w kt??re przewijajÄ? siÄ? przez m??j odtwarzacz wyr????niÄ? mogÄ? zar??wno Drum'n'bass, industrial, ambient, jak i grind core, czy ro??ne odmiany i wariacje muzy metalowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zaczolem od ,p??yty "DREAMDANCE.de" i tak jakos mi tak zostalo potem sie przezucilem na hardtrance,i oczywiscie po udanej imprezie w 2008 Q-DANCE oczywiscie na takich artystow jak HEADHUNTERZ NOISECONTROLL,DJ ZANY i to co mi wpadnie do ucha,ale p??ytka dream dance zawsze musiala byc (oczywiscie jak by?? dostep do niej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja s??ucham g????wnie, trance i vocal trance, pop te?? siÄ? pos??ucha inne to, tylko czasem pos??ucham jak mam na to ochotÄ?. :)/>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S??ucham wszystkiego po trochu. Od house, electro po rock'a :)/>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

S??ucham r????nej muzyki :)/> ale najbardziej lubiÄ? rock, metal i pop :)/> w??a??ciwie wszystko co wpada w ucho bo lubiÄ? bardzo ta??czyÄ? :)/> nawet jak robiÄ? co?? w domu to przy tym te?? ta??czÄ? :)/>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tylko i wy??Ä?cznie Hip-Hop, Rap Polski.. A jeszcze dokladniej - z Poznania. Jedyna muzyka kt??ra mowi o tym co sie naprawde dzieje na swiecie. Zadnych k??amst, sama prawda..!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako?? nie widaÄ? tu wielu zwolennik??w metalu. Osobi??cie uwielbiam trash i black metal. Oczywi??cie hard rock z lat 70-80, przede wszystkim Black Sabbath i Deep Purple. MogÄ? ich s??uchaÄ? ca??y dzie?? i jak Panters zaznaczy??, to jest prawdziwa muzyka.

P.S. Ka??dy s??ucha czego lubi i to jest jego sprawa, najwa??niejsze, ??e muzyka zbli??a ludzi, ona nie potrzebuje s????w, bo nie zawsze da siÄ? jÄ? s??owami opisaÄ?.

pozdrawiam.

Edytowane przez athe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to siÄ? wyr????niÄ?, bo s??ucham szeroko pojÄ?tej muzyki rockowej, czyli od rocka po ciÄ?zki metal. S??ucham du??o muzyki z lat 60-80.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 8 Posts
    • 370 Views
    • 3 Posts
    • 274 Views
    • 1 Posts
    • 234 Views
    • 1 Posts
    • 215 Views
    • 1 Posts
    • 202 Views

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania.