Skocz do zawartości

Aktywacja nowych użytkowników
Zakazane produkcje

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

gibson1965

Karbowski Mateusz - Sztuka spania i wstawania

Rekomendowane odpowiedzi

Karbowski Mateusz

 

Sztuka spania i wstawania

 

 

Okladka/Screeny:

 

b095a9fdb03001c2e5f4a6a5bb35dcc4.jpg

 

Opis:

 

Czlowiek wyspany ma wiekszy apetyt na zycie, wiecej zdrowia i energii. dlatego tak wazne jest to, aby nauczyc sie regularnie zasypiac i spac tyle, ile potrzebuje tw??j organizm.

Brac prochy zeby spac, brac prochy zeby wstac to nie jest recepta na udane zycie. Podstawa jest umiejetnosc takiej pracy z wlasnym organizmem, aby chetnie zasypiac, spac dlugo i efektywnie, budzic sie z ochota i energia na nowy dzien. Jak to zrobic, radzi autor na znakomitego audiobooka. Czy to mozliwe, aby spac kr??cej, zyskiwac 4 godziny dziennie i tryskac energia przez reszte dnia? Odpowiedz jest prosta: TAK! Caly sekret polega nie na dlugosci, lecz na jakosci snu.

[Opinia] Sama, choc nie mam klopot??w z zasypianiem, dzieki lekturze tej ksiazki, poprawilam efektywnosc snu. W ciagu dnia musze byc wyspana i wypoczeta, co nie zawsze udawalo mi sie osiagnac. Poniewaz nie wierze nikomu â?žna slowoâ?, sprawdzilam wiedze na wlasnej sk??rze. Teraz z czystym sumieniem moge ja polecic, bo postepujac zgodnie z regulami opisanymi w â?žSztuce spania i wstawaniaâ?, spie kr??cej, a w ciagu dnia mam wiecej energii. Eryka Kotarska, lekarz Dzieki wiedzy zawartej w tej publikacji mozesz zmienic to, w jaki spos??b funkcjonujesz kazdego dnia. Dzieki wielu poradom i technikom zyskasz wiecej czasu i energii do pracy nad swoimi celami. [wypowiedz i zdjecie autora] Spie 6 godzin. Mam 4 godziny dziennie zycia wiecej od tej osoby. W skali roku to juz 60 dni. Te 60 dni pozwoliloby Ci zajac sie tym, czym chcesz i na co â?žnie masz czasuâ?. Bede z Toba zupelnie szczery. Gdybym mial rok temu napisac te ksiazke, byloby to przedsiewziecie smiechu warte. Uczylem sie na piatym roku studi??w. Spalem r??znie, z reguly od 2 w nocy do 11. Mimo dziewieciu godzin snu bylem wiecznie niewyspany. Czesto ucinalem sobie jeszcze dwugodzinna drzemke po obiedzie. C??z, przeszlosci nie zmienie â?? moge tylko cieszyc sie, ze zakonczylem ten dlugi okres, w kt??rym marnowalem mn??stwo czasu. Co bylo momentem przelomowym? Po prostu podjecie decyzji.

Mateusz Karbowski, autor

 

Opis uploadu:

 

Ukryta Zawartość

    Treść widoczna tylko dla użytkowników forum DarkSiders. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby uzyskać dostęp bez limitów.

 

 

Download:

 

Ukryta Zawartość

    Treść widoczna tylko dla użytkowników forum DarkSiders. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby uzyskać dostęp bez limitów.

 

Ukryta Zawartość

    Treść widoczna tylko dla użytkowników forum DarkSiders. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby uzyskać dostęp bez limitów.

 

Ukryta Zawartość

    Treść widoczna tylko dla użytkowników forum DarkSiders. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby uzyskać dostęp bez limitów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 1 Posts
    • 85 Views

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania.