Skocz do zawartości

Aktywacja nowych użytkowników
Zakazane produkcje

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość gregorio

najlepsza muzyka dla Was

Rekomendowane odpowiedzi

Trance - to cos przy czym sie rozplywam, znikam, odchodze w swoj wlasny swiat..... Jezeli chcecie uslyszec fajne brzmienia to koniecznie posluchajcie tego

Aly & Fila - Key of Life lub Dj Tiesto - Adagio for strings...to sa moje the best of :)/>/>

Wiele osob niestety myli Trance z techno, zal mi takich ludzi, bo zazwyczaj uwazaja, ze znaja sie na muzyce. Jesli chodzi o disco polo, italo disco itp. to slucham tylko wtedy kiedy napadnie mnie jakas masakryczna ochota na odmiane, choc zdarza sie to bardzo zadko. Nie jestem ograniczona, jestem bardzo otwarta na rozne rytmy, dlatego czasami lubie posluchac popu, nawet punk rocka, ale tylko najlepszych kapel typu Green Day.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze powiedziane Silje :)/>/> Nie ma to jak TRANCE. Polecam m.in.: Members of Mayday "Team X-Treme", Cosmo "We Trust in Trance", Dj Shog "This is my Sound" :)/>/>, Madelyne "Beautiful Child (Hiver & Hammer Remix)", Darude "Music", Dj Joop! "The Future", Gary D. Meets Bas Van De Eijken "Hard Trance Rulez" :)/>/>, Flarup "Learn As You Listen (Blitzfaktor Remix)", Mike Nero "Ready to Flow 2008", Guru Josh Project "Infinity 2008"...itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Green Day.

Simple Plan.

Kat DeLuna.

 

 

To g????wnie, ale s??ucham te?? innych 'topowych' piosenek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nuta nie jest zla, jak jade w dalsze trasy to najchetniej slucham jakiegos HH czy lekkiego rocku ale nie polskiego. Do szkoly rano rajd po drodze krajowej Mocny Rock albo jakis Trance.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula7721

Ja bardzo lubiÄ? s??uchaÄ? muzyki POP,JAZZ oraz TRANCE :)/>/> :)/>/> Czasami lubiÄ? pos??uchaÄ? te?? Rock ,ale dosyÄ? rzadko :)/>/>

 

 

Pozdrawiam :)/>/>

Edytowane przez Paula7721

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LubiÄ? pos??uchaÄ? jazzu, polecam tutaj stronÄ? pilsner.pl na kt??rej mo??na ods??uchaÄ? archiwalne audycje "Siesta" nadawane w radiowej "Tr??jce",

NajczÄ???ciej s??ucham jednak rock'a progresywnego (czy te?? art-rock'a). Polecam ??wietny polski zesp???? Riverside.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panu nade mnÄ? ju?? podziÄ?kujemy :)/>/>

Hehe a tak poza tym: chillout i czÄ?sto to co polskie w postaci rocka ale do klub??w te?? siÄ? chodzi wiÄ?c r????norodnie :)/>/>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie odmiany House oraz po??Ä?czenie House+Jungle=GARAGE :)/>/> i ogolnie wszystko co w ucho wpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hardtechno:

Showtek, Prophet, Alpha Twins, Zany, Headhunterz, Dj Luna i wiele wiele innych........

Tak pozatym to slucham wszystkiego oprocz disco polo i hip hopu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciemka wam...a ja uwielbiam lata 80-2001...sa naj z najleprzych lat..... :)/>/> Euro Dance jest wypalowe....jesli ktos nie sluchal--to niech zaluje troche.....a tak to kazdy slycha to co ucho przyciaga..... :)/>/>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja s??ucham wszystkiego. Mo??e podam swoich ulubionych wykonawc??w: Linkin Park, Akon, Eminem, Tiesto, Perfekt, Paktofnika. Jak widzicie rozrzut jest du??y :)/>/>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Og??lnie to wszystkiego s??ucham co mi w ucho wpadnie. Ale moim ulubionym zespo??em jest 52 DÄ?biec, oni tworzÄ? za[beeep]isty hh, najlepszy jak dla mnie. Ale lubiÄ? te?? pos??uchaÄ? bardziej komercyjnej muzyki, pop, dance czy techno, zale??y co na esce leci ; P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 8 Posts
    • 355 Views
    • 3 Posts
    • 269 Views
    • 1 Posts
    • 229 Views
    • 1 Posts
    • 215 Views
    • 1 Posts
    • 202 Views

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania.