Skocz do zawartości

Aktywacja nowych użytkowników
Zakazane produkcje

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
~LokOneAndOnly

najgorszy film

Rekomendowane odpowiedzi

jaki by?? najgorszy film jaki widzieli??cie i co wp??ynÄ?lo na jego ocene?

 

jak dla mnie to ma dwa typy:

Doomsday i Wzg??rza majÄ? oczy...

jak zwykle bywa w takich filmach, fabu??a ta sam tj. co?? siÄ? gdzie?? tam sta??o (badania biologiczno-chemiczne) i powstajÄ? sraszny tajemniczy ??wiat <_< dodajemy do tego masÄ? krwii i damnych aktor??w i wychodzÄ? nam takie 'superanckie' filmy :)/>/> a zapomnia??bym w Doomsday pamiÄ?tam by??a jedna rzecz kt??ra mi sie podoba??a... ten czarny Bentley :rolleyes:

 

a jaki jest wasz najgorszy film?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
jaki by?? najgorszy film jaki widzieli??cie i co wp??ynÄ?lo na jego ocene?

 

jak dla mnie to ma dwa typy:

Doomsday i Wzg??rza majÄ? oczy...

jak zwykle bywa w takich filmach, fabu??a ta sam tj. co?? siÄ? gdzie?? tam sta??o (badania biologiczno-chemiczne) i powstajÄ? sraszny tajemniczy ??wiat <_< dodajemy do tego masÄ? krwii i damnych aktor??w i wychodzÄ? nam takie 'superanckie' filmy :)/>/> a zapomnia??bym w Doomsday pamiÄ?tam by??a jedna rzecz kt??ra mi sie podoba??a... ten czarny Bentley :rolleyes:

 

a jaki jest wasz najgorszy film?

 

 

Look Wzg??rza nie by??y tam jakie?? takie doszczÄ?tnie do [beeep] - zresztÄ? w tym klimacie by?? te?? Wrong Turn ( po polskiemu Droga bez Powrotu - ach te polskie t??umaczenia boshhhe ) - i jeszcze jaki?? ale nie pamiÄ?tam - generalnie te filmy dajÄ? do my??lenia co siÄ? mo??e wydarzyÄ? w USA gdzie olbrzymie tereny sÄ? kompletnie opuszczone przez cywilizacje...

 

A m??j typ to War of The Worlds 2 - beznadziejne tam jest wszystko od scenariusza poprzez bezbarwne postacie , totalnie zrypanÄ? fabu??Ä? - nawet to ??e dzieje siÄ? trochÄ? poza planetÄ? ZiemiÄ? tego nie uratuje - czu??Ä?m siÄ? jak na taniej tragikomedii klasy C lub nawet D ehhh

Edytowane przez piterrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ohhh J. Lo ona tylko to teledyski ma dobre :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm.. s??abo dajecie :)/>/>

oglÄ?da?? kto?? z Was zab??jcze ryj??wki ? :)/>/>

Przy nich Wzg??rza to hit.. no fakt technika nie ta sama, ale.. z resztÄ? sami oglÄ?dnijcie:

http://pl.youtube.com/watch?v=0SLLu5SaR9U

Enjoy!! i luknijcie jakie ??adne te ryj??wki

 

jeszcze jeden jest taki hicior, ale nie pamietam tytu??u, jak ziomka na gadu z??apie to zarzuce linka do yt :)/>/>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do J. Lo r??wnie?? uwa??am, ??e powinna zostaÄ? przy teledyskach, a co do najgorszych film??w to filmy typu Boogeymann , Touristas, ?šwit ??ywych trup??w itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze trzymacie sie glownie horrorow. Nie tylko one potrafia byc nudne. Uwazam jednak, ze horrory moga byc dobre, pomyslcie jakie glupawe czasami sa komedie, maja nas rozsmieszac, a czasami mozna rwac wlosy z glowy jakie to glupoty ludzie potrafia robic.

Wedlug mnie Jackass to jeden wielki sh*t. Bywa smiesznie, ale w wiekszosci wszystkie sceny sa obrzydliwe. Ludzie robia z siebie debili (za przeproszeniem) byle zeby zarobic, tracac przy tym na wlasnym wizerunku. Jestem z Wami jesli chodzi o J.Lo, to co ona robi w filmach to jest porazka, totalna. Podam Wam jeszcze jeden film, ktorego wrecz nie trawie, otoz to Moj narzeczony wychodzi za maz, czy jakos podobnie. Ten film to katastrofa.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorszych film??w mo??na wymieniaÄ? bez liku ,ale 1-en z ostatnich jakie widzia??em to Wojna ?šwiat??w 2 -tragedia.

Jak kto?? przebrnÄ? do ko??ca ,to naprawdÄ? jest twardzielem (ja wymiÄ?k??em po jaki?? 10-15min.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teeth :)/>/> patologiczny film o zÄ?bach niedok??adnie tam gdzie powinny siÄ? one znajdowaÄ? :)/>/>

Muza i Meduza --> Faris Filton yeah :)/>/>

I wszelkie filmy o pustych, nasty, horny pseudo-"czirliderkach" :)/>/>

Edytowane przez siksa1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do J. Lo r??wnie?? uwa??am, ??e powinna zostaÄ? przy teledyskach, a co do najgorszych film??w to filmy typu Boogeymann , Touristas, ?šwit ??ywych trup??w itp...

Czy moje posty wnoszÄ? czy nie wnoszÄ? nic nowego niech zdecyduje autor tematu.Najgorszy film;"Przybywa je??dziec" i 'Tess" to dopiero nudy na pudy a z nowo??ci tych bardziej znanych-"Op??r" bujda na resorach i kit do okien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do J. Lo r??wnie?? uwa??am, ??e powinna zostaÄ? przy teledyskach, a co do najgorszych film??w to filmy typu Boogeymann , Touristas, ?šwit ??ywych trup??w itp...

Czy moje posty wnoszÄ? czy nie wnoszÄ? nic nowego niech zdecyduje autor tematu.Najgorszy film;"Przybywa je??dziec" i 'Tess" to dopiero nudy na pudy a z nowo??ci tych bardziej znanych-"Op??r" bujda na resorach i kit do okien.

 

Op??r "bujda na resorach"? Film na faktach mlodziencze wyblakly...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 1 Posts
    • 247 Views
    • 1 Posts
    • 317 Views
    • 1 Posts
    • 215 Views
    • 2 Posts
    • 369 Views
    • 1 Posts
    • 588 Views

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania.