Skocz do zawartości

Aktywacja nowych użytkowników
Zakazane produkcje

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
gibson1965

Tyrmand Leopold - Filip SUPERPRODUKCJA

Rekomendowane odpowiedzi

Tyrmand Leopold

 

Filip

 

SUPERPRODUKCJA

 

Opis:

 

Polskie Radio RDC, Radio Gda??sk, Radio Szczecin, Radio PiK oraz Radio Zach??d zapraszajÄ? na pierwszy serial radiowy wyprodukowany przy wsp????pracy Rozg??o??ni Regionalnych Polskiego Radia!

 

 

 

Serial jest adaptacjÄ? powie??ci Leopolda Tyrmanda â?žFilipâ?. Tytu??owy bohater jest 23-letnim kelnerem pracujÄ?cym w 1943 roku hotelu we Frankfurcie nad Menem. W hotelu, opr??cz Polaka Filipa, pracowali tak??e Francuzi, W??och, Holender, Belg, Czech i Niemcy zbyt m??odzi by i??Ä? na front. Obs??ugiwanie go??ci tego wytwornego hotelu to spos??b na przetrwanie tych m??odych ludzi. Nie brakuje im jedzenia, dobrych alkoholi, papieros??w, majÄ? czas na odpoczynek, ??yjÄ? jakby wojny nie by??o, choÄ? to wojna sprawi??a, ??e muszÄ? wykonywaÄ? pracÄ? kt??rej nienawidzÄ?. StÄ?d walczÄ? z hitlerowcami w osobliwy spos??b: rozko[beeep]Ä? w sobie niemieckie dziewczyny, plujÄ? do kawy dyrekcji, robiÄ? przekrÄ?ty na kartkach ??ywno??ciowych.

 

NajwiÄ?kszÄ? tragediÄ? w ??yciu g????wnego bohatera tej fascynujÄ?cej historii jest mi??o??Ä? do m??odej Niemki â?? Helli. Mi??o??Ä? zabroniona przez re??im: cudzoziemc??w za takÄ? mi??o??Ä? rozstrzeliwano, m??odym Niemkom golono g??owy. W tej historii pojawia siÄ? te?? ten trzeci â?? Gunter â?? m??ody niemiecki lotnik.

 

â?žFilipâ? to powie??Ä? niezwyk??a: lekka, zabawna narracja, ciekawa fabu??a, a przede wszystkim zupe??nie inna powie??Ä? o wojnie ni?? wszystkie, kt??re znamy: to historia z perspektywy m??odego kelnera, w kt??rym buzujÄ? hormony. To tak??e powie??Ä? o potÄ?dze m??odo??ci, o sile mi??o??ci i o wielkiej potrzebie blisko??ci

 

Re??yserii serialu podjÄ??? siÄ? Krzysztof Czeczot.

 

Obsada: Antoni Kr??likowski, Pawe?? Kr??likowski, Anna Pr??chniak, J??zef Paw??owski, Olga Bo??Ä?d??, Cezary ??ak, Izabela Kuna, Jacek Braciak, Antoni Pawlicki, Mi??ogost Reczek i Bartosz Gelner.

 

Okladka/Screeny:

 

39bf10149667e33dmed.jpg

 

Opis uploadu:

 

wielkosc calosci: 340 MB

czas trwania : 06h 13m 31s

bit rate: 128kbps

rodzaj kompresji: rar

zawartosc uploadu: mp3

wersja jezykowa: PL

BRAK DANYCH NAPRAWCZYCH

Haslo : Brak

 

Download:

 

Ukryta Zawartość

    Treść widoczna tylko dla użytkowników forum DarkSiders. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby uzyskać dostęp bez limitów.

 

Ukryta Zawartość

    Treść widoczna tylko dla użytkowników forum DarkSiders. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby uzyskać dostęp bez limitów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 1 Posts
    • 191 Views
    • 1 Posts
    • 225 Views
    • 2 Posts
    • 230 Views
    • 1 Posts
    • 167 Views
    • 1 Posts
    • 267 Views

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania.