Skocz do zawartości

Aktywacja nowych użytkowników
Zakazane produkcje

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
SzymonPajacyk

z podrurzy po realu .,. SzymonPajacyk

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ja jestem Kaprl...takze mam teraz obowiazki (z checia bym byl gdybym mial czas Dementor daje rade, Brawo Ty!) w realu sorry za buggs, nie mam biale rekawicyki, hihihi nie trzeba tego royumiec to musi funkcjonowac, NO Comment !!!

 

stala sie zecz przykra, stracilsmy dane, wpisalismy backup starszy z zeszlego roku, niewiem system jest zablokowany DarkMesjah uwaza ze to ja go s[beeep]ilem, ale pojechalem niemieckiemi warez i to niezle i podejrzewam ze to ich sprawka, w[beeep]ilem sie bo okazalo sie ze te strony choc maja strony partnerskie lekcewaza mnie czyli i was i do tego sa za[beeep]istymi konkuretami czyli niepotrafie zrozumiec tego ale jest juz po [beeep]nia dla mnie gdyz ta wersja nie pozwala mi pracowac na niej system jest zablokowany, ale DarkMesjach muwil ze tez innym stronom sie dostalo, joko ze narazie niemam codziennie glowy ani dostepzu do internetu (stracilem mieszkanie) to dam wam odpoczynek potem przeskocze na swuj serwer, bardzo tego nie chce gdyz DarkMesiach posiada wieloletnie doswiadczenie kturego mi brakuje, gdy bede mial swuj serwer to moze sie okazac ze tak s[beeep]e strone ze nie bedzie mozna jej naprawic jak narazie powstrzymuje sie od crekowani czyli codowania jak i skryptowania, ale mam pewna idee nie tylko inny wyglad ale i mozliwosc dac uploaderom zarobek, [beeep]a jak sie nie uda to naprawde dalem [beeep]. Ale musi sie udac mam problemy z policja i to nawet takie bardzo zwiazane nie z Darknetem ale ze swiatkiem kryminalnym i to nie tylko, jak naguze stoii jestem Kapralem...ale wiechali polacy do mego miasta i troch sie zakrecilo zrobilo sie kolo mojej [beeep] goraco. skasowalewm swiatek nie moge üpowiedziec jaki wczesniej mowilismy na to mafia, Dzis mowimy "znamy sie od podstawuwki". trzymajcie sie jak bede mial mieszkanie to wruce do sieci jak narazie robie lapanki albo mnie lapia bardz za[beeep]iscie pracowite dnie i noce, ale jest po mojej stronie. Uwaga wiezdzam bez chamulcow kciukow nie trzeba trzymac skasowlem juz poznan i jade w kiwruku warszawy bylem W moim miescie Olsztynie...ale bez telefonu na analogu aby mnie nie wykryto ...Jeszcze raz przepraszam za atak ze strony niemieckiej jak powiem ale moglo to byc tez zwiazane z guwniazami z podstawuwki....

Edytowane przez SzymonPajacyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania.