Skocz do zawartości

Aktywacja nowych użytkowników
Zakazane produkcje

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

piurek10

ostrzeżenie dla innych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chcia??bym podzieliÄ? siÄ? z wami swojÄ? historiÄ? przez kt??rÄ? straci??em du??o pieniÄ?dzy i nerw??w. Sprawa dotyczy popularnego i wydaje siÄ? nieszkodliwego procederu jakim jest piracenie tw??rczo??ci innych os??b. Generalnie jestem ambitnÄ? osobÄ? i ka??dy sw??j wolny czas po??wiÄ?cam na rozw??j osobisty. Na jednym z for??w warezowych umieszczane by??y kursy ze strony strefakurs??w.pl. Pobiera??em je i korzysta??em jednocze??nie wydawa??o mi siÄ? robiÄ?c nic z??ego dzieli??em siÄ? z innymi u??ytkownikami fora warezowego. Po roku zosta??em zdemaskowany przez specjalistycznÄ? firmÄ? kt??ra specjalizuje siÄ? w takich nadu??yciach. Szkody oszacowane zosta??y na 25 tys z??.

 

Tak wiÄ?c za nim co?? zrobicie proszÄ? pomy??lcie i nie dajcie siÄ? bezmy??lnie wplÄ?taÄ? w niepotrzebne k??opoty.

Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, nie wiem czy piszÄ? w dobrym dziale, ale to co mnie spotka??o nie jest przyjemne i chcialbym podzielic sie tym z wami aby was ostrzec i uchronic przed podobna sytuacja, a mianowicie przed dzialaniem ktore na pozor wydaje sie nie grozne mowa tu o udostepnianiu plikow/materialow w internecie bez posiadania praw autorskich.

 

Jakis czas temu pobralem z nielegalnego zrodla materialy nalezace do strefykurs??w, potem udostepnilem je ponownie w internecie niestety zostalem zdemaskowany przez specjalistyczna firme a moje dzialania oszacowano na szkody 25tys zl. Stracilem mnostwo czasu, nerwow i pieniedzy.

 

Tak wiec nie robcie takich bledow jak ja, aby nie wpasc w niepotrzebne klopoty. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi siÄ? zdaje ??e to nie jest ostrze??enie tylko zwyk??a reklama tej strony ,tak??e koledzy ostrze??enie leci teraz w waszÄ? stronÄ? lepiej nie r??bcie wiÄ?cej takich b??Ä?d??w i nie spamujcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania.