Skocz do zawartości

Aktywacja nowych użytkowników
Zakazane produkcje

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
BlaSyl

Karta SIM

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, mam ogromny problem. Mam numer tel. z Mix Plusa na umowie jeszcze bodajze 15 doladowan. Korzystam tez z innego, dlatego czesto zmieniam karty w ciagu dnia. Dzis jak codzien probowalam przelozyc i wlaczyc. Wlozylam karte i nagle wyskakuje komunikat BRAK KARTY SIM. Sprawdzalam to na dwoch telefonach. Na kazdym ten sam problem. Karta jest dobrze wlozona, docisnieta, a i tak bez rezultatow. Nie jest wcale zniszczona ani nic. Co moge zrobic zeby to zadzialalo ? Bardzo mi zalezy na tym, a nie chce wyrabiac [beeep]likatu, bo to kolejne koszta. Numer jest mi pilnie potrzebny, a jak na zlosc nie dziala...Telefony zachowuja sie tak jakbym je wlaczyla bez jakiejkolwiek karty w srodku...

Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przetarlam jej...bo trzymam ja w portfelu i zadko kiedy jest gdzies poza nim, chyba, ze w telefonie. To nie moze byc wina telefonu, bo jak pisalam, probowalam na dwoch.....czy ktos wie co moze byc przyczyna ? Nagle nie dziala, a dzialalo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz probowalam tego wszystkiego...jutro chyba wybiore sie z tym do sklepu, w ktorym sie zajmuja telefonami..bo naprawde nie wiem co jest grane. Ta karta nie dziala na dwoch telefonch, na ktorych probowalam. To nie problem tel. bo przeciez w obu inne karty smigaja normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie przetarlam jej...bo trzymam ja w portfelu i zadko kiedy jest gdzies poza nim,

 

mog??a Ci pÄ?knÄ?Ä? je??li trzyma??a?? w portfelu , pisa??a?? ??e nie dzia??a na innym tel . , to na 100% co?? z karto jest nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie jest peknieta w zadnym miejscu. Chyba jednak bede musiala jutro jechac i robic [beeep]likat.....eh ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawa??ek waty, kilka kropel spirytusu salicylowego i przeczy??Ä? styki w telefonie oraz na karcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybiore sie po spiryt pozniej, bo chyba w sklepie nie dostane, tylko w aptece :)/> Sprobuje tak zrobic, bo i tak nie mam nic do stracenia ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybiore sie po spiryt pozniej, bo chyba w sklepie nie dostane, tylko w aptece :)/> Sprobuje tak zrobic, bo i tak nie mam nic do stracenia ...

 

Witam

 

Je??eli spiryt nie pom??g?? pozostaje zg??osiÄ? siÄ? do punktu Plusa i wyrobienie nowej karty z tym samy numerem :)/>:) w Mix Orange zap??aci??em 30z?? za2 karty to zapewne rozwiÄ???e tw??j problem .

 

Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem juz rozwiazany. Zaplacilam 12zl za wyrobienie kopii karty SIM. Temat nieaktualny. :)/>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 1 Posts
    • 56 Views
    • 1 Posts
    • 54 Views
    • 1 Posts
    • 64 Views
    • 1 Posts
    • 69 Views
    • 2 Posts
    • 169 Views

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania.