Skocz do zawartości

Aktywacja nowych użytkowników
Zakazane produkcje

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
gibson1965

Larssen Erik Bertrand - Bez litości

Rekomendowane odpowiedzi

Larssen Erik Bertrand

 

Bez lito??ci

 

 

Okladka/Screeny:

 

289a640a592c59dcc3d33049a9cafad6.png

 

Opis:

 

"Nie wa??ne co robisz, bÄ?d?? najlepszy." To mantra powtarzana przez Larssena w tej niesamowitej ksiÄ???ce. Autor daje Ci przydatne narzÄ?dzia, ??eby?? sta?? siÄ? lepszÄ? wersjÄ? siebie samego. Larssen pomaga Ci spojrzeÄ? na ??ycie z dystansu i tak pokierowaÄ? swymi uczuciami, aby zaczÄ?Ä? my??leÄ? inaczej. KsiÄ???ka zmotywuje CiÄ? do tego, aby przekraczaÄ? swoje granice i poka??e, ??e nie ma lito??ci, je??li chodzi o Tw??j w??asny rozw??j.

 

"Bez lito??ci" r????ni siÄ? od innych ksiÄ???ek o samorozwoju. Opowiada ona wspania??Ä? historiÄ? o ma??ym ch??opcu, kt??ry by?? wiele lat ofiarÄ? bullingu, wiecznym przegranym, a kt??ry jednak chcia?? czego?? wiÄ?cej od ??ycia i swojej przysz??o??ci. DziÄ?ki tej ksiÄ???ce mo??esz uczestniczyÄ? w podr????y Larssena, podczas kt??rej stawa?? siÄ? coraz silniejszÄ? i odnoszÄ?cÄ? sukcesy osobÄ?. Autor opowiada w niej, jak radziÄ? sobie z komplikacjami i pokazuje jak ma??e modyfikacje mogÄ? zmieniÄ? Twoje ??ycie.

 

Wszyscy w Norwegii kupili tÄ? ksiÄ???kÄ?. Biznesmeni, najlepsi sportowcy, studenci i sfrustrowane gospodynie domowe, poniewa?? Larssen mo??e pom??c im wszystkim. Wielu wielkich sportowc??w i biznesmen??w u??ywa jego metod dziÄ?ki, kt??rym siÄ?ga po swoje cele i marzenia. Spotkasz niekt??rych z nich w tej ksiÄ???ce, i r??wnie?? otrzymasz specyficzne rady i narzÄ?dzia, kt??re pomogÄ? Ci tak??e to osiÄ?gnÄ?Ä?.

 

Poznaj metodÄ? najbardziej fenomenalnego trenera mentalnego w Norwegii!

 

Zastanawiasz siÄ?, jak uwolniÄ? sw??j potencja?? i osiÄ?gaÄ? wyniki, kt??rych siÄ? po sobie nie spodziewasz? Trener mentalny Erik Bertrand Larssen sprawia, ??e rekiny biznesu, najlepsi norwescy sportowcy i zupe??nie zwykli ludzie osiÄ?gajÄ? swoje cele, zar??wno w ??yciu codziennym jak i zawodowym. Jego metoda odnosi sukces, raz za razem.

 

"Z??ama?? kod Heddy w zaledwie dwadzie??cia minut. Najbardziej efektywny trening mentalny jakiego kiedykolwiek do??wiadczy??am".

- Hedda Berntsen

 

"Ucz siÄ? od Bertranda. Ja siÄ? uczÄ?".

- Petter Northug Jr

 

"Bertrand pom??g?? mi wyznaczyÄ? cel tak klawy, ??e a?? co?? siÄ? we mnie odmieni??o. I bardzo podoba mi siÄ? ta przemiana".

- Martin Johnsrud Sundby, biegacz narciarski

 

"To, co jest niezwyk??e w pracy z Bertrandem to fakt, ??e on sprawia, ??e ludzie zmieniajÄ? swoje zachowanie. I w og??le nie ma siÄ? poczucia, ??e potrzeba do tego jakiej?? ofiary".

- Adam Ikdal, szef "Boston Consulting Group" w Norwegii

 

"Bertrand ca??y weekend s??a?? mi kr??tkie, motywujÄ?ce smsy. Bardzo mi pomog??y, a ja nabra??am pewno??ci, ??e jako?? sobie poradzÄ?".

- Silje Nergaard, wokalistka jazzowa i autorka piosenek

 

Opis uploadu:

 

Ukryta Zawartość

    Treść widoczna tylko dla użytkowników forum DarkSiders. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby uzyskać dostęp bez limitów.

 

 

Download:

 

Ukryta Zawartość

    Treść widoczna tylko dla użytkowników forum DarkSiders. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby uzyskać dostęp bez limitów.

 

Ukryta Zawartość

    Treść widoczna tylko dla użytkowników forum DarkSiders. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby uzyskać dostęp bez limitów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 1 Posts
    • 168 Views

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania.