Skocz do zawartości

Aktywacja nowych użytkowników
Zakazane produkcje

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
BlaSyl

Kolorowanie tematow

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, mam pewne ale co do kolorow tematow. Uwazam, iz tylko Admini powinni kolorowac swoje tematy na czerwono, a pozostala reszta zalogi na kolor #9933CC. Kiedy tu przyszlam, kazano mi tym kolorem zaznaczac swoje upy, robie tak zawsze, ale zauwazylam, ze kazdy uploader, moderator i junior uzywaja inneg odcienia. Mysle, ze warto nad tym pomyslec. Forum wyglada zbyt kolorowo. Pomyslcie nad tym.



To tyle co mam do napisania. :)/>/>

Silje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale zauwazylam, ze kazdy uploader, moderator i junior uzywaja inneg odcienia.

 

nie ka??dy :)/>/>

 

ja tam bym pozosta?? przy normalnych kolorach temat??w, ewentualnie niech ludzie sobie kolorujÄ? ca??e tematy (tre??Ä?) :)/>/>

 

ale z drugiej strony to te?? nie jest zbyt dobre rozwiÄ?zanie, np. POLDEK jak by?? JR ADMINEM to swoje tematy dawa?? w kolorze pomara??czowym, a teraz jak jest FRIENDEM to powinni??my zmieniÄ? jego tematy (gdy?? teraz jego tematy sÄ? niezgodne z regulaminem)???

 

og??lnie wszystko to jest straaaaaaaaaaaaaasznie zakÄ?cone :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze sie z Toba zgodzic. Dlatego uwazam, iz wszyscy procz administracji powinni korzystac z jednego koloru w odcieniu #9933CC.

Poczekamy na decyzje Adminow w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak??e podzielam wasze zdanie ale to nie le??y tylko w naszych rÄ?kach tak??e trzeba poczekac . B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszyscy procz administracji powinni korzystac z jednego koloru w odcieniu #9933CC

 

moja droga niestety owy kolor czyli TAK WYGLÄ?DA TEN KOLOR nie bÄ?dzi ka??demu odpowiada??, bo dlaczego wszyscy majÄ? mieÄ? fioletowy kolor w tematach? administracja prosi??a Ci o to gdy?? taki jest kolor Twojej rangiii.

 

Ja tak??e podzielam wasze zdanie ale to nie le??y tylko w naszych rÄ?kach tak??e trzeba poczekac B)

 

zgadzasz siÄ?? a jakiego koloru u??y??e?? do posta ? :)/>/>

 

REASUMUJÄ?C: najlepiej by??o by aby Tematy by??y zak??adane normalnie na bia??o, ewentualnie jakby kto?? chcia?? to niech koloruje TYTU??, INFO, GENRE i tego typu tre??ci (to oczywi??cie moje zdanie).

 

:)/>/>

Edytowane przez ~LokOneAndOnly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby wyr????nic uploady dla DS postanowili??my wprowadzic kolorowanie tytu????w temat??w kolorem #9933CC, ka??da ranga ma obowiÄ?zek u??ywaÄ? w??a??nie tego kolorku.

 

Dzisiaj bÄ?dzie wys??ane mass PW do wszystkich grup od uploadera wzwy?? z informacjÄ? aby kolorowa??y jednym kolorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania.