Skocz do zawartości

Aktywacja nowych użytkowników
Zakazane produkcje

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
forest

Jak być bardziej pewnym siebie? 4 niezawodne sposoby

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

JednÄ? z najbardziej atrakcyjnych cech w mÄ???czy??nie dla kobiety, jest pewno??Ä? siebie. PiszÄ?c pewno??Ä? siebie nie chodzi mi o arogancjÄ? czy cwaniactwo, ale o poczucie w??asnej warto??ci. Wielu mÄ???czyzn tak do ko??ca nie rozumie, czym jest pewno??Ä? siebie i mylÄ? jÄ? z arogancjÄ? lub wrÄ?cz agresjÄ?.

 

Pewno??Ä? siebie nie wyp??ywa z tego, ??e masz postawÄ? Pudziana, ale wyp??ywa z wewnÄ?trz. Z tego, co masz w g??owie i z Twojego nastawienia umys??u. Je??li starasz siÄ? imponowaÄ? swojÄ? si??Ä? innym (a w szczeg??lno??ci kobietom) je??li starasz siÄ? imponowaÄ? pieniÄ?dzmi, to oznacza to, ??e nie masz pewno??ci siebie i musisz w sztuczny spos??b szukaÄ? "dowarto??ciowania siÄ?".

 

Dlaczego pewno??Ä? siebie jest tak wa??na dla kobiety? Wydaje mi siÄ?, ??e g????wnie dlatego, ??e wiÄ?kszo??Ä? kobiet szuka oparcia w mÄ???czy??nie i chce czuÄ? siÄ? bezpiecznie przy nim. Je??li facet potrafi byÄ? twardy i nie daje sobÄ? pomiataÄ?, to dla kobiety jest to oznaka, ??e kiedy przyjdÄ? trudne chwilÄ? ona bÄ?dzie mog??a siÄ? na nim wesprzeÄ?.

 

Pewno??ci siebie nie da siÄ? wypracowaÄ? od tak sobie w ciÄ?gu dw??ch dni. Wielu ludzi przez lata traci??o swoje poczucie warto??ci np. przez to ??e sami sobie wmawiali ??e sÄ? brzydcy, g??upi czy nie zas??ugujÄ? na co?? dobrego albo rodzicie ich ciÄ?gle gnoili. Tego niestety nie da siÄ? zmieniÄ? od tak sobie, nad tym trzeba popracowaÄ?.

 

Jednocze??nie powiem, ??e taka przemiana i stopniowe nabieranie pewno??ci siebie (nie stawanie siÄ? aroganckim) to co?? wspania??ego i potrafiÄ?cego odmieniÄ? Twoje ??ycie. Nie chodzi tutaj tylko o relacje z kobietami ale te?? o inne dziedziny ??ycia.

 

 

 

1. R??b co??, czego siÄ? boisz

 

Ukryta Zawartość

    Treść widoczna tylko dla użytkowników forum DarkSiders. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby uzyskać dostęp bez limitów.

 

 

 

2. Mowa cia??a

 

Ukryta Zawartość

    Treść widoczna tylko dla użytkowników forum DarkSiders. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby uzyskać dostęp bez limitów.

 

 

 

3. G??upie przekonania

 

Ukryta Zawartość

    Treść widoczna tylko dla użytkowników forum DarkSiders. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby uzyskać dostęp bez limitów.

 

 

4. Wykonuj Ä?wiczenia fizyczne

 

Ukryta Zawartość

    Treść widoczna tylko dla użytkowników forum DarkSiders. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby uzyskać dostęp bez limitów.

 

 

 

P.S. Mam nadziejÄ?, ??e podoba Ci siÄ? ten artyku??. Je??li tak, to mam pro??bÄ?. PoleÄ? moje artyku??y jakiemu?? swojemu kumplowi, kt??ry te?? mo??e siÄ? tym zainteresowaÄ?. Skoro Ty na tym korzystasz, to dlaczego on by nie mia???

Edytowane przez forest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    • 1 Posts
    • 44 Views
    • 1 Posts
    • 65 Views
    • 1 Posts
    • 90 Views
    • 3 Posts
    • 207 Views
    • 1 Posts
    • 193 Views

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania.