Skocz do zawartości

Aktywacja nowych użytkowników
Zakazane produkcje

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Panters

Propozycja Nowego Działu

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie-powsta?? pomys?? aby stworzyÄ? nowy dzia?? Dla Kobiet-to oczywi??cie nazwa robocza.

ProszÄ? wszystkich,by zapytali swoje ??ony i partnerki co sÄ?dzÄ? o tym pomy??le,co mia??o by sie tam znale??Ä? oraz na jakich zasadach ten dzia?? mia??by funkcjonowaÄ?.

ProszÄ? powa??nie potraktowaÄ? tÄ? swego rodzaju ankietÄ? i opinie sk??adaÄ? w temacie.

Pozdrowienia!

Panters

Edytowane przez kolor7721

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jestem ca??kowicie za i proponuje aby ten dzia?? by?? widoczny tylko dla kobiet. :)/>/>

ProszÄ? pytajcie siÄ? swoich kobiet co o tym my??lÄ?.

Edytowane przez Aro1002

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)/>/> Ja tez jestem za tym aby ten dzia?? by?? widoczny tylko dla kobiet.Doskona??y pomys??!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne pomysly pochadza z tajemniczej glowy Pantersa ale co mi tam jestem za, zapytam mojej co by chciala zeby tam bylo :)/>/> tylko z drugiej strony moze sie to dla nas zle skonczyc... gdyz co bedzie jak kobiety polegna w ramionach naszego forum? i nie dopuszcza nas do DSu? :)/>/> wtedy wszyscy bedziemy sie musieli sie tlumaczyc w dziale URLOP :)/>/> nie no zarty zartami jestem za i z inwigiluje moja panne :)/>/>

 

pzdr DarkSider'zy :piwo2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomys?? fajny i do zrealizowania :)/>/>

 

Pierwsze to trzeba by by??o stworzyc jaka?? rangÄ? dla kobiet np "Lejdis" i dodac dzia?? do kt??rego mia??y by dostÄ?p tylko one. Ja swojej jak na razie jeszcze nie przekona??em do DS ale jak powstanie taki dzia?? to my??lÄ? ??e siÄ? przekona :)/>/>. Aro i Panters wasze kobiety mogÄ? poprowadzic ten dzia?? :)/>/>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gregorio

pomysl dobry, porozmawiam z kobietka i podrzuce pomysly specjalnie dla nich, niestety pomysll zeby byl dostepny tylko dla kobiet nie przejdzie moim zdaniem, coz dla kazdego wpisanie w plci kobieta nie bedzie problemem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie? Fajny Pomys?? z tym ale tak jak gregorio powiedzia?? bedzie troche trudno zabezpieczyc ten dzial tylko dla Kobiet ale jakos sie to zrobi B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ale pomyslcie co one by tam mialy? :)/>/> a dla nas bylo by to zakazane miejsce :)/>/> niektorzy pewnie zmieniali by plec przy rejestracji by tylko tam sie dostac :)/>/>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 1 Posts
    • 56 Views
    • 1 Posts
    • 97 Views
    • 1 Posts
    • 342 Views
    • 1 Posts
    • 217 Views

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania.