Skocz do zawartości

Aktywacja nowych użytkowników
Zakazane produkcje

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

gibson1965

Ostrowska Ewa - Owoc żywota twego

Rekomendowane odpowiedzi

Ostrowska Ewa

 

Owoc ??ywota twego

 

Opis:

 

â?žOwoc ??ywota twegoâ? jest przejmujÄ?cÄ? opowie??ciÄ? o ludzkich losach, splecionych mi??o??ciÄ? i nienawi??ciÄ?, wierno??ciÄ? i zdradÄ?, ale i mi??osierdziem, i wybaczeniem. Bo tak naprawdÄ? â?žnie ma ludzi z??ych, sÄ? tylko nieszczÄ???liwiâ?, jak m??wi jeden z bohater??w powie??ci. I takie jest w??a??nie jej przes??anie.Jezu, jakie to do samego sedna poruszajÄ?ce.(...) Nie wiem jak mog??a mi siÄ? spodobaÄ? taka ksiÄ???ka. Wiem, ??e MUSIA?A.

K. Malinowski.

 

Powie??Ä? â?žOwoc ??ywota twegoâ? Ewy Ostrowskiej to saga o wiejskiej przemocy - tej realnej, przejawiajÄ?cej siÄ? w biciu czy nawet zabijaniu, i tej symbolicznej, wyra??ajÄ?cej siÄ? w upokarzaniu, odtrÄ?caniu czy pogardzie. PoruszajÄ?ca, a momentami przera??ajÄ?ca historia o poszukiwaniu uznania, o kobiecej drodze do spo??ecznego znaczenia.

Przemys??aw Czapli??ski.

 

Gorzki to owoc, kt??ry podaje nam Ostrowska, ale bole??nie prawdziwy. To literatura surowej ziemi i gorÄ?cego miÄ?sa. Pora??ajÄ?ce misterium ludzkiej zawi??ci, kt??ra tutaj traci sw??j uniwersalny charakter i staje siÄ? polskim znakiem rozpoznawczym. Ostrowska nie szczÄ?dzi nam prawdy o nas. U??omno??ci przez niÄ? demaskowane sÄ? charakterystyczne nie tylko dla ??rodowisk wiejskich.

Daniel Odija.

 

Okladka/Screeny:

 

f02122cb79d7.jpg

 

Opis uploadu:

 

wielkosc calosci: 2,46 MB

rodzaj kompresji: .rar

zawartosc uploadu: plik .pdf .rtf .mobi .epub .jpg

wersja jezykowa: polska

brak danych naprawczych

 

 

Download:

 

Ukryta Zawartość

    Treść widoczna tylko dla użytkowników forum DarkSiders. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby uzyskać dostęp bez limitów.

 

 

Haslo:

 

BRAK HASLA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 1 Posts
    • 56 Views
    • 1 Posts
    • 154 Views
    • 1 Posts
    • 469 Views
    • 1 Posts
    • 140 Views
    • 1 Posts
    • 137 Views

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania.